Марафетчица• 04 июня в 07:35
Девочки,кто не замужем,но при этом остаётся в Украине под обстрелами почему
Кого не держат тут мужчины или сыновья, почему вы не выезжаете?
Вопрос без хейта.
Першоклашка• 04 июня в 15:21
Ответ дляСлава Українi
На 3000 одному можно, семье - нет. Ну и комфорт при постоянных обстрелах - такой себе, независимо от дохода. Спать в бункерах с таким доходом позволить себе не получится.
Если что - в Киеве, не выехала. Но жалею об этом
У меня муж есть)
Который зарабатывает больше.
Объясняю почему я не поехала бы, если бы была одна)
За границе сразу минус мой доход и плюс растраты на оренду.
Дома я без мужа «влачила бы» свое жалкое существование на 3 к евро и даже отдыхать ездила бы раз в году )
Который зарабатывает больше.
Потішаюся• 04 июня в 15:46
Ответ дляGuzelli
Это не относится к Украинцам , мы вполне получаем внж на 1-2 года даже просто по аренде а по тапу и подавно даже если 70.000€ квартира стоит ,главное что бы район открытый был. Я живу здесь и работаю с внж и недвижимостью.
Кому реально нужна ваша Турция?
Потішаюся• 04 июня в 15:47
Ответ дляПоросенка
Ну что ж Вы такая жестокая?🤣
Так обламываете советчиц
Ну так она там замужем
AnnaGoryan• 04 июня в 15:53
А які є варіанти? Там хтось чекає? Не легше там так точно, скільки знайомих та подруг виїхало усі додому хочуть.
Сіґеле-міґеле• 04 июня в 16:01
Не выезжаю - потому что хочу жить в своей стране, в своем доме. Харьков
Потішаюся• 04 июня в 16:06
Ответ дляGuzelli
Я тут одна с детьми,но это не важно)
Вы же писали,что замужем...
Xвостокрутелка• 04 июня в 16:07
Ответ дляAnnaGoryan
Я не хочу.
Xвостокрутелка• 04 июня в 16:08
Ответ дляAnnaGoryan
Тут меня тоже не ждут. Был бы бизнес или супер карьера, может бы и осталась. Но не факт
ярослав-a99f• 04 июня в 16:26
Ответ дляДоктор Хаос
Одна, важко дуже. А як можна не справлятися, то що зробити. Кинути
Напишіть мені в особисті , я працюю в благодійному фонді , можу відправити продуктову посилку, новою поштою, якщо є потреба в такій допомозі?
Ms. Dolly• 04 июня в 17:08
Ответ дляЛуноликая Вика
а куда выезжаете если не секрет? Я в приграничье, здесь несколько квартир, за ними надо смотреть, родители пожилые. муж, который никуда не хочет ехать, работа нормальная,стабильный доход и на все хватает. Но дочь подросток, закончила 9 класс и я совсем не хочу ее будущего в этой стране а она не хочет уезжать, хотя знаю что пожалеет. В Словакию не хочет, более дорогую страну по деньгам боюсь не потяну, да еще с этой нестабильностью...Хочет в Польшу но я понятия не имею что там и как.
Я уже тут писала,не очень безопасно,в Литву,думали в Словакию,но подвернулся вариант беспоатно обучение и бесплатно общежитие,институт......
Мульйонерша• 04 июня в 17:33
Ответ дляМаю сечі
Вставати о 5 ранку на роботу на рабську працю в теплиці/заводі, жити в лагері і харчуватися найдешевшими продуктами, без доступу до нормальної медицини? це НОРМАЛЬНЕ життя??? Ви саме таким нормальним життям живете?
Якщо Ви там не були і не знаєте, що до чого - краще не відповідати взагалі.
Я живу з родиною за кордоном третій рік, поки що ніхто не гонить на роботу о пʼятій ранку. Все оплачує Джоб центр. Так, квартиру треба знайти самому, але немає особливих складнощів, якщо хоч трохи включити голову і перечитати інформацію. Ми жили в нормальному таборі в окремій кімнаті 10 днів, далі нас перевезли в готель, де були також окремі кімнати, кухня, годували двічі на день (обід самі готували або купували щось готове). Далі через три місяці знайшли окрему квартиру і зʼїхали.
За цей час виявились, отримали мовні сертифікати, діти, знаючи мову на рівні нуля, коли приїхали, зараз спілкуються на впевненому В2. Наступний крок для дорослих: подальші курси, визнання дипломів, пошук роботи по спеціальності. І поруч купа українців, які вже пʼятий рік тут живуть і ще навіть не працюють, багато хто у свої не юні роки освоює нову професію. Кому було принципово одразу бігти на роботу потім пожалкували, що треба було інтегруватися спочатку і вивчити мову.
А Вам бігати в укриття щоночі, трястись від ракет, розмірковуючи, чи впаде Дрон сьогодні поруч чи ні ? І виправдовувати себе тим, що десь «там» «погано»
Мульйонерша• 04 июня в 17:43
Ответ дляКопирайторша
Заложниками безответственных матерей становятся дети, над которыми издеваются арабские беженцы...
Це все стереотипи. В Україні є купа ситуацій, коли «свої» булять інших. Я особисто була тією дитиною, над якою знущались у школі. Я тоді була досить закомплексованою (через так звану ваду, яка, по суті, і вадою не була, але це я вже зрозуміла в більш старшому віці). Так от, коли ти не впевнений у собі - ти притягуєш негатив у будь-якій країні. І зі школами в інших країнах та сама ситуація: допоки дитина почуватиметься себе «забитою» - допоки її будуть булити. І це ніяк не відноситься до конкретної школи, країни, нації чи національності.
Вітаміни косметика• 04 июня в 17:47
Ответ дляЛеплю из пластилина
Анонімний бан - не привід для гордості, якщо, звичайно, ви його не в політичних темах заслужили, воюючи з прикоритними. Щодо ’рахунку на оплату’ - це взагалі про що? Чому ви почали хамити у відповідь на цілком нормальне питання, якою ви бачите перемогу?
Чому ви питаєте, а на чужі запитання не відповідаєте. Чому анонімному нечто я повинна відповідати бзкоштовно. Вам треба відповідь- це послуга. тому анонімьте далі.в вас навіть нік рашистський
Мульйонерша• 04 июня в 17:47
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А за бугром скрізь і всюди адекватне нормальне життя, угу. Особливо дітям з 0 знанням мови, 0 мотивації вчитися і 0 хисту до мов. Головне, що мамо батрачить на 10 роботах і живе в общазі з пакистанцями заради європейського паспорта
Я трохи вище відповіла іншому дописувачу.
Можете не вірити. Ваша справа. Вам жити у війні краще, тішачи себе якимись безглуздими міфами про пакистанців, аніж підняти пʼяту точку та почати щось робити.
Марічка• 04 июня в 18:36
Куди виїжджати? Підлогу десь мити чи на завод?
Тут робота, все рідне. Тут я вдома, а не біженець нещасний.
Копирайторша• 04 июня в 18:49
Ответ дляМульйонерша
А, ну т е вы отдаёте себе отчёт, что ваши дети в чужой стране будут испытывать на себе буллинг. И считаете себя при этом нормальной матерью)
Ну ок)
Ашолюдискажуть• 04 июня в 18:57
Ответ дляМульйонерша
А що ще їм залишилося робити, - тільки тішити себе тим, що всім погано, скоро виженуть додому і тд.
При цьому я прекрасно розумію, що всі різні. Хтось зі свого міста ніколи не виізджав, максимум раз за життя в умовний Київ, і декілька разів в обласний центр.
Інший - миттєво приймає рішення про нову роботу в новому місті. Свою квартиру здає, там знімає. (Правда місцеві клави в таке не вірять і кудахчуть-хай свою купить))) навіть не розуміючи, що своїх може бути декілька. Ну це ліричний відступ)))
Ашолюдискажуть• 04 июня в 18:59
Ответ дляКопирайторша
Ну ок)
Ви були в «тій чужОй странЄ»?
Який булінг? Прекрасне відношення і дітей і вчителів.
к.Буланова• 04 июня в 19:00
Ответ дляМарафетчица
Потому что война , и люди погибают каждый день, может вы с Ужгорода конечно не в курсе
Люди умирают и гибнут каждый день. Никто не знает где настанет его конец. Для меня нет повода уезжать из Украины.Конкретно из Киева.
Ашолюдискажуть• 04 июня в 19:01
Ответ дляк.Буланова
А хтось заставляє?
Ашолюдискажуть• 04 июня в 19:04
Ответ дляAnnaGoryan
Їх там насильно тримають?
Так хочуть додому бідненькі, але не їдуть. І не поїдуть
САМ_ТАКОЙ• 04 июня в 19:10
Ответ дляМарічка
Уезжают спасая свою жизнь и жизнь близких. Если вы так рассужлаеие, то у вас в этом необходимости нет
Марічка• 04 июня в 19:12
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В Києві.
Але не бачу необхідності виїжджати.
САМ_ТАКОЙ• 04 июня в 19:14
Ответ дляМарічка
В Києві.
Але не бачу необхідності виїжджати.
Так у вас и нет в этом необходимости
Пліткарка• 04 июня в 19:45
Ответ дляКопирайторша
Огромное количество людей вернулось. Это видно по утреннему потоку машин в сторону центра киева)
Казалось бы - уже каникулы - свободнее должно быть - но нет.
Я постепенное увеличение наблюдаю с 2025 года
Вранье, эти потоки машин - из других областей, их которых бегут.
В Киеве не смотря на опасность, есть хоть какая-то работа и возможности для бизнеса
Киевляне не возвращаются