Ласую колобками• 04 июня в 16:24
Біофідбек терапія при РДУГ
Дівчата,питання до тих у кого діти мають діагноз РДУГ .Чи допомагають їм ,дітям, заняття з нейропсихологами ?
І чи пробували біофідбек терапію?
Якщо так то які відгуки?
У дитини 6,5 років імпульсивно-гіперактивний тип.Пробували ліки але страшні побочки.Відмінив лікар .Ще будемо пробувати аріслоу,але його чекати довго
Натрапила на інформацію про цю процедуру але відгуків дуже мало.
І чи пробували біофідбек терапію?
Якщо так то які відгуки?
Ласую колобками
• 05 июня в 10:28
Ответ дляБюст Березуцкого
А які ліки вам призначали?
Атомоксетин.