Горня капучіно• 04 июня в 23:50
Допоможіть! Чоловік критикує мою їзду!
Хочу мудрої поради, жінки. Чоловік ПОСТІЙНО критикує мою їзду. Постійно. Щодня. Я ВЖЕ НЕ МОЖУ 😣😩
Я отримала права 4 місяці тому. Їжджу непогано, екзамен склала з другого разу, але без помилок. Іноді підвожу різних наших друзів, вони мене хвалять, що їздити не боюся, уважна, впевнена. А от чоловікові все не так! Він просто змінився після того, як я отримала права. У нас тепер одні сварки в житті, і все на цьому ґрунті 😩
Сьогодні я виїжджала з дворів, собаки стояли на дорозі й не йшли з дороги. Я пригальмувала, намагалася об´їхати. Реакція чоловіка: У тебе паніка через собак! Треба просто їхати!! Я: куди? На собак? (І це не про те, що він хоче наїхати на собак, це просто щоб знову уїсти мене).
Бля, що робити? Кожен ранок - не добрий ранок (( починається з усього цього (((
Кіна не буде• 05 июня в 22:10
Ответ дляЦаревна в уггах
Не іздіть з ним. Я краще водій ніж чоловік, іздила на всьому від Жигулів до бусів, припаркую любий корч. А мій все одно пи..дить, то його укачує, то сусідній ряд швидше. Але якщо закордоном або запізнюємося, то каже ’ти ідь’
От стерво!
Княгиня пітьми• 05 июня в 22:43
А взагалі поставте його пожарити яєшню і оріть на нього як Усік в кінці бою Катю зве. За недостатньо прогріту пательню, за занадто розігріту пательню, рівень олії не треба перевіряти? Це якась тупня на олії смажити, шкварки де? ну хто так яйця б´є, он зправа підгорає, он зліва сире, солити хто має, пушкін? Нашо то насалювати, кращого часу вже не буде?
Королева краси• 05 июня в 23:18
Ответ дляХерсон це Україна
Как часто вас останавливают?
Було пару раз в межах міста
неДоПриличий• 06 июня в 00:25
Ответ дляГорня капучіно
Ні, але перестав трохи 🤪😂😂😂
Машина спільна, як і все наше майно, але наче як його більше, бо всі ці роки їздив тільки він
Я думаю, він просто боїться, що ви з нею щось зробите. Щось зламаєте, царапину залишите. Вони ж як діти з тими машинами
Тримбулька• 07 июня в 11:48
Ответ дляЗакуйовджена життям
Тю. Якщо двоє ведуть діалог, то це ми.
С вами никто диалог не ведёт. Вы приказали к чужому диалогу и мыкаете
Закуйовджена життям• 07 июня в 14:13
Ответ дляТримбулька
Три дня думала
Бесбардак• 07 июня в 14:33
Ответ дляГорня капучіно
Парадокс у тому, що він хоче, щоб їхала я, щоб практикувалася. Але ще знущання наді мною. Бо він не вчить (якщо вже на те пішло), а тільки критикує.
Ну если не можете ему сказать ’залепи своё дуло’, тогда терпите.
Тримбулька• 08 июня в 00:05
Ответ дляЗакуйовджена життям
Три дня думала
Вы? Сочувствую.
А я отдыхала
НетЕщеНаверное• 10 июня в 13:46
Ответ дляГорня капучіно
Ви ж біле пальто вділи, шановна. 10 років не їздили - а їхали, як королева ))) Я вас почула 🙋🏼♀️
Та ви зовсім не те почули) Моя їзда нічим від минулої не відрізнялась, навіть трохи більше обережною була. Змінилась на сам перед я внутрішньо і через це змінилося його сприйняття мене. Раніше також замість того, щоб навчити лише критика та моральне знущання було( І також казав, що хоче, щоб я їздила, але мені здається, що насправді ні. Вдалих вам поїздок!