Горня капучіно• 04 июня в 23:50
Допоможіть! Чоловік критикує мою їзду!
Хочу мудрої поради, жінки. Чоловік ПОСТІЙНО критикує мою їзду. Постійно. Щодня. Я ВЖЕ НЕ МОЖУ 😣😩
Я отримала права 4 місяці тому. Їжджу непогано, екзамен склала з другого разу, але без помилок. Іноді підвожу різних наших друзів, вони мене хвалять, що їздити не боюся, уважна, впевнена. А от чоловікові все не так! Він просто змінився після того, як я отримала права. У нас тепер одні сварки в житті, і все на цьому ґрунті 😩
Сьогодні я виїжджала з дворів, собаки стояли на дорозі й не йшли з дороги. Я пригальмувала, намагалася об´їхати. Реакція чоловіка: У тебе паніка через собак! Треба просто їхати!! Я: куди? На собак? (І це не про те, що він хоче наїхати на собак, це просто щоб знову уїсти мене).
Бля, що робити? Кожен ранок - не добрий ранок (( починається з усього цього (((
Я отримала права 4 місяці тому. Їжджу непогано, екзамен склала з другого разу, але без помилок. Іноді підвожу різних наших друзів, вони мене хвалять, що їздити не боюся, уважна, впевнена. А от чоловікові все не так! Він просто змінився після того, як я отримала права. У нас тепер одні сварки в житті, і все на цьому ґрунті 😩
Сьогодні я виїжджала з дворів, собаки стояли на дорозі й не йшли з дороги. Я пригальмувала, намагалася об´їхати. Реакція чоловіка: У тебе паніка через собак! Треба просто їхати!! Я: куди? На собак? (І це не про те, що він хоче наїхати на собак, це просто щоб знову уїсти мене).
Бля, що робити? Кожен ранок - не добрий ранок (( починається з усього цього (((
показать весь текст
16
9
3
3
3@йk@• 05 июня в 01:26
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
Ездить лучше с инструктором.
У меня муж тоже критиковал, ездила без него
У меня муж тоже критиковал, ездила без него
3@йk@• 05 июня в 01:27
Ответ дляГорня капучіно
На жаль, так не виходить. Працюю з ранку до вечора, 6 днів. А ввечері ще дітям час уділити. Нема коли попрактикуватися
Вечером детей на мужа
Задираю носа• 05 июня в 01:54
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
Пару разів пригрозила, що висаджу з авто - допомогло.
А оце думаю, що тепер я так себе інколи поводжу з чоловіком, особливо якщо довго з ним не їздила.
А оце думаю, що тепер я так себе інколи поводжу з чоловіком, особливо якщо довго з ним не їздила.
Продавчиня кіз• 05 июня в 02:02
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
У меня такой же. Причём ещё только училась он аж бесился что я ездить не умею. Сказала ему матом чтоб закрыл забрало если не помогает, то пусть хоть не мешает.
Продавчиня кіз• 05 июня в 02:03
Ответ дляСирожено_пирожено
Я прочитала что муж критикует ’п...зду’
Вот это поворот
1
Продавчиня кіз• 05 июня в 02:07
Ответ дляГорня капучіно
Тобто ви думаєте, у нас ці 4 місяці не було сексу? 🤨
Вам вообще-то не про секс говорили а про кувырки. 🙄 может обряд какой-то
3
Продавчиня кіз• 05 июня в 02:09
Ответ дляГорня капучіно
Я хочу придумати для нього образливе слово. ОБРАЗЛИВЕ. і ним буду відповідати. Улибатися немає сил уже
Мозгоклюй
2
Экспертиза• 05 июня в 02:19
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
Что значит зачем на повороте снижать)? А что с разгону в поворот? Он на формуле 1))?
1
1
Ванна Тазиковна• 05 июня в 02:34
Я б його потім критикувала)))) а взагалі б послала, шось ви автор, як мямля, він заздрить і не може змиритися ще, що ви краще нього їздите.
Смайликівна• 05 июня в 06:21
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
Мне когда-то подруга подсказала что мужу отвечать - ’чтобы не было таких вопросов или комментариев садись сам за руль. Помехой справа я тоже могу быть, хоть нормальной женщиной себя почувствую, которую везде возит ее мужчина (как у моих сотрудниц на работе), а не наоборот...’ И вы знаете, подействовало, еще и хвалить начал
Я Головна• 05 июня в 06:36
Я помню мой сел рядом, не пристегнул ремень. Спрашиваю чего не пристегиваешься? Говорит, чтоб выпрыгнуть, если что
7
автор
Горня капучіно
• 05 июня в 07:12
Ответ дляПродавчиня кіз
Мозгоклюй
О, дякую 🌺 хороше слово. І влучне
автор
Горня капучіно
• 05 июня в 07:14
Ответ дляВанна Тазиковна
Я б його потім критикувала)))) а взагалі б послала, шось ви автор, як мямля, він заздрить і не може змиритися ще, що ви краще нього їздите.
Ну ні, я не мямля. Але вважаю, що діти не повинні чути ці розборки вдвічі більше, розумієте.
4
автор
Горня капучіно
• 05 июня в 07:14
Ответ дляСмайликівна
Мне когда-то подруга подсказала что мужу отвечать - ’чтобы не было таких вопросов или комментариев садись сам за руль. Помехой справа я тоже могу быть, хоть нормальной женщиной себя почувствую, которую везде возит ее мужчина (как у моих сотрудниц на работе), а не наоборот...’ И вы знаете, подействовало, еще и хвалить начал
Я свого теж називаю помєхою справа 😂
1
автор
Горня капучіно
• 05 июня в 07:15
Ответ для3@йk@
Ездить лучше с инструктором.
У меня муж тоже критиковал, ездила без него
У меня муж тоже критиковал, ездила без него
Так у мене вже 4 місяці права, який інструктор. Я з інструктором нахилилася от і до.
Дуже дуже вумна• 05 июня в 07:36
Ответ дляСирожено_пирожено
Я прочитала что муж критикует ’п...зду’
И я тоже 🤣
автор
Горня капучіно
• 05 июня в 07:41
Ответ дляДуже дуже вумна
Что я прочитала с утра пораньше 🤣
Хоч у когось гарний настрій)))
1
Пукимончиг• 05 июня в 07:46
Автор, мовчки обійму вас, бо у мене таке саме, тільки не з машиною, а з мотоциклом.
У мене мотоцикл і чоловік прямо дууже наполягає, аби я виїжджала, вчилася. Він сам не мотоцикліст, не знаю, чого така реакція, теж гавкання через це.
У мене мотоцикл і чоловік прямо дууже наполягає, аби я виїжджала, вчилася. Він сам не мотоцикліст, не знаю, чого така реакція, теж гавкання через це.
1
Закуйовджена життям• 05 июня в 08:05
Ответ дляХерсон це Україна
На ком авто? Тому и штраф приплывет
Це не так, залежить, протокол особисто чи камера
Закуйовджена життям• 05 июня в 08:09
Ответ дляТень льва
Ну утренний,чтобы ему уже ворчать было трудно
Ворчать-это про тех, кому секс уже не актуален.
А задалбывать водителя-это звездеть
А задалбывать водителя-это звездеть
Стильна штучка• 05 июня в 08:32
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
Автор, все просто. Когда едешь с мужем-муж за рулём. Поверьте уже не одна мудрая женщина так сделала и счастлива.
Не благодарите.
Не благодарите.
1
Херсон це Україна• 05 июня в 08:34
Ответ дляЗакуйовджена життям
Це не так, залежить, протокол особисто чи камера
Как часто вы видите полицейских, составляющих протокол?
Херсон це Україна• 05 июня в 08:36
Ответ дляКоролева краси
Якщо поліція зупинить, штраф водієві
Как часто вас останавливают?
ДелайКак_Я• 05 июня в 08:40
Не беріть його х собою. Або хай сідає ззаду і заклеїти рота скотчем (це не метафора).
1
Ms. Анонимная• 05 июня в 08:41
Мой не настолько задалбывал, но все равно вставлял свои пять копеек.
Я однажды не выдержала и спрашивала ВСЕ.
А тут я правильно еду? А мне ямку объехать слева или справа? А сейчас уже можно ехать? А скорость у меня нормальная? А дистанция хорошая? Сейчас тормозить или не надо? И куууууучу вопросов. Он не выдержал и перестал))))
Я однажды не выдержала и спрашивала ВСЕ.
А тут я правильно еду? А мне ямку объехать слева или справа? А сейчас уже можно ехать? А скорость у меня нормальная? А дистанция хорошая? Сейчас тормозить или не надо? И куууууучу вопросов. Он не выдержал и перестал))))
1
ДелайКак_Я• 05 июня в 08:43
Ответ дляГорня капучіно
Він хоче їздити поки зі мною, бо в мене мало досвіду. Назбираю штрафів, каже
Триндить. Чого вам їх збирати? Ви, на відміну від нього, та правила ще пам´ятаєте. Запитайте щось, крім перехресть у свого ’спеца’. Він уже і парковку не пам´ятає, і якщо світлофори вимкнути - теж будете здивовані, що тільки не роблять ’професійні водії’.
3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу