Горня капучіно• 04 июня в 23:50
Допоможіть! Чоловік критикує мою їзду!
Хочу мудрої поради, жінки. Чоловік ПОСТІЙНО критикує мою їзду. Постійно. Щодня. Я ВЖЕ НЕ МОЖУ 😣😩
Я отримала права 4 місяці тому. Їжджу непогано, екзамен склала з другого разу, але без помилок. Іноді підвожу різних наших друзів, вони мене хвалять, що їздити не боюся, уважна, впевнена. А от чоловікові все не так! Він просто змінився після того, як я отримала права. У нас тепер одні сварки в житті, і все на цьому ґрунті 😩
Сьогодні я виїжджала з дворів, собаки стояли на дорозі й не йшли з дороги. Я пригальмувала, намагалася об´їхати. Реакція чоловіка: У тебе паніка через собак! Треба просто їхати!! Я: куди? На собак? (І це не про те, що він хоче наїхати на собак, це просто щоб знову уїсти мене).
Бля, що робити? Кожен ранок - не добрий ранок (( починається з усього цього (((
НетЕщеНаверное• 05 июня в 17:23
Ответ дляГорня капучіно
Я би не писала цей пост, якби перед тим не спробувала всі методи. І звісно я говорила з ним по-нормальному
За любыми словами должно быть действие. Если вы говорите одно, но делаете потом по старому паттерну, ничего не изменится. Я со своим в прошлом году села ехать, он вообще не успевали ничего комментировать) хотя я лет 10 не ездила уже вообще. Потом сказал, надо же, ты так уверенно ехала. И я поняла, что все зависит от внутреннего настроя. Пока ваш муж самоутверждается за ваш счет и это печально
Не заздріть тьоті• 05 июня в 17:26
Ответ дляДелайКак_Я
Звісно. Не знаю жодної людини, яка б скидала швидкість безпосередньо в повороті. І автор навряд чи виключення з цього правила. А от ідіотів, які перед поворотами не гальмують, чомусь повно.
Коли їдете, то не бачите, як гальмують в повороті? Я бачу це постійно.
Горня капучіно
• 05 июня в 17:51
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ха-ха. Ось і ви мене спробували знецінити. Питання: навіщо це вам?
Играю_на_кларнете• 05 июня в 18:16
Ответ дляГорня капучіно
Розумієте)) воно-то смішно. Але ні. Я на права здала, бо якщо його загребуть, то я хоч зможу дітей возити в школу й на гуртки, і все інше. Без прав залишитися не можна)))
сделайте его належним користувачем через Дию,если вы владелица машины. штрафы на камеру будут его. а даже если вы лично соберете 2-3 штрафа за первые 2 года,то все равно можно ездить эти 2 года и только потом на пересдачу практического экзамена.у меня такая же ситуация, правам 1 год, я владелица машины,на всякий случай муж теперь користувач.тоже критикует и бухтит периодически, очень любит машину,сдувает пилинки,ему каждое не правильное мое движение или решение -как ножом по сердцу.
Играю_на_кларнете• 05 июня в 18:18
Ответ дляКозацькаДуша
Нет, просто все новички ездят как дятлы и люди с опытом не могут спокойно на это реагировать. Я с сыном не могу ездить как он права получил, люблю его безумно, но выдержать этот тупизм на дороге тяжело :))
о, царица дорог отозвалась.
неДоПриличий• 05 июня в 18:53
Ответ дляГорня капучіно
Було. Зупинилася, кажу виходь бля!
Вийшов? Якщо чесно, схоже на якусь ревність. Машина ваша?
Бесбардак• 05 июня в 19:15
Ответ дляГорня капучіно
Разом розвозимо дітей по школах і їдемо на роботу. Роботи наші поруч, авто одне.
Так пусть он рулит
Весела бджілка• 05 июня в 19:45
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
А нащо ти на повороті скидаєш швидкість?
Чому не взяти лівіше???
як казав мій інструктор, чоловік на передньому пасажирському сидінні - найперша помєха справа
А якщо серйозно, то 2 водії на один руль - це катастрофа, незалежно від статі)))) у кожного свої манера їзди, свої звички.... в мене з чоловіком тільки один раз було подібне, на початку. Після мого ’або я їду, або ти’ попустився ))) Але чого гріха таїти, коли їдемо разом я теж, бувало, могла йому ’помогти керувати’
а взагалі, найкращий вихід - це у кожного своє авто і ніяких суфлерів збоку
Весела бджілка• 05 июня в 19:46
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
разводитесь!!!
та чого, є краща порада - купити другу машину)))
Весела бджілка• 05 июня в 19:47
Ответ дляГорня капучіно
Він хоче їздити поки зі мною, бо в мене мало досвіду. Назбираю штрафів, каже
ви з таким суфлером-помогатором їх швидше назбираєте
Весела бджілка• 05 июня в 19:47
Ответ дляПані_Перчик
наберитесь терпения
и учитесь ездить слушать мужа
его вы не измените
и учитесь ездить слушать мужа
его вы не измените
що за дурня?
Весела бджілка• 05 июня в 19:48
Ответ дляЗакуйовджена життям
Брехні. За машину трясеться
найбільший прикол в тому, що він сам отим шарпанням водія швидше машину угробить, ттт
Весела бджілка• 05 июня в 19:53
Ответ дляПані_Перчик
откуда ты выпало ?
а ти звідки стукаєш в дно? віхтиків імпотентних-автопортретів нашо натикало?
Пані_Перчик• 05 июня в 19:55
Ответ дляВесела бджілка
маме своей тыкай тетка
а вообще - забеги тролиха потерявшаяся
Весела бджілка• 05 июня в 19:58
Ответ дляПані_Перчик
маме своей тыкай тетка
а вообще - забеги тролиха потерявшаяся
пост 193 в допомогу, дзеркало і ’забеги тролиха потерявшаяся’))) глядиш, і імпотентних віхтиків-пальчиків не доведеться тицяти під кожним моїм постом
Княгиня пітьми• 05 июня в 19:58
Мій вже тихенько сидить, молиться мабуть) а взагалі наша мала йому рота закрила пару разів, скащала що зараз надивиться на його поведінку і також мудака собі в чоловіки знайде. 13 років, моя кровушка рідненька))
Пані_Перчик• 05 июня в 19:59
Ответ дляВесела бджілка
завой еще троллиха
Весела бджілка• 05 июня в 20:00
Ответ дляПані_Перчик
завой еще троллиха
Пані_Перчик• 10 хвилин тому
Відповідь дляВесела бджілка
що за дурня?
откуда ты выпало ?
Похвальна самокритика, писЯй далі)))
Пані_Перчик• 10 хвилин тому
Відповідь дляВесела бджілка
що за дурня?
откуда ты выпало ?
Похвальна самокритика, писЯй далі)))
Княгиня пітьми• 05 июня в 20:01
Ніхто за кермом не народився і вперше тупив і нервував. От навіть той Шумахер водій з всесвітніми нагородами, а на лижах свою голову об дерево розтрощив
Пані_Перчик• 05 июня в 20:01
Ответ дляВесела бджілка
Пані_Перчик• 10 хвилин тому
Відповідь дляВесела бджілка
що за дурня?
откуда ты выпало ?
Похвальна самокритика, писЯй далі)))
Пані_Перчик• 10 хвилин тому
Відповідь дляВесела бджілка
що за дурня?
откуда ты выпало ?
Похвальна самокритика, писЯй далі)))
вместо слов тебе - может на смайлы ты отдуплишься
хотя шанс невелик
НетЕщеНаверное• 05 июня в 21:03
Ответ дляГорня капучіно
Я вас? Чем? Если вы про внутреннюю уверенность, то это не о вождение, это о ваших личных границах в отношениях с мужем. Вы же понимаете, что его поведение - это не ок и тем самым он не только постоянно вас обесценивает, но и постоянно нарушает ваши границы. И вам нужно их возвращать.
Горня капучіно
• 05 июня в 21:48
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ви ж біле пальто вділи, шановна. 10 років не їздили - а їхали, як королева ))) Я вас почула 🙋🏼♀️
Горня капучіно
• 05 июня в 21:51
Ответ длянеДоПриличий
Ні, але перестав трохи 🤪😂😂😂
Машина спільна, як і все наше майно, але наче як його більше, бо всі ці роки їздив тільки він
Горня капучіно
• 05 июня в 21:52
Ответ дляБесбардак
Так пусть он рулит
Парадокс у тому, що він хоче, щоб їхала я, щоб практикувалася. Але ще знущання наді мною. Бо він не вчить (якщо вже на те пішло), а тільки критикує.
Горня капучіно
• 05 июня в 21:54
Ответ дляКнягиня пітьми
😄😄😄
Княгиня пітьми• 05 июня в 21:58
Ответ дляГорня капучіно
То попросіть його уявити що це він не свою дружину вчить, а жінку директора. У вас двоє дітей, а ви досі маніпулювати не навчились, це що таке, га?!
Кіна не буде• 05 июня в 22:05
Ответ дляГорня капучіно
Чому ти тут газанула?
Чому не взяти лівіше???
Чому? Тому!
Кіна не буде• 05 июня в 22:07
Ответ дляГорня капучіно
Одна на двох
А, то он жадничает и ревностно относится к тому, что приходится делиться машиной
Кіна не буде• 05 июня в 22:09
Ответ дляMs. Любмая жена
Заздрить. Не знаю, чому, але точно.
У нього гірша машина?
Він не так легко права отримав?
Вже має штрафи якісь?
У нього гірша машина?
Він не так легко права отримав?
Вже має штрафи якісь?
Одна машина на двоих у них...