БеллаДонна• 05 июня в 16:06

Водостійкий легкий спф для обличчя

Дівчата, який SPF можете порадити на літо?

Шукаю легкий, без спирту, бажано водостійкий. Шкіра пітніє, тому багато засобів швидко сповзають. Буду вдячна за рекомендації 🌸
Вумна вутка• 05 июня в 16:08
Ланкастер сан спорт гель, но он спф30.
Шисейдо тон спф50 держится железобетонно в воде.

Гарачий Чокалад• 05 июня в 16:33
Бентон голубой флюид
автор БеллаДонна • 05 июня в 16:48
Ответ дляГарачий Чокалад
Бентон голубой флюид
Дякую, мабуть, гарний спф
Легкий і комфортний судячи зі складу
Але не має там помітки «водостійкий»
Дюагональ• 05 июня в 16:51
Шісейдо спрей спф 50. В воді захист посилюєттся
Гарачий Чокалад• 05 июня в 16:58
Ответ дляБеллаДонна
Дякую, мабуть, гарний спф
Легкий і комфортний судячи зі складу
Але не має там помітки «водостійкий»
Водостойкий надо брать спортивный типа Антелиос, но он не повседневный. Таким бентоном пользуются моя дочка, она лечит акне и он не создаёт дополнительной пленки, под которой потеет. На пляж или при спорте уже другой продукт не на целый день.
Астановитесь• 05 июня в 17:00
на кожен день краще не брати водостійкий, бо за водостійкість відповідають не самі фільтри, а допоміжні речовини, буде забивати пори.
я користуюсь спф легкими, як флюїд і протягом дня або поновлюю спреєм, або коли роблю макіяж використовую сс крем з спф, цього вистачає
Усміхайлик• 05 июня в 17:32
Ответ дляАстановитесь
А какой у вас сс с спф?