Само_достаточная• 05 июня в 22:23
То есть не выгонят, а просто не продлят защиту?
До какого там сейчас действует защита, до марта 27 года?
А потом, что будет с теми кто там находится? Экстрадируют в Украину или как?
Файна дівка• 05 июня в 22:43
Ответ дляlilul990
Є таке. Але і приводи були досить такі переконливі. Хоча би взяти недавній - виловив сома без ліцензії, без дозволу, в період заборони. Ну д-біл
Да, но мне кажется, что это слишком суровое наказание - дали б огромный штраф да и все
Трільчиха• 05 июня в 22:43
Ответ дляlilul990
Тепер знаменитий.
Борисфенка• 05 июня в 22:44
Ответ дляlilul990
Якшо хтось воює а хтось не воює уже 5 років? Це не дискримінація?
В Євросоюз нас також брати не збираються.
А що в Україні з дискримінацією, ви і без мене знаєте.
Айболитная• 05 июня в 22:46
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я женщина, выехавшая на пятый день войны и дома не бывшая. Но за мужчин мне почему-то обидно 🤷♀️ как-то так
Да, обидно
Но это Украина закрыла границы и власти Украины
Если обвинять кого-то, то виновника
Борисфенка• 05 июня в 22:46
Ответ дляТрільчиха
Я про виплати. Не для всіх. Є рівні, а є рівніші.
Для всіх, кому належить по закону. В кожній країні по своєму тарифу.
В Люксембурзі вирішили, що захист подовжують, а як саме няньчити біженців, кожна країна сама на власний розсуд придумує.
Латексне альтер ЕГО• 05 июня в 22:47
Ответ дляАйболитная
Да, обидно
Если обвинять кого-то, то виновника
Безусловно
Айболитная• 05 июня в 22:47
Ответ дляФайна дівка
Его не депортировали в Украину 😂его депортировали из Польши
Мужик уже в Молдове ловит
Успокойтесь 😂
Мужик уже в Молдове ловит
Успокойтесь 😂
Борисфенка• 05 июня в 22:48
Ответ дляlilul990
Бо якшо брати нас зараз в єс
Треба буде іпать собі мозг правами людей. Зараз Політика на видворення українських чоловіків на війну
Зараз політика на Дике поле по всій Україні, буфер перед Європою.
Американська тварь самоусунулася, каже, вже не при ділах. Тунель на Чукотку буде будувати, сука
Борисфенка• 05 июня в 22:49
Ответ дляlilul990
А шо він може зробити?
Санкції, ракети, бомби, ще неміряно способів.
Борисфенка• 05 июня в 22:50
Ответ дляАйболитная
Мужик уже в Молдове ловит
Успокойтесь 😂
Мужик уже в Молдове ловит
Успокойтесь 😂
П´ята колона дуже стурбована, що поляки недостатньо люблять браконьєрів-українців.
Трільчиха• 05 июня в 22:50
Ответ дляБорисфенка
Не країна придумує, а наші громадяни, які працюють у міжнародних організаціях цих країн.
Борисфенка• 05 июня в 22:53
Ответ дляlilul990
Хорнети це і є літаючі ракети, там наведення як у ракет. Трамп зробив для нас більше ніж демократи якшо ви подивитеся на динаміку останніх 2 місяців
Угу, а потім злигався з москалями.
КондуктЕр тролейбуса• 05 июня в 22:56
Ответ дляlilul990
Вам надо , вы и воюйте. А мы пас
Моя улюблена страшко• 05 июня в 22:56
Больная борисфенка опять шлет ракеты на мацкву. И молится о том, чтобы выплаты не прекращались. Уже всю информацию о выплатах нашла, лишь бы не домой.
Борисфенка• 05 июня в 22:58
Ответ дляТрільчиха
І багато ви знаєте наших громадян в Міністерствах фінансів країн Європи?
Виходять з прожиткового мінімуму кожної країни, а не з побажань блогерів і туристів на конференції.
Печальки.нет• 05 июня в 22:59
Ответ дляСамо_достаточная
Так они могут и не продлить тем у кого он сейчас уже есть
Не могут, а реально не продлят . Работай, рабочая виза и сиди сколько хочешь . Куча знакомых уже предвидя такой расклад официально работают и оплачивают жильё.
Трільчиха• 05 июня в 22:59
Ответ дляБорисфенка
Чому ви вирішили що це побажання блогерів і туристів? Наші всюди вже там пристроїлись.
Борисфенка• 05 июня в 23:00
Ответ дляМоя улюблена страшко
Нє, я, сцуко, маю радіти, що на Київ ракети ще роками летітимуть, а з Аляски тунель будуватимуть до тварей?
Борисфенка• 05 июня в 23:03
Ответ дляТрільчиха
Пояснюю на пальцях - раніше кожна країна Євросоюзу утримувала біженців на виділений Європарламентом спільний бюджет з внесків всіх членів Євросоюзу.
Зараз ці біженської витрати хочуть перевести на фінансування з бюджету кожної країни Євросоюзу, кожна країна буде годувати біженців самостійно.
А прожитковий рівень в різних країнах дуже відрізняється, в Румунії в рази менше, чим в Данії.
Файна дівка• 05 июня в 23:11
Файна дівка• 05 июня в 23:12
Ответ дляБорисфенка
В той же Румынии давно уже никаких выплат нет
Борисфенка• 05 июня в 23:13
Ответ дляФайна дівка
Є, але для тих, хто дійсно це потребує, непрацездатний.
Те саме в Італії і Іспанії, хоча тут люблять волати, що ніде нічого не платять. Копніть поцікавтеся, дуже здивуєтеся.
Капітанша• 05 июня в 23:22
Ответ дляlilul990
Наскільки я розумію, ви відносите себе до воюючих вже п´ять довгих років, але вони чомусь відносять вас назад. Безперечно, це дискримінація.
Капітанша• 05 июня в 23:27
Ответ дляФайна дівка
Как раз Украина и требует вернуть мужчин
Но ничего у властей не получится
Охочих опинитися в окопі більше немає, держкордони 1991 року нікому виявилися не потрібні, кава в Ялті - взагалі фігня, аромат зовсім посередній