А я нівроку• вчера в 07:02

Погана людина

Ви б заявили на людину як на ухилянта, якщо б він зробив поганий вчинок. З метою покарання?
40каградусная• вчера в 07:03
Ні.
Ви шо вже зовсім того.

А куди заявляти зібрались

Кондуктор маршрутки• вчера в 07:06
Смотря что сделал
все по ГОСТу!• вчера в 07:10
А Вы судья? Вот Вы заявили, его мобилизовали, он погиб. Его поступок реально стоит смертной казни? А Вы как потом жить с этим будете?
Не люблю натовп• вчера в 07:22
Что именно плохого он сделал? Выставил вечером мусор на лестничную клетку или изнасиловал вас?
автор А я нівроку • вчера в 07:24
Ответ дляКондуктор маршрутки
Смотря что сделал
На гроші обманув
автор А я нівроку • вчера в 07:25
Ответ длявсе по ГОСТу!
Шоб інших не дурив
40каградусная• вчера в 07:30
Ответ дляА я нівроку
На гроші обманув
За таке заявила б)))

А куди ви заявляти зібрались?)

Ну приходите ви до ТЦК до чергового і кажете Петренко кинув мене не гроші , візьміть його будь ласка на війну.

Чи як все має відбуватися?

Вони дають вам бус з дебелими хлопцями в ви сідаєте в кущах його чекати?)

Мания-Величия• вчера в 07:26
Ответ дляА я нівроку
Шоб інших не дурив
Сами рады обманываться. Как же он вас кинул?
40каградусная• вчера в 07:27
Ответ дляА я нівроку
На гроші обманув
Може в поліцію написати заяву на шахрайство?
автор А я нівроку • вчера в 07:27
Ответ для40каградусная
Написала. Але сумніваюсь. Мало доказів що давала гроші. Ні договору ні свідків. Тільки його підроблені квитанції
40каградусная• вчера в 07:30
Ответ дляА я нівроку
Ну, так а як ви в ТЦК хочете заявити?
У нас що, працює якась схема з доносами?

І що ви будете заявляти?
А як у нього законна відстрочка?
До кого ви будете звертатися в ТЦК?

«Дайте мені тут найголовнішого ТЦКуна?»)))
автор А я нівроку • вчера в 07:29
Ответ для40каградусная
Ну, так а як ви в ТЦК хочете заявити?

І що ви будете заявляти?
А як у нього законна відстрочка?
До кого ви будете звертатися в ТЦК?

Щоб перевірили
40каградусная• вчера в 07:31
Ответ дляА я нівроку
Щоб перевірили
Що перевірили?

Можете сформулювати?

«перевірте будь ласка що???»

Предмет звернення можете сформулювати?
40каградусная• вчера в 07:32
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ага, конечно, вот прямо слезоньки будет лить по мошеннику и как же ей с этим жить 😂😂😂
короткопамятна• вчера в 07:39
Ви його налякайте що підете писати заяву
Кофе в лобби• вчера в 08:04
У нас так жінка сусіда приговорила. Він відмовлявся возити сім´ю до тещі. Каже щотижня ризикую що заберуть по дорозі, надивився в селі як привозять героїв, скільки прапорів на кладовищі. Дохід зменшився, бо перестав заробляти. Родину не утримував ще й не хотів возити за 300 км не допомагав батькам нічого. То в сварці викликала поліцію зі скаргою на те що обмежує її права, на моральне насилля. Почалась між ними справжня ворожнеча. Хоча вони не бились, дійсно тільки матеріальні претензії і словесні сварки. Зараз він вже більше року служить.Діти ростуть без скандалів. Мамі держава перераховує частину зп військового.
Може ще третю?• вчера в 08:10
Ответ дляКофе в лобби
Сука. Пусть ей боком вылезет и на детях своих увидит.
Кофе в лобби• вчера в 08:15
Ответ дляМоже ще третю?
Дети ж общие у них. Свиду идеальная семья, гулял муж с малыми больше чем мама, а что там дома не знаю. Не бухает точно. Боялся очень. Все равно бы забрали. Довели и он и дети.
автор А я нівроку • вчера в 08:15
Ответ для40каградусная
Що перевірили?

Можете сформулювати?

«перевірте будь ласка що???»

Предмет звернення можете сформулювати?
Чи на законній підставі він уникає мобілізації

40каградусная• вчера в 08:43
Ответ дляА я нівроку
Якщо вільно пересувається по місту, то швидше за все оформив собі щось)

Ви думаєте, що в ТЦК вам нададуть інформацію ?до речі, де він перебуває на обліку?)
В яке ТЦК підете?

Які у вас є його дані?
Код ІНН є? Місце реєстрації?))

А якщо не оформив відстрочку, то які далі ваші дії?))
автор А я нівроку • вчера в 09:06
Ответ для40каградусная

В яке ТЦК підете?

Які у вас є його дані?
Код ІНН є? Місце реєстрації?))

Знаю ПІБ та місце реєстрації
40каградусная• вчера в 09:13
Ответ дляА я нівроку
Знаю ПІБ та місце реєстрації
До кого ви будете звертатися і що там казати?

От ви прийшли і говорите знаю , що Петренко ухиляється від мобілізації.

Що ТЦК мають робити. Видати вам бус і поїхати з вами. Стерегти його за місцем режстрації.
А як він там не зʼявляється?)