Бабуся Бетман• Изменено вчера в 12:19

Що вибрати?

Нарешті маю три вихідних дні підряд 16,18,19 червня.
Можу або заробити +-7000 грн, або ж поїхати на відпочинок і потратити +-22000 грн на трьох дорослих.
6 липня їду з донькою на море на 8 днів.
Що обрати?
Тільки не про гроші• вчера в 12:21
у вас хоть выбор есть. я могу ток потратить))

12 галюцинаций• вчера в 12:25
Схоже ви в родині єдине джерело доходу, тому й вирішуйте самі чи потрібен вам відпочинок, чи знов про&башити на роботі у вихідні
автор Бабуся Бетман • вчера в 12:27
Ответ для12 галюцинаций
Якось так
Брехушечка• вчера в 12:28
Отдых конечно, у меня через неделю 5 дней выходных, кроме отпуска, могу заработать 500€+, но выбираю куда полететь и расслабиться
Указка• вчера в 12:35
А варіант - поїхати на відпочинок і потратити менше 22 тисяч на три дні - не розглядається взагалі?
звездная галактика• вчера в 12:37
отдых. но я заебалась в край. отпуск только в ноябре. и то, если ничего не случится
автор Бабуся Бетман • вчера в 12:40
Ответ дляУказка
Ні, я маю подарункову картку в готель і треба її використовувати

Мушля з Криму• вчера в 12:42
Ответ дляБабуся Бетман
Езжайте одна и доплачивать не нужно будет
Указка• вчера в 12:51
Ответ дляБабуся Бетман
Якісь дивні деталі. Вам подарували проживання? Про що тоді взагалі думати?
автор Бабуся Бетман • вчера в 12:52
Ответ дляМушля з Криму
Логічно.
Борисфенка• вчера в 12:52
Ответ дляБабуся Бетман
Поїдьте використайте. Але це мабуть неблизько, з трьох днів два на дорогу? Сенс відпочинку?
автор Бабуся Бетман • вчера в 12:53
Ответ дляУказка
Ні, картка в одну мережу готелів на 10000 грн. Але на трьох на 3 дні потрібно вдвічі більше
автор Бабуся Бетман • вчера в 12:53
Ответ дляБорисфенка
Ні, можна обрати варіанти різні
Борисфенка• вчера в 12:54
Ответ дляБабуся Бетман
Ні, можна обрати варіанти різні
Самій поїхати, доньку хтось понянчить, двоє дорослих - хто вони? - хай сидять дома
автор Бабуся Бетман • вчера в 12:56
Ответ дляБорисфенка
Донька і чоловік
Борисфенка• вчера в 12:57
Ответ дляБабуся Бетман
Донька і чоловік
Донька доросла?
Указка• вчера в 12:59
Ответ дляБабуся Бетман
А чому треба обовʼязково їхати ще з двома дорослими? Ви закордоном?
автор Бабуся Бетман • вчера в 13:00
Ответ дляБорисфенка
Донька доросла?
17 років
автор Бабуся Бетман • вчера в 13:00
Ответ дляУказка
Не обов´язково. Але бажано

Борисфенка• вчера в 13:00
Ответ дляБабуся Бетман
17 років
Повертаємося до попередньої версії - їдете сама.