Диверсификация• вчера в 12:43
Чи правильно я вчинив?
Доброго дня. Я пишу в жіночий форум, тому що потрібна жіноча думка стосовно мого питання. Мені 28 років. Працюю в державній установі. Нещодавно в нас був корпоратив з нагоди дня народження співробітника. Все було як зазвичай буває - випивали, танцювали і т.д. І от я один танцюю, і пританцьовуючи до мене підходить заступниця начальника нашого департаменту, посміхається мені, торкається до мене, цілує мене в щічку і починає тертися об мене задом. В мене аж дар мови відібрало. Їй десь близько сорока, може трохи більше. В нас були суто робочі ділові стосунки, я завжди сприймав її як начальника, звертаюся до неї тільки на ви та за іменем по батькові. Тому це було для мене дуже неочікувано, я протупив, і просто мовчки дивився, поки вона не почала неохоче відходити від мене, коли побачила, що я нічого не роблю. Я побачив по її очам, що вона була дуже засмучена. Більше того вечора вона до мене не підходила. Я тепер шкодую, що я так протупив. Може треба було піддатися їй та теж почати мацати та цілувати її? Вона досить симпатична, і наскільки я знаю неодружена. Ця ситуація не виходить у мене з голови. Не знаю що робити. Не знаю як тепер дивитися їй в очі. Як тепер поводитися з нею як раніше? Може варто зараз підійти до неї та прояснити цю ситуацію. Що б ви могли мені порадити? Як би ви вчинили на моєму місці?
Диверсификация
• вчера в 12:45
Ответ дляЛасую колобками
Не троллить
Ваше право так думати. Я вас переконувати у зворотньому не збираюсь.
Диверсификация
• вчера в 12:45
Ответ дляЛялька в колисці
Почему не на фронте?
Я заброньований
Піу!Піу!• вчера в 12:47
Ответ дляДиверсификация
Ні. Чому ви так вирішили?
тому що досвідчені чоловіки так не переймаються.
АсобеннАя• вчера в 12:48
На вашем месте я бы ей дала поджопник и сделала бы вид, что это не я .
Диверсификация
• вчера в 12:48
Ответ дляПіу!Піу!
просто зі мною таке вперше, не знаю як тепер поводитися з нею, тому що від цього залежить моя кар´єра та те як мене сприймають на роботі.
Диверсификация
• вчера в 12:50
Ответ дляЛялька в колисці
Разберемся
Не зрозумів вас. В мене є законна підстава, що звільняє мене від служби. А ви з якого окопу пишете?
Диверсификация
• вчера в 12:53
Ответ дляДоставучая
она начала отходить, но по ее глазам я видел.. глаза у нее на затылке?
Вона пидивилася на мене перед тим як відійти. Що тут незрозумілого?
Доставучая• вчера в 12:54
Ответ дляДиверсификация
у нее большими буквами в глазах были написаны грусть-печаль? или как это вы так ухватили эту тему?
Я тут с краю постою• вчера в 12:57
Ответ дляДиверсификация
Автор, возможно она давно положила на Вас глаз и не против интрижки на работе. В неформальной обстановке дала Вам понять, но Вы ее ’отшили’.
А возможно ей самой было интересно, насколько она еще ’желанна’.
В любом случае Вам ничего не нужно делать, смотрите на нее так, как смотрелись до этого. Не вздумайте тушеваться. Это теперь ее проблема, а не Ваша
a.ostroverh• вчера в 12:55
Ответ дляГербарія сушу
Щось таке саме по тексту я бачила з пів року тому
В апреле)
Диверсификация
• вчера в 12:55
Ответ дляДоставучая
Я просто пишу те, що я тоді побачив. Чи ви не можете по очам визначити приблизний настрій людини?
Доставучая• вчера в 12:56
Ответ дляДиверсификация
чего вы принесли эту тему на форум к теткам? в 28 лет надо подтирать сопли и рассказывать, как вы должны поступать? ужас какой- то
Диверсификация
• вчера в 12:57
Ответ дляПерша леді колгоспу
Удалено администрацией...
Поводьте себе пристойно будь ласка. Я вас не ображав. Ви самі те що ви написали.
Клептоманка• вчера в 12:58
Подойдите объяснитесь конечно. А что вы скажете? Да, старовата, но ради карьеры готов?
Я тут с краю постою• вчера в 12:58
Ответ дляДиверсификация
Вы просто новичок на нашем форуме).
Чем больше поддаетесь на провокации излишними пояснениями, тем больше провокаций)
Доставучая• вчера в 12:59
Ответ дляДиверсификация
Е-мое, тютя, ты приперся на
женский форум. кушай что народ думает молча и благодари за мнение.
Достаточно прилично написала?
Доставучая• вчера в 12:59
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вы просто новичок на нашем форуме).
не мешайте ему постигать дзен
Перша леді колгоспу• вчера в 13:01
Ответ дляГербарія сушу
Удалено администрацией...
Гербарія сушу• вчера в 13:02
Ответ дляПерша леді колгоспу
Удалено администрацией...
Сорі. Я тут не частий гість