ПростоБелка• 1 час назад

Де в Україні найгірше знають рідну мову: масштабне дослідження школярів

Дівчата демонструють дещо вищі результати з української мови порівняно з однолітками-хлопцями, причому найвищі середні результати мають учасники зі східних областей та Києва, а найнижчі — із центральних областей.
автор ПростоБелка • 1 час назад
Загальнодержавний моніторинг виявив, що близько половини учнів 8-х класів володіють українською мовою лише на початковому чи середньому рівні, причому діти за кордоном та школярі зі статусом ВПО демонструють вищу успішність.

автор ПростоБелка • 1 час назад
Про це свідчать результати загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти, проведеного Державною службою якості освіти.
https://tsn.ua/ukrayina/de-v-ukrayini-nayhirshe-zn...
Я таке знаю• 1 час назад
Читали
Муууумие• 1 час назад
В нашей тране статистику рисуют по заказу. Венгры с зу на отлично знают?
автор ПростоБелка • 1 час назад
Ответ дляМуууумие
Лучше знают с восточных областей и Киева.
Муууумие• 1 час назад
Ответ дляПростоБелка
Ага)
Багиня• 1 час назад
Мои дети с трудом знают мову. Младшая ее вообще не знает и не понимает

Тяжка справа• 1 час назад
И шо ? Педагогам мови большой привет . Нас такая же ’учила’ . На голове халабуда в три этажа, на каждом пальце по два- три кольца . И балакала на суржике ’ о нелёгкой жизни вчителькі’ .
Снегопадка• 1 час назад
Из семьи все идет, школа не научит при всем желании.
Тяжка справа• 1 час назад
Ответ дляСнегопадка
А нахера тогда школа, будем все дома обучаться, в семье )))
З бісиками• 1 час назад
Ответ дляСнегопадка
Ой, ви знаєте, потрібно було підтягнути мову з дитиною, 7 клас, сіла я їй допомагати-пояснювати теми, так там такі правила, такі винятки-я сама не знала більшість з того, гуглила((
неДоЖиру• 1 час назад
Воно й не дивно. Як можна знати те, правила чого постійно змінюють, бо як коту не має, чим зайнятись, то самі знаєте, що він робить. О так і мовники в нас)
Снегопадка• 1 час назад
Ответ дляЗ бісиками
Правила то правила конечно, но сам язык с детства учить надо, тогда и правила будут легче.
З бісиками• 1 час назад
Ответ дляСнегопадка
Ой ні...там таке...
одне діло розмовляти, інше грамотно писати та вчитися. Підручник за 7 клас показав, що мову я геть не знаю(( Хоча вільно нею розмовляю.
После шести ни-ни• 1 час назад
Ответ дляТяжка справа
Я до войны ехала в поезде. И так совпало, что в вагоне была я с знакомой, а остальные дети и пару учительниц. Боже, как же издевались эти учительницы над украинским языком. Просто каждую вторую фразу хотелось поправить …
Айпишница• 48 минут назад
Ответ дляСнегопадка
Ми зі сходу, в сім´ї розмовляємо російською. Дитина добре знає українську, розуміє і вільно може розмовляти, бо вчили в школі з першого класу, плюс канал мультфільмів у свій час перейшов на українську.
Тантрический кекс• 28 минут назад
Если оценивали по таким же критериям, как и на НМТ, то это писец, мертвые знания.