Tata12.10• 07 июня в 07:53

Вы делаете консервации?

Я нет, не умею таким заниматься:(( а Вы?
HupBaHa• 07 июня в 07:55
Тоже не делаю)

coloritka• 07 июня в 08:03
Ні
космея• 07 июня в 08:10
Роблю
Прокофіївна• 07 июня в 08:11
Так, ми обжори. Варення, огірки, помідори, лечо.
Allein74999• 07 июня в 08:20
Да, но без извращений типа салатов. Все самое простое и быстрое
Ирэн1983• 07 июня в 08:22
Немного
Горськ• 07 июня в 08:30
Собі по пару баночок,10 не більше
Ірина-304c• 07 июня в 08:33
Я тільки квашені огірки роблю без закатки. Складаю все в банку, закриваю звичайною пластиковою кришкою і ставлю в льох на зберігання. А так я замість консервації заморозку роблю.
Ірина-304c• 07 июня в 08:35
А, і ще варення варю, не закатую, а просто в банку з кришкою і в холодильник. То десь місяць-два може стояти, але зазвичай швидше з´їдається.

04214• 07 июня в 08:45
До минулого року консервування тільки грибы, які збирала. В минулому році вирішила спробувати. Закрила по декілька баночок помідорів і огірків. А ще в сільпо завезли дешеві помідори. То я за купила 17 кг і наробила кетчуп по різним рецептами. Смакота. Ще до цих пір є. Я його і в борщ кладу і в різні соуси і маринади, малий так любить . В цьому році якщо буде поцінно, знову зроблю
Henriette• 07 июня в 08:52
Нет. Не умею и не люблю. Могу иногда съесть квашеной капусты или соленых огурцов, если захочу- куплю, и то часто половина потом в мусор идёт. Муж тоже не любит
juli344• 07 июня в 09:13
Делаю немного, едим еще меньше, потом выбрасываю. Но у меня есть возможность хранить квашеные огурцы и помидоры, вот их едим.
Алтыншаш• 07 июня в 09:16
Так, консервую і морожу. Багато всього.
І, як показує практика, просять пригостити баночкою перчиків/грибочків/помідорчиків/огірочків, та навіть щавлем банальним, саме ті, які не консервують і не їдять, і сім´я таке не любить)))
_Helenn_• 07 июня в 09:48
Так. Роблю,але тільки з того,що вродило на дачі,небагато і те ,що 100% будуть їсти родина. Максимально відхожу від великої кількості цукру,тому багато чого заморожую,сушу,роблю пастилу .