lilul990• 07 июня в 13:03

Де справедливість? Чому чоловіки сидять в єс?

Нехай воюють. Або платять податки на користь тих хто воює. Де справедливість. І не треба розказувать про поліцію і тцк. Поліція теж виконує завдання на лбз. Недавно загинув мій знайомий. Правильно зроблять, якщо не продовжать чоловікам статус.
Червона рута• 07 июня в 13:26
Ответ дляКинДза
Аж ни одного сирийцев не выгнали)
Так ми про українців говорили

Бочка порохУ• 07 июня в 13:26
Ответ дляlilul990
Уже нема кого посилати. Всі на критичних об´єктах працюють, в мчс, на війні
И для чего они с почти100% вероятностью погибнут? Чтобы освободить землю для индусов и женщины были вынуждены от них рожать?? Может хоть кого-то оставить в живых за границей, чтобы генофонд сохранился, а не всех в мясорубку?
Чесно брешу• 07 июня в 13:26
Ответ дляЧервона рута
«Блажен хто вірує».
То есть вы блаженная?
Червона рута• 07 июня в 13:27
Ответ дляСколько_мне_лет?
они платят налоги в ес, а ес дает Украине деньги , которые идут на содержание оп и шоблы, ну и таких дармоедов, как вы((
😂 годувальники наші .
Два-три тижні і фсьо• 07 июня в 13:27
Ответ дляЧервона рута
«Блажен хто вірує».
Якщо тема ще буде у доступі тоді, коли приймуть рішення, поспілкуємось.
Борисфенка• 07 июня в 13:28
Ответ дляlilul990
Працюю з рекрутерами бригад, є і такі, даже серед молодих. Не зайшла їм європа
То це ви для таких хочете платний в´їзд в Україну зробити?
НашлаПерепискуМужа• 07 июня в 13:28
Ответ дляlilul990
Ті хто сидить за кордоном?
Людина платить податки там, де вона проживає , у тій країні, благами якої вона користується.
Червона рута• 07 июня в 13:28
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Дай Боже дочекати .
Не знаєш що завтра буде .
булоТАЙминуло• 07 июня в 13:29
Ответ дляChaterbox
Обійдетесь)
Мій чоловік за оце не голосував - тож чому він повинен розгрібати?
Самі,самі, товаріщі)))
А за кого же он голосовал? Ща Порошенка, который обещал еще в 2014 это закончить или за кого? Жду конкретной фамилии

Та никада в жизни• 07 июня в 13:29
Ответ дляlilul990
Черга до Вас доходить, тому Ви і всполошились?
Два-три тижні і фсьо• 07 июня в 13:29
Ответ дляСережкинаЯ
А за что умирать за ворующую страну которая никогда о нас не думала
Пенсіонери останні копійки донатять на війну, а олігархи купують собі вілли та вчать дітей за кордоном. Їм можна.
А простому люду - зась, ще й «свої» в гімні втоплять. Хоча ворог в іншому напрямку!
булоТАЙминуло• 07 июня в 13:30
Ответ дляЧервона рута
Ті що голосували , вони й з кордон виїхали .
То ж нехай і повертають їх .
Підтримувати свого кумира потрібно, а не за бугром сидіти .
А ваш кумир - кто?
Сколько_мне_лет?• 07 июня в 13:30
Ответ дляЧервона рута
😂 годувальники наші .
вы абсолютно правы, ваши кормильцы, вас, ботов! именно ОП вас оплачивает, а ОП берет деньги из денег, что дает ес.
Додаю напруги• 07 июня в 13:31
Ответ дляlilul990
Навіщо вам права якщо ви не хочете за них боротись?
Конституцію потужний поставив на паузу. Які права ? В нас є тільки обов*язки. Син моєї однокласниці повоював 2 місяці, недавно поховали. Зловили його на вулиці і насильно мобілізували порушуючи права.
Червона рута• 07 июня в 13:31
Ответ длябулоТАЙминуло
А ваш кумир - кто?
Точно не Зеленський .
Тема не про мене , а про тих , що виїхали , і мають шанси повернутися до найпотужніших
Пожарник• 07 июня в 13:32
Пусть поднимают военным зарплаты. Спихнули на одних войну. Или выводят, ищут замену которой полно в тылу
Чесно брешу• 07 июня в 13:32
Ответ длябулоТАЙминуло
При Порошенко границы были открыты и все спокойно мотались в Европу, иногда даже просто на выходные.
Червона рута• 07 июня в 13:32
Ответ дляСколько_мне_лет?
Жіночко , ті малороси не мої годувальники .
Червона рута• 07 июня в 13:32
Ответ дляПожарник
👍👍👍

Майданщица• 07 июня в 13:35
Ответ дляЧервона рута
Перший ворог - расія
Другий - його посіпака, котрий ділить країну і працює (свідомо чи ні) на благо расєйських наративів.
Два-три тижні і фсьо• 07 июня в 13:35
Ответ дляЧервона рута
То ж нехай і повертають їх .
Дуже справедливо було б, аби лишились ті, хто проголосував, а нормальні мають жити в нормальних умовах. Так, і їх якраз треба повертати разом із жінками,
Проголосували за серіального володьку - їжте та не давіться.
Ми не голосували за це чмо, а чоловік мій у бюлетені навіть фалічний символ намалював у знак протесту.
Ми виїхали у повному складі, і даємо дорогу жити в Україні тим, хто голосував за те зелене падло.
Рубаю олівлє• 07 июня в 13:35
С точки зрения государств, которые принимали беженцев из разных стран, это, мягко говоря, мерзко. В этом плане прям мерзко-мерзко.
Распутница• 07 июня в 13:35
Так вони попрощались з цією країною, її доля їх не цікавить, справедливо було б забирати громадянство.
ДеньгиНеСдаю• 07 июня в 13:36
Ох уж эти влажные фантазии... Которые остаются фантазиями пятый год. Строчит, строчит, строчит одно и то же. Какой в этом во всем смысл?
МедоваПаляниця• 07 июня в 13:36
Ответ дляlilul990
Короче, правильно Європа зробить, якшо відмінить статус чоловікам
Не переживайте, не відмінить. І не розраховуйте, що чийсь чоловік буде вас захищати
Червона рута• 07 июня в 13:36
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ви виїхали , а мій чоловік на сході , і за нього не голосували .
Сколько_мне_лет?• 07 июня в 13:38
Ответ дляЧервона рута
ну так вы же их идеи здесь отстаиваете, это же они кричат, выгоните мужчин, нам ’мяса’ не хватает((за 4 года при желании , могли уже и нормальную контрактную армию создать , мотивированную, опытную, с нормальными, адекватными условиями. Чтобы была справедливая оплата, чтобы лечили, чтобы командиры отвечали за свои преступления, а в итоге все больше погружаемся в полное беззаконие и беспредел И чем больше ловят на улице, тем больше сыпется фронт(( потому что и дураку понятно, таким способами не получишь адекватных бойцов.Только и читаешь, там командир издевался, там побил, там деньги отобрал, там голодом морили, там в тцк убили, там тцк взятку бешенную взяли, декларации власти вообще зашкаливают суммами и цинизмом, вот прям видно, как хотят смотивировать людей для нормальной службы((
Пукимончиг• 07 июня в 13:39
Ответ дляКинДза
Та какой мужик в здравом уме захочет поехать в Украину, вырвавшись из неё?
Согласна на 100%!
Di3• 07 июня в 13:40
На сайте сплошь тупые боты остались
Червона рута• 07 июня в 13:42
Ответ дляDi3
На сайте сплошь тупые боты остались
То вас чекали .
Ви зі своїми задачами прекрасно справляєтеся.