Будьте так ласкаві• 07 июня в 16:22

Помітила таке в доньки

Коли вона фокусується , дивиться прямо то зрачки ( ті чорні великі круги в оці, не знаю як точно називаються) іноді буває що бігають туди сюди синхронно. В доньки астигматизм + міопія.бзлякадвсь що щось не так, буду в лікаря на прийомі спитаю. Але чоловік каже що в мене так само стикаються зрачки як я дивлюсь прямо вперед, сфокусовано. Не можу сюди скинути фото. Це ок ? Може хтось в курсі ?
Малая еще та• 07 июня в 16:25
Погуглите нистагм, вы это имеете в виду? Если да, то окулист и невролог.

Эт вернячОк• 07 июня в 16:26
Ністагм? Він не лікується переважно
Бавовнятий Пупс• 07 июня в 16:28
Вы там все употребляете?
автор Будьте так ласкаві • 07 июня в 16:29
Ответ дляМалая еще та
Погуглила, ні там сильно так , а доньки значно менше
автор Будьте так ласкаві • 07 июня в 16:30
Ответ дляЭт вернячОк
Ністагм? Він не лікується переважно
Погуглила, наче не воно, там сильний тремор, а в доньки і в мене на відео так око туди сюди 2-3 рази і все
Вся в кредитах• 07 июня в 16:39
У мене теж так. Ніяк не заважало мені дожити до 38 років.
автор Будьте так ласкаві • 07 июня в 16:53
Ответ дляВся в кредитах
Також коли ви фокусуєтесь то зрачки туди сюди бігають симетрично?
Вся в кредитах• 07 июня в 17:32
Ответ дляБудьте так ласкаві
Так. Я й не помічала такого нюансу, поки чоловік не сказав