Жена брата Админа• 08 июня в 10:17
Плохо в первые дни приема ад
Началась бессонница и много негативных, навязчивых мыслей по поводу внешности и прочего. У кого-то было так и когда стало легче?
ПробілНеПрацює• 08 июня в 10:28
Треба перетерпіти! В мене було теж саме. Препарати прикриття не дуже допомагали. Десь через 3-4 тижні стало почуть відпускати.
Це нормальна реакція організму, бувають такі побочки.
Заведіть щоденник і просто виписуйте свої думки. Це буде трохи структурувати ваші думки, у вас хаос в голові і відсутнє критичне мислення, тому дрібна моторика (писанина) допомагає.
Спробуйте робити вправи з глибоким диханням, включайте медитації ютуба. Це допомагає. Сама так робила.
Спробуйте виговоритись близьким.
Нульовий сантиметр• 08 июня в 10:42
А зачем вы его принимаете,это дань моде,зачем все стремятся сесть на ад
Фісташкова кава• 08 июня в 10:46
Погано що лікарі не вважають за потрібне попереджати про загострення на початку прийому антидеприсантів. В моєму випадку два тижі мені було дуже погано, хтось за тиждень звикає. Потрібно потерпіти.
Яжбоматусяблін• 08 июня в 11:14
Я не приймала, але знайомій прописували в комплексі зі снодійним на перші 2 тижні. Потім снодійне відмінили, коли адаптація пройшла.
Мамина квіточка• 08 июня в 11:16
Вам не выписали прикрытие? Я принимала по вечерам нейролептик, о которого ночью вырубаешься