Оч@ров@Шк@• 08 июня в 15:23

А у вас скільки болять м´язи після розтяжки?

У мене приблизно тиждень, буває навіть довше, днів 10. Вони днів 3-5 прям болять, а потім не болять, але при спробах зробити розтяжку відчувається остаточна кріпатура. Тому рази 4 на тиждень роблю розтяжку, але глибоку.
Значит надо• 08 июня в 15:27
Так точно должно быть?

Домашка• 08 июня в 15:33
Болит если переусердсвую, иногда сама знаю что лишнее уже делаю. Но 2 раза с неделю делаю всегда, просто полегче, если болит.
Кавунка• 08 июня в 15:37
Ніколи не болять,скоріше,перестають після неї боліти. Можуть боліти якщо вимився магній і калій, пийте електроліти.
автор Оч@ров@Шк@ • 08 июня в 15:47
Ответ дляКавунка
У вас легка розтяжка?
автор Оч@ров@Шк@ • 08 июня в 15:47
Ответ дляЗначит надо
Так точно должно быть?
Я не кажу, що це правильно, але в мене такий організм
Кавунка• 08 июня в 15:48
Ответ дляОч@ров@Шк@
У вас легка розтяжка?
Ні, сідаю на шпагат.
Мне без сахара• 08 июня в 16:06
Ответ дляЗначит надо
Так точно должно быть?
А что растягивать? Может кому-то нужно - ничего не пойму...