Мааарковная• 08 июня в 22:25

Боже, махаються уже з 14 років! Підлітки.. куди світ котиться?

Ваші підлітки у скільки почали секси ?
Меня не звали• 08 июня в 23:08
Ответ дляЯ Головна
Соседи не трахаются?
Трахаються, не ставлячи до відома всю округу

Околовита• 08 июня в 23:16
Ответ дляЕдимнаморе
Я 78 года
И в школе многие мои ровесники лет с 13-14 очень даже. Я поздняя, потому это движение не поддержала
Я теж 78, одна з однокласниць пішла зі школи після 9-го класу. Трохи пізніше ходили чутки, що вона ’залетіла’ й заміж вийшла (ми ще 10-11 закінчували).
А тут дивуються тим, хто 86 року народження)
Сонечко• 08 июня в 23:18
’Уже’ і ’світ котиться’ - це ви з якого періоду відлік почали?