Як_наготую...• 26 мая в 22:53
Пролежні. Як і чим лікувати
І як зробити щоб не збільшувались далі?
Дівчата, допоможіть будь ласка хто стикався. Лежача бабуся вже пів року, сьогодні замітили що почалися пролежні. Чим їх мазати? Як зробити щоб на далі вони не з´явилися?
Як_наготую...
• 26 мая в 22:58
Ответ дляБезникаяЯ
Поворачивать все время,
Є можливість тільки 1р в день. Вона на спині тільки лежить
Як_наготую...
• 26 мая в 22:58
Ответ дляПотребую апгрейду
Есть спец матрас ?
Немає нажаль. Немає можливості купити
Потребую апгрейду• 26 мая в 22:59
Ответ дляЯк_наготую...
Немає нажаль. Немає можливості купити
Тогда к сожалению ничего особо не поможет (
Як_наготую...
• 26 мая в 22:59
Ответ дляБезникаяЯ
Ну мазать и мазать не важно чем, но все время
Наприклад чим? Дитячим кремом? Зволожувати потрібно?
Як_наготую...
• 26 мая в 23:00
Ответ дляПотребую апгрейду
Чим цей матрац допомогає?
Потребую апгрейду• 26 мая в 23:01
Ответ дляЯк_наготую...
Чим цей матрац допомогає?
Так он массажирует постоянно все эти места и пропускает воздух между кожей
Лялькодзьоб• 26 мая в 23:04
Чула, що люди купляють у ветаптеці спеціальну синьку від пролежнів. Запитайте
Як_наготую...
• 26 мая в 23:05
Ответ дляЛялькодзьоб
Ого, дякую, спитаю обов´язково.
Просто каралева• 26 мая в 23:08
Так, я теж знаю, що в ветаптеці купували , але мазь від пролежнів.
Встидаюся запитать• 26 мая в 23:16
Спрей синька, той, що коровам вим´я обробляють і інші рани. Сама не вірила, але допомагало.
БезникаяЯ• 26 мая в 23:43
Ответ дляЯк_наготую...
Три раза в день надо мазать
БезникаяЯ• 26 мая в 23:45
Ответ дляЯк_наготую...
Автор нет волшебства 3 раза в день судокрем, мазь с цинком
БезникаяЯ• 26 мая в 23:46
Ответ дляЯк_наготую...
Немає нажаль. Немає можливості купити
Ищите бу
Я тут с краю постою• 26 мая в 23:58
Поишите бу матрас. Обратитесь может помогут в миськраде. Знаю у нас кровати для лежачих можно было взять типа временно. Я сама покупала, не знала. Памперсы тоже могут давать. Но пока не обратишься не предложат. Наша семейная даже не заикнулась (
Судокрем и камфора помогают, но без матраса не обойдешься. Делала еще подушечки с семенами льна, но это дорого, матрас дешевле
Я тут с краю постою• 27 мая в 00:04
Миськрада - имею в виду собез или хз как он теперь называется
Фісташкова кава• 27 мая в 01:19
То вам еще очень повезло что пролежни появились аж через полгода. Ищите на олх бу матрас. Есть и новые недорогие варианты.
Соня-сонятко• 27 мая в 01:25
Самое главное профилактика пролежней ,их легче недопустить чем лечить! Для профилактики перевороты и массаж сдавленной кожи- растирания
камфорным спиртом !!!!! , резиновые противопролежневые круги под места давления или матрас.
Заела_пластинка• 27 мая в 08:12
Ответ дляЯк_наготую...
Немає нажаль. Немає можливості купити
Купіть бу, зазвичай їх використовують не довго. Це реально спасіння від пролежнів
Як_наготую...
• 27 мая в 18:22
Ответ дляЗаела_пластинка
Дякую. Вже шукаю бу.