Планшетница• 09 июня в 00:38
Если бы мировой язык был другой?
Вы рады, что мировой язык английский? Как считаете нам всем повезло? А был бы другой например, китайский? Или какой-то цокающий африканский племени тумба юмба? Все бы цокали и учили его в школах. Или учили иероглифы 😄 вы рады, что в мире английский главный?
Борисфенка• 09 июня в 00:55
Ответ дляПланшетница
Хотели бы африканские учить?
Мені вистачає європейських, півдесятка недоучених, в голові каша.
За великої потреби можна вивчити яку завгодно мову.
Контрольница• 09 июня в 00:56
Ответ дляМУСЯкомарова
Когда то будет просто прошивка, рпз и ты знаешь все языки, без геммороя
Ні. Краще ти говориш своєю мовою, а тебе співрозмовник розуміє своєю
Планшетница
• 09 июня в 00:56
Ответ дляМУСЯкомарова
Может отменят все языки, а если племена не захотят учить, то истребят. И оставят в будущем один мировой язык, который уже выбран
Контрольница• 09 июня в 00:59
Ответ дляМаргарита и Мастер
Те, що закордоном повно кацапів як і жителів колишніх республік совєтів, які цураються своїх мов своїх країн, не робить з російської мови інтернаціонального значення. Це крапля в морі.
До чого тут значення?
Факт, що російська мова в Європі є. Нею спілкуються, обслуговують клієнтів і т.д.
Скажіть , якщо в Україні спілкуються російською мовою і все ок, то чому у Франції це має бути чимось страшним?
Залізна тьотя• 09 июня в 01:02
Ответ дляІноді Да
Він не просто так світовий, а тому що це мова найрозвиненіших економічно країн.
Угу, потому что колонии были. А колонии были не знаете почему?
Маргарита и Мастер• 09 июня в 01:06
Ответ дляКонтрольница
До чого тут значення?
А Франція також входила до складу совєтского союза? До чого це «якщо в Україні спілкуються російською мовою і все ок, то чому у Франції це має бути чимось страшним?» Я ж вам написала, тому що багато російськомовних вихідців з колишніх республік в Європі та Штатах, зокрема.
Ок, чому в Ажирі де державною мовою є арабська, до цих пір розповсюджена французька? Наслідок колоніального минулого. Так само як російська наслідок колоніального минулого у нас та інших т.з. країнах снд
Борисфенка• 09 июня в 01:07
Ответ дляПланшетница
Ідеально було б, щоб це була українська. Замовте там за нас словечко
Злюка бобер• 09 июня в 01:12
Ответ дляІноді Да
Яку мову? Російську? Бо це росіяни приперлись у Європу, а не європейці масово вчать російську, щоб поїхати жити там чи мати з ними бізнес.
Какие млять росияны? На русском со мной заграницей говорят сотрудники отеля, Азербайджанцы, эстонцы и полно кто. Считать, что русский знают только россияны это быть идиоткой, которая не знает сколько стран входило в СССР
Вічний двигун• 09 июня в 01:12
Ответ дляПланшетница
А если бы такой страной стал бы Древний Египет или африканские племя, вы бы учили их язык. Или язык китайских императорлв
А у вас вообще все хорошо с мышлением и базовым знанием истории? Англ не просто так мировой язык.
постою_послушаю• 09 июня в 01:17
Ответ дляПланшетница
Люди не понимают своего счастья. Если бы в прошлом ствл бы главным другой язык, все было бы сложнее
Я поняла сразу о чем вы, автор
Да, я очень рада, что это именно английский, он легкий
Часто смотрю, как иностранцы учат русский и ужасаюсь при мысли, как вообще можно во всем этом разобраться, если это не твой родной язык
Про китайский я вообще молчу
Злюка бобер• 09 июня в 01:18
Ответ дляПеченюшка
А если бы мировым стал язык, который я знаю, носителем которого являюсь - было бы все легче
Плюсую, я тоже хотела бы, чтобы мировым был язык, который я знаю, украинский либо русский. Но т.к украинский даже минимум половине украинцев нафиг не нужен, то такой вариант даже в параллельной вселенной отпадает. Английский мне ничем не помогает, хотя я знаю базовые слова или предложения, но в целом я путешествую с переводчиком, учить мне влом, очень тяжело даётся и нет интереса, а насиловать себя не собираюсь. Так что автор, мы не рады))
постою_послушаю• 09 июня в 01:21
Ответ дляГарнюнька
Он просто простой, проще всех
По-моему, именно об этом и тема
Есть, конечно, нюансы тоже, я подписана на одного парня с юмористическим контентом почему что-то в английском читается так, а не иначе, может знаете, он всё время говорит ’ because that´s why!’?
постою_послушаю• 09 июня в 01:22
Ответ дляБорисфенка
А чим англійська така хороша?
В принципі не має значення, яку мову вчити з нуля як іноземну.
Вы серьёзно?
Планшетница
• 09 июня в 01:24
Ответ дляпостою_послушаю
Я поняла сразу о чем вы, автор
Про китайский я вообще молчу
Вот, все сложилось, как лучше.
Карма хамелеона• 09 июня в 01:24
Ответ дляІноді Да
Всі б вчили ту, яка була б потрібна та вигідна економічно. Думаєте ви не така?
Російська у світі нікому нах не потрібна, бо країна гній і жити там ніхто не хотів би з норм країн. Вчать Англійську, французьку, німецьку бо країни більш розвинуті, можливо хтось там хоче жити.
Про Єгипет ви загнули, це була друга цивілізацієя в історії, прирівняли...
Так не потрібна, що займає 9-те місце в рейтингу. Українська на 44-му місці. Навіть мешканці України не всі нею володіють.
Борисфенка• 09 июня в 01:24
Ответ дляпостою_послушаю
Вы серьёзно?
Серйозно. Сказали б вам у 5-6 років - вчи китайську чи суахілі, вивчили б рано чи пізно.
Класно тим, кому англійська рідна. Всім іншим - головняк, треба вчити.
Борщичок• 09 июня в 01:43
Мы не рады. Я бы хотела, чтоб люди общались без языка, напрямую из мозга в мозг, тогда не было бы недоразумений.
Іноді Да• 09 июня в 01:51
Ответ дляЗалізна тьотя
Так, тому що були колонії, через які і збагатились ці країни Англія, Франція і т.д. Як це суперечить, тому що я написала?
Іноді Да• 09 июня в 01:56
Ответ дляЗлюка бобер
Спокійніше панянко, бережіть нерви.
Навіть якщо це вихідці з срср, це просто аслідок їх колоніального минулого і не робить рос мову значущою. Американці чи французи не обслуговують російською (якщо це знову ж таки не рєстік вихідця з срср).
Мене у Польщі в аеропорту Шопен, місяць тому чуть не послали, бо я подумала, може на рос краще зрозуміють чим англійську, відмовились надавати інформацію, а на англійській відразу.
Іноді Да• 09 июня в 01:58
Ответ дляКарма хамелеона
Якому рейтингу? Бо росія має багато населення? А китайська перша? Це не робить її світовою.
Карма хамелеона• 09 июня в 02:00
Ответ дляІноді Да
Китайська на другому.
Офіційний глобальний індекс Ethnologue за загальною кількістю мовців (носії рідної мови L1 + ті, хто вивчив її як другу L2) визначає англійську мову абсолютним лідером на планеті.
Згідно цього індексу складено рейтинг.
А що робить?
Населення росії 140 млн, користувачів мовою 255 млн
Ви можете обурюватись як завгодно, але є цифри і факти.
Згідно цього індексу складено рейтинг.
А що робить?
Іноді Да• 09 июня в 02:03
Ответ дляКарма хамелеона
Китайська на другому.
Згідно цього індексу складено рейтинг.
А що робить?
Згідно цього індексу складено рейтинг.
А що робить?
Ви не розумієте, що світова мова, це не те скільки населення тієї країни (і бувших колоній) нею розмовляє, а це та мова яка найбільше використовується для ведення бізнесу, економічно!!!, для економічних транзакцій і т.д. Гроші керують, а не просто кількість населення.
Економічна безграмотність.
Карма хамелеона• 09 июня в 02:07
Ответ дляІноді Да
Економічна безграмотність.
А у вас навіть не безграмотність, а заперечення очевидних фактів. Називається цей розлад ’когнітивне спотворення’, лікується у психіатра
Світовими мовами (або мовами міжнародного спілкування) вважаються ті, що вийшли за межі етнічних чи національних кордонів, охоплюють багато країн і слугують основним засобом глобальної комунікації. До них належать 6 офіційних мов ООН: Англійська (глобальний лідер)
Французька
Іспанська
Російська
Арабська
Китайська (мандаринський діалект, величезна кількість носіїв)
Критерії, за якими мови набувають статусу світових:
Географічне поширення: Мова використовується на кількох континентах та є офіційною одразу в багатьох державах (наприклад, англійська, французька).
Кількість мовців: Включає мільйони носіїв та осіб, які вивчили її як іноземну для роботи чи подорожей.
Економічна та політична вага країн-носіїв: Мова є інструментом міжнародної торгівлі, дипломатії та геополітики (наприклад, роль англійської, китайської).
Культурний та науковий вплив: Мова є провідником у світову науку, літературу, мистецтво, технології та кіноіндустрію.
Для багатьох із них статус ’світової’ закріплений на офіційному рівні головними міжнародними інституціями. Наприклад, їхній перелік можна детально переглянути в розділі Офіційні мови ООН.
Якщо не згодні, напишіть в ООН петицію
Французька
Іспанська
Російська
Арабська
Якщо не згодні, напишіть в ООН петицію
Іноді Да• 09 июня в 02:09
Ответ дляКарма хамелеона
Французька
Іспанська
Російська
Арабська
Якщо не згодні, напишіть в ООН петицію
Французька
Іспанська
Російська
Арабська
Якщо не згодні, напишіть в ООН петицію
Російська — використовується як регіональна мова міжнаціонального спілкування на пострадянському просторі.
Прочитайте, ще раз слово ПОСТРАДЯНСЬКОМУ!
------
З вашого ж посту :
’Мова є інструментом міжнародної торгівлі, дипломатії та геополітики (наприклад, роль англійської, китайської).’
Російська аж ніяк не є глобальною, для всіх континентів.
------
З вашого ж посту :
Карма хамелеона• 09 июня в 02:18
Ответ дляІноді Да
------
З вашого ж посту :
------
З вашого ж посту :
Китайська та арабська теж не є глобальними в такому сенсі. Але ж ви не сперечаєтесь щодо китайської. Чи це інше? Китай підтримує росію. Включіть і китайську в петицію
Злюка бобер• 09 июня в 02:26
Ответ дляІноді Да
Спокійніше панянко, бережіть нерви.
Ну так не все дрочат на ЕС, я летаю через Кишинев, Турцию, в эмираты, на острова. Из Европы только на Кипре была, админ русский знает кстати, с акцентом, значит учила). Прекрасно живём без дрочки на европу, она лишь капля в море, а так мир большой, глобус купите) Да, была в Польше один раз проездом, люди малоприятные, так что желания ездить через неё нет. Есть другие страны, в Молдове всюду на русском говорят, заказывала там и доставку и такси и в аэропорту и в магазинах, так что не переживайте, мы без пшеков и европы прекрасно проживём)
Злюка бобер• 09 июня в 02:36
Ответ дляКарма хамелеона
Французька
Іспанська
Російська
Арабська
Якщо не згодні, напишіть в ООН петицію
Французька
Іспанська
Російська
Арабська
Якщо не згодні, напишіть в ООН петицію
Здесь таких много. Ох, никогда не забуду тему, где мне доказывали с пеной у рта, что в Молдове нигаварят на русском, хотя я была там проездом раз 15 уже и было жила по 2 дня, всюду общалась на русском. Это действительно диагноз выдать желаемое за действительное, либо это человек ни разу в жизни там не был и видел только ролики в интернете на румынском, но нет, доказывали, что они там были))) К сожалению да, это определенное расстройство. Это свой вымышленный мир, в котором люди отказываются от русского, но на деле никто этого не делает из стран постсоветского пространства и туризма, а значит все их потомки будут знать русский и так же говорить на нём. А в Польше русских и раньше не любили кстати, но какое отношение эти микро страны имеют отношение ко всему миру - загадка. Но человек подумал, что если выехал из села в Польшу или Францию, то уже мир видел, смешно))
Іноді Да• 09 июня в 03:13
Ответ дляЗлюка бобер
Порівнювати Молдову з тією ж Польщею, або Францією смішно.
Я і підкреслила, що російська- це мова регіональна, пострадянських країн, а не глобально-світова-економічна.
Ви зі своєю російською, не можете зрозуміти що вам пишуть українською, допридумуєте та перекручуєте написане, суть якого просто не розумієте.
І якщо вам українська така ненависна, то може вам не варто тут жити?
Сама ви з села.