ХвилювАллочка• 09 июня в 09:24

Что приготовить из обычной овсянки, чтобы это не была каша?

Редисочка• 09 июня в 09:25
Котлеты с грибами.

Я така бойова• 09 июня в 09:25
Овсяноблин
Забрызжу ядом• 09 июня в 09:26
вафли в вафельнице, вместо муки хлопья, очень вкусно получается
Бавовнятий Пупс• 09 июня в 09:31
Пиріг - вівсянка півпачки, краще плюшена, 2 банани, трохи молока, 2 яйця, какао, можна ще горішки, все перемішати - і в духовку
Тишком_нишком• 09 июня в 09:33
Оладики, овсянку измельчить
Їжак в панчохах• 09 июня в 09:33
я додаю безліч фруктів і кашу майже не видно)))
Викасикрет• 09 июня в 09:34
Мені вівсянку треба їсти по дієті ШКТ. Але шоб я з неї не робила - хоч каші, хоч сирники, хоч котлети- гидотна вона мені і все.
Я в курсі що багатьом вівсянка ок, але мені нудить від її запаху та смаку...
Анонимба• 09 июня в 09:45
Млинець з сиром та помідором
КАПСЛОЧНИЦА• 09 июня в 09:48
Ответ дляАнонимба
Млинець з сиром та помідором
А напишіть рецепт, будь ласка)

Видна міленіалка• 09 июня в 10:01
Печенье
Анонимба• 09 июня в 10:14
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А напишіть рецепт, будь ласка)
Вівсяні пластівці (краще швидкого приготування) — 3 ст. л.Куряче яйце — 1 шт. Молоко або вода — 3 ст. л. Сіль/перець за смаком. Перемішуєте і половину вливаєте на антипригарну сковороду добре розігріту. Як схватиттся, перевертаєте млинець, зверху подрібнений помідор, сир, зелень і зверху заливаєте іншою частиною тіста, потім перевертаєте знову.

В принципі начинка може бути різною. Можна просто посмажити такий млинець цілим, не кладучи начинку всередину, а потім на готовий вже що завгодно - курка з овочами або рибку з авокадо, крем сиром. Можна робити солодким, додаючи, наприклад арахісову пасту та ягоди, горішки.
Коротше кажучи - універсальна основа для різноманітних сніданків.