Хома з пастою• 09 июня в 12:34

Секс подруги та хлопця

Якось з подругою познайомились з хлопцем. Спочатку він переписувався з подругою, вона сама йому писала, але з її слів спілкування було більше дружнє. А потім ми якось разом виходили гуляти і в кіно, і ми з ним зблизились. Подруга дуже ініціювала наш контакт, хотіла, щоб ми познайомились ближче. І ось вже більше місяця як ми з тим хлопцем зустрічаємось. Але вчора я дізналась, що ще до наших спільних зустрічей моя подруга з ним особисто зустрічалась і в них навіть секс був. Зазвичай подруга ділилась зі мною подробицями свого особистого життя, а тут я навіть не знаю, як реагувати. Ви б як таке сприйняли? І чому подруга ініціювала наше з ним спілкування, чому промовчати, що в них щось було?
ХтоЯкщоНеЯ• 09 июня в 12:37
По скільки вам років?

автор Хома з пастою • 09 июня в 12:37
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
По скільки вам років?
Нам по 25, хлопцю 27
ПесиКот• 09 июня в 12:38
А что, непроверенное вам надо было отдавать?
На границе• 09 июня в 12:39
Мене б засмутило не те, що в них був секс, а те, що подруга промовчала. Якщо ви дійсно близькі подруги, то дивно приховувати такі речі, особливо коли вона сама вас познайомила.
Мушля з Криму• 09 июня в 12:40
Ответ дляХома з пастою
Нам по 25, хлопцю 27
А она обязана делиться подробностями из интимной жизни?
На границе• 09 июня в 12:41
Ответ дляМушля з Криму
Якщо це справді подруга то в такій ситуації так, має поділитися, щоб не було сюрпризів.
автор Хома з пастою • 09 июня в 12:45
Ответ дляМушля з Криму
Раніше ділилась. Тим більше вона сама йому мене рекламувала, а мені його

Перемелица• 09 июня в 12:50
Ответ дляХома з пастою
в общем, устройте тройничок, и там станет понятно, кто его больше привлекает ))
Зрадорозганячка• 09 июня в 12:50
Ответ дляХома з пастою
Нам по 25, хлопцю 27
Вам надо и подругу и парня послать.
З родзинкою• 09 июня в 12:50
Я б і з хлопцем припинила спікування і з подругою. Якось гниловато все.. Але то я.
Зрадорозганячка• 09 июня в 12:51
А парень уже и вас успел чпокнуть?
И как вы узнали про их секс?
’Подружка’ рассказала?
автор Хома з пастою • 09 июня в 12:53
Ответ дляЗрадорозганячка
А парень уже и вас успел чпокнуть?
И как вы узнали про их секс?
’Подружка’ рассказала?
Ні, я сама його запитала чи вони бачились. Він сказав, що так і думав, що я в курсі
автор Хома з пастою • 09 июня в 12:54
Ответ дляЗ родзинкою
Ми з нею вже років 15 дружимо, постійно разом, а тут таке
автор Хома з пастою • 09 июня в 12:54
Ответ дляПеремелица
Не смішно. Ми раніше завжли всім ділились з подругою, вона цікавиться коли і де в нас побачення
Зрадорозганячка• 09 июня в 12:55
Ответ дляХома з пастою
А вам нормально что они спал с ней и теперь спит с вами? Не кажется ли вам что парень развлекается просто? Это ж вы и втроём наверное тусите?
Зупка_цем• 09 июня в 12:56
Ответ дляХома з пастою
А они почему разбежались
З родзинкою• 09 июня в 12:56
Ответ дляХома з пастою
ззавжди є колись кінець. Така ситуація з подругою завжди ВАс буде мучити і точити підсвідомо. То нащо це? Обрубіть
Зупка_цем• 09 июня в 12:57
Ответ дляХома з пастою
А ей зачем. А если представить,что вы поженитесь и она всю жизнь будет вспоминать,что первая его трахнула. Та ну нафиг
автор Хома з пастою • 09 июня в 12:58
Ответ дляЗупка_цем
А они почему разбежались
Вони і не зустрічались, просто один раз був секс. Подруга йому казала, що може йому я більше зайду ніж вона

автор Хома з пастою • 09 июня в 12:58
Ответ дляЗупка_цем
Не знаю, і якось дивно, що не сказала про секс мені
Зупка_цем• 09 июня в 12:59
Ответ дляХома з пастою
Вот и спросите ее, почему она его забраковала. А его спросите, почему он ее. Две разные версии
Аристократка-тунеядка• 09 июня в 13:01
Ответ дляХома з пастою
всё норм, парнем тоже поделились)
автор Хома з пастою • 09 июня в 13:01
Ответ дляЗупка_цем
Ще як ми гуляємо, вона часто дзвонить мені і передає йому привіт
Зупка_цем• 09 июня в 13:02
Ответ дляХома з пастою
Так не берите трубку. Во время свидания. Нафига вы отвечаете. Вам 15? Или он вам вообще не нравится
Аристократка-тунеядка• 09 июня в 13:03
Ответ дляХома з пастою
а у вас с парнем секс был?
Пушап Мі мі• 09 июня в 13:03
Ответ дляХома з пастою
Навіщо він вам потрібен? Ви так сильно закохалися, чи інших немає? Вони вдвох вам щось не договорюють.
автор Хома з пастою • 09 июня в 13:05
Ответ дляАристократка-тунеядка
а у вас с парнем секс был?
Так
Пушап Мі мі• 09 июня в 13:05
Ответ дляХома з пастою
Ваша подруга дивна, а хлопець просто не проти мати різних жінок в ліжку. Завтра третю знайде, а ви все будете шукати правду.
автор Хома з пастою • 09 июня в 13:05
Ответ дляПушап Мі мі
Наприклад, що саме?
Аристократка-тунеядка• 09 июня в 13:06
Ответ дляХома з пастою
Наприклад, що саме?
автор, в топку и парня и подругу