Бентливуман• 09 июня в 14:45

Вы бы продали жилье

Ради оплаты обучения ребенка заграницей?
Это история моей знакомой и они продали Бабушкину квартиру чтобы оплатить пару лет обучения в хорошем вузе. Бабушка переехала жить к дочке.
Царівна Жабка• 09 июня в 15:44
Ответ дляСпайдерВумен
Одну из квартир? Вполне могла бы.
Образование моей сестры стоило в 2005 году как 2 хорошие квартиры в Киеве)
Окупилось в итоге?

СпайдерВумен• 09 июня в 15:45
Ответ дляЦарівна Жабка
Окупилось в итоге?
Все еще нет). Зп средняя
Чесно брешу• 09 июня в 15:51
Ответ дляПані_Перчик
+++ бабушку в расход пустили. Это ужас!
Знаю массу случаев где внучатКО пришло к бабушке с запросом ’ты свое уже пожила.. освободи свою квартиру и отдай мне, а сама иди к моим родителям...’ дно... те такое дитятко после борзеет и рвет уже с мясом всех в свою пользу и на благо себя-любимого. Ничем хорошим это не заканчивается...
Моя подруга выучила двух младших сестер в платных ВУЗах за свой счет (родители на нее возгрузили эту ношу.. как на старшую дочь) так вот ни тепла, ни добра, ни улучшения отношений у них не сложилось. На сегодня те сестрички еще и диктуют ей какие подарки нужно, что за родителями будет смотреть она ОДНА и выставляют ей счета и прописывают обязанности.. фсе. Приехали. Надо жить по средствам..
Вот практически тоже самое.
А бабушка в приймы пошла
Чесно брешу• 09 июня в 15:52
Ответ дляKhmelnichanka
Якби внучка мріяла про той ВУЗ, і якби я мала змогу, то допомогла б.
Ну і де б ви жили на старості?
Пішли б до дітей в прийми?
Чесно брешу• 09 июня в 15:54
Ответ длядамаБезСобачки
Ну у нее есть возможности доя роста, все в ее руках
Я больше о том, что в девочек вкладывают а они после учебы замуж выходят и детей воспитывают и вполне себе счастливы…
Чтобы замуж хорошо выйти тоже среда нужна особая
Если у местном пту учится, то это врядли
А вот в элитном вузе выборка женихов хорошая.
Кидстаффовна• 09 июня в 16:09
Ответ дляЧесно брешу
Свою или свекров?))
Свою. Квартира свекрови в посёлке, харьковская область, там полями к раше километров 20. Кому она нужна? Она и до войны стоила три копейки.

П.сы: почему-то на этом форуме все думают, что у всех свекрови с трешкой на подоле
Khmelnichanka• 09 июня в 16:39
Ответ дляЧесно брешу
Ну і де б ви жили на старості?
Пішли б до дітей в прийми?
Ну, звичайно, що все обговорювалося б родиною. Неждано - негадано я б на голову нікому не падала. )))). Але якби діти були «за», щоб саме таким сином ми всі разом допомогли доньці і онуці, то чому б ні?
Багато що залежить від стосунків в родині.
Я особисто дуже свободолюбива, завжди прагнула жити окремо, але.
Якби я бачила, що онука дійсно мріє про те навчання, а іншої змоги -нема, то ми б прийшли до згоди ))))).
Власне, свого часу мої батьки продали єдину нашу велику квартиру, а самі переіхали в однокімнатну, щоб вивчити мене.
Потім - мама продала й ту квартиру в обласному центрі і купила іншу в смт, коли я мала в тому потребу.
Я тоді була молодою егоїсткою і сприймала все як належне )))))
Потім трохи помудрішала зрозуміла, що то , мабуть, була завелика жертва з боку батьків.

І що я не повторюватиму іїхніх помилок :)

А зараз на старості років я знову вважаю, що все залежить від конкретних обставин, і конкретних потреб.
І я допоможу дітям в усьому в усьому, чому зможу, якщо вони матимуть в тому дійсну потребу, а не просто забаганку.
Чесно брешу• 09 июня в 16:45
Ответ дляKhmelnichanka

Обговорювати можна що завгодно, а як воно складатиметься в подальшому не знає ніхто.
Ви договорились переїхати до дітей, і переїхали, але невістка лице починає крутити/ зять з роботи затримується, бо вдома теща.
А борони Боже захворіти і злягти, а ви ще й без житла. І гроші витрачено безповоротно, на квартиру ви вже не заробите.
Характер з віком не цукор страє. Хочеться спокою і тиші.
І перетворюється вільна і незалежна бабуся на чемодан без ручки, через який всі спотикаються і потайки думають : «Ну коли вже!»
Тану на сонці• 09 июня в 16:53
Ответ дляЛюблю_смаколики
А остальные 3года как будут оплачивать ?
Бакалавр зазвичай 3 роки.

Khmelnichanka• 09 июня в 16:57
Ответ дляЧесно брешу
Можливо.
Я ж не стверджую, що моє рішення - було б абсолютно правильним.
Хтотзна, може то б стало б найбільшою моєю помилкою.
Але я памʼятаю, як тоді всі засуджували мою маму, казали ій що я «просру» всі гроші (вибачте), і не буду мати ні професіі, ні хліба, ні житла.
І вона через мене стане бомжом.

Але я дуже вдячна ій, що вона пішла на той крок (при цьому абсолютно НЕ розділяючи мого бажання навчатись саме цій професії, бо вона - безперспективна і негрошова).

Але я вивчилась і 15 років працювала за фахом, на улюбленій роботі, на яку щодня йшла з радістю.
Потім, правда, довелось звільнитись, але то вже інша історія ))))
Чесно брешу• 09 июня в 16:59
Ответ дляKhmelnichanka
Можливо.
І вона через мене стане бомжом.

Ну мама молода була, коли ви вчились.
В 40-40+ ще можна собі щось заробити

А в СТ бабусі квартиру продали.
Я здивувалася прямо.
Чого ж не свою
Khmelnichanka• 09 июня в 17:03
Ответ дляЧесно брешу
Ну мама молода була, коли ви вчились.
В 40-40+ ще можна собі щось заробити

А в СТ бабусі квартиру продали.
Я здивувалася прямо.
Чого ж не свою
Ні, мама народила мене в 39.
Коли продавала, була вже на пенсії.
Я не читала всіх коментів в старпості, там що - бабусю змусили продати квартиру?
Я лише про те, якщо то було її власне бажання.
А розпоряжатись чужим житлом ніхто не має права.
Навіть власні діти :)
Чесно брешу• 09 июня в 17:04
Ответ дляKhmelnichanka
Ні, мама народила мене в 39.
Коли продавала, була вже на пенсії.
Навіть власні діти :)
Якщо то було її бажання , а це єдина бабусине житло, то свідомі діти, які совість мають відмовляться від такого щедрого подарунку.
Khmelnichanka• 09 июня в 17:09
Ответ дляЧесно брешу
Бабуся має право на власні рішення.
Будь які.
Навіть подарувати свою квартиру притулку для таарин, а сама йти бомжувати.
І аналогічно - вона має право подарувати житло онуці, якщо ваажає, що ій ок жити з дітьми, і вони не проти.
Дорослі люди, не позбавлені дієздатності, самі приймають рішення.
Інколи вони бувають й помилковими, так.
Це суто моя суб»єктивна думка.
Чесно брешу• 09 июня в 17:12
Ответ дляKhmelnichanka
Бабуся має право на власні рішення.
Будь які.
Інколи вони бувають й помилковими, так.
Це суто моя суб»єктивна думка.
Жити з батьками, то мій кошмарний сон((
Khmelnichanka• 09 июня в 17:16
Ответ дляЧесно брешу
Жити з батьками, то мій кошмарний сон((
Я жила окремо з 17 до 35 років.
Потім жила з мамою ще 14 років аж до іі глибокої старості і смерті.
Нам було цілком ок.
Але я лише з дітьми, без чоловіка.
Чесно брешу• 09 июня в 17:17
Ответ дляKhmelnichanka
Я жила окремо з 17 до 35 років.
Нам було цілком ок.
Але я лише з дітьми, без чоловіка.
Я з дітьми і чоловіком.
Ні з чиїми батьками жити не хочу.
Тільки у випадку крайньої необхідності і недовго.
Відносини з батьками хороші
Советничаю тут• 09 июня в 17:46
Ответ дляПані_Перчик
++ Не пришлось.. а вероятно не потянула. Мед да на вязтках.. есть такое. Знакомые учатся и много рассказывают. Мда.. зато преподы шикуют (тоже есть знакомые! все не могла понять откуда столько денег, пока знакомая из этой среди не пояснила ’там можно требовать взятки сколько хочешь в любом размере.. без ограничений и без препятствий’ во как... 30 студентов заламывай любую сумму с каждого и живи шикуй... -
это наша НЕДОмедицина... прости Господи...
Сейчас не знаю как там. Но раньше без денег туда соваться это было гиблое дело. 6 лет минимум содержать студента и платить. У нас в городе мед. И раньше все студенты там одевались шикарно. И всегда в центре в клубах, кафе.
Дякую_аж_підскакую• 09 июня в 19:01
Так,я в свій час так і зробила.Діти вивчилися,живуть і працюють за кордоном,успішні.Син і донька,що б тут зараз було,не уявляю.