Фіфачка• 09 июня в 17:32

Що подарувати вчителю по музиці? Дайте ідеї і на яку суму?

Вчителька возилась з дитиною, це держ школа, я цілий рік нічого не платила, можна так сказати 400 грн в місяць.. але вчителька проводила додаткові заняття, від грошей відмовлялась бо бачила в дитині потенціал
Їздили на конкурси і тд
Кінець року. Хочеться якийсь подурунок зробити від серця, за її вклад в дитину
50 років їй
Кондуктор троллейбуса• 09 июня в 17:34
Сертификат в Брокард например на ту сумму, которую можете себе позволить.
Подруга преподаватель в детской музыкальной школе. Предпочитает сертификаты.

Дама-мадама• 09 июня в 17:37
«Вчитель музики»
Дама-мадама• 09 июня в 17:41
Нічого не дарувати.
Вона робила якусь непрохану благочинність на власний россуд. Відбирала від дитини вільний час з власною метою вдосконалити саму себе як вчителя. Так не робиться.
Додаткові заняття мають бути тільки платними та узгодженими.
НаливайКа• 09 июня в 17:52
Гарні квіти і дуже хороші цукерки.
Дверной_Проем• 09 июня в 17:54
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Он вообще бесполезный, если и сертификат то точно не в брокард
Кондуктор троллейбуса• 09 июня в 17:54
Ответ дляДверной_Проем
Ну или не в Брокард. Это первое, что пришло в голову.
автор Фіфачка • 09 июня в 18:04
Ответ дляДверной_Проем
А де
В якому магазині зробити
Дверной_Проем• 09 июня в 20:55
Ответ дляФіфачка
А де
В якому магазині зробити
Сертифікати гляньте на бодо