Дівчина Бобула• 10 июня в 13:11

підтвердила факт приїзду Абрамовича в Україну та його зустріч із Зеленським

Як може бути, що під час війни в Україну приїжджає той, кого називають гаманцем путіна, спонсор війни проти українського народу, підсанкційний бізнесмен Абрамович?
⁉️ Як може бути, що той, за чиєї безпосередньої участі ледь не була оформлена капітуляція України в Стамбулі, напередодні якої сам Зеленський звертався до тодішнього президента США Байдена з проханням виключити Абрамовича із санкційних списків, був запрошений до України?
⁉️ Як може бути, що ворог, справжнісінький ворог, причетний до вбивств мільйонів українців під час війни безперешкодно в´їжджає в Україну й зустрічається з тим, хто займає вищу посаду, хоч і всупереч Конституції?
⁉️ Так оформлюється Оман 2.0?
⁉️ Так створюється нова капітуляція України?
⁉️ Що саме Абрамович передав Зеленському від путіна й передасть світовому терористу від Зе?
Перемовини з ворогом у повній таємничості від країни, яка знемагає у боротьбі з цим самим ворогом і платить щодня таку непомірну ціну – це не просто якийсь пересічний факт.
Це вкотре – вкотре! – здача України та її справжня зрада.
Справжня біда, коли країну очолює ворог.
Той, котрий став нашим справжнім вироком.
Прагматик флегма• 10 июня в 13:13
Да❗❗❗

автор Дівчина Бобула • 10 июня в 13:14
Гламноє Мінська-3, не буде, уря-яяя-яяя,наш Чєрчіль!!!!
Сладко-соленая• 10 июня в 13:14
’!?’
младокошкина• 10 июня в 13:14
Туристом приехал Абрамович?
Дюймовочка• 10 июня в 13:14
Ответ длямладокошкина
Туристом приехал Абрамович?
в мішку))
автор Дівчина Бобула • 10 июня в 13:14
Ответ дляСладко-соленая
’!?’
Удалено администрацией...
Дюймовочка• 10 июня в 13:15
автор, що ви пропонуєте? як будемо закінчувати війну?
автор Дівчина Бобула • 10 июня в 13:15
Ответ длямладокошкина
Туристом приехал Абрамович?
Вот чому був написан лист - прикриття від Зеленського, до Путіна )))
Про мир про мир,- ні , про гроші , про бізнес , про здачу України - Вова втомився , грошей накрав багато , пора тікати . Путін не буде з ним розмовляти , це не Порошенко, якого він боїться .
Небалувана Галя• 10 июня в 13:15
А чего у вас Абрамович с большой буквы, а Зеленский нет?
Вы хотите мира или за продолжение войны? И вообще надо как то иметь свое мнение, а не копировать компроматы

автор Дівчина Бобула • 10 июня в 13:16
Ответ дляДюймовочка
Пуйло сказав , що він Абрама не уполномачивал , и никакого поручения не давал , человек сам захотел встретиться с Зеленським , ну почему я буду препятствовать , пусть едет в Киев , имеет правоʼ. Відвертий , неприхований договорняк , і або Абрам привіз кеш на Банкову , або ж він отримав кеш , діло темне , можна лише догадуватися . І наш окрилений недоросль хутко полетів в навколосвітній вояж . Він нам вечірні новини з борту літака буде посилати , в проміжках між кайфом доводити до вашого відома , що буде масована атака з болота . Готуйтесь .
Дюймовочка• 10 июня в 13:17
Ответ дляДівчина Бобула
ви з якої страни вєщаєте?
So_so• 10 июня в 13:19
Вполне естественно, что переговоры идут постоянно, что Вас удивляет.
Анонимарик• 10 июня в 13:19
Ответ дляНебалувана Галя
Писать с большой буквы зеленого ублюдка - много чести этому геноциднику
автор Дівчина Бобула • 10 июня в 13:20
Ответ дляАнонимарик
Тим паче оце справжнє ’жму руку, АбнІмаю’.
младокошкина• 10 июня в 13:21
Ответ дляДівчина Бобула
Других вариантов у вас нет?
Небалувана Галя• 10 июня в 13:21
Ответ дляАнонимарик
Войну начал путин. Из за него не за что гибнут люди с обоих сторон
Анонимарик• 10 июня в 13:22
Ответ дляНебалувана Галя
зеленое чмо равно с ним ее начал и продолжает
младокошкина• 10 июня в 13:23
Ответ дляДівчина Бобула
Петр Алексеевич, вы?
Небалувана Галя• 10 июня в 13:24
Ответ дляАнонимарик
Наша страна защищается, а к войне подходили те кто был до Зеленского.
И с 14 года люди погибли при Порошенко, но вас все устраивало, потому что не касалось

Мания-Величия• 10 июня в 13:24
Ответ дляSo_so
Скоріше би домовились про припинення бойових дій!
Сьогодні прочитала, що ця повномасштабна війна з 24.02.22 вже йде довше за першу світову ...
Анонимарик• 10 июня в 13:25
Ответ дляНебалувана Галя
Хватит, уже не смешно даже этот бред писать.
So_so• 10 июня в 13:25
Ответ дляМания-Величия
Да
Небалувана Галя• 10 июня в 13:25
Ответ дляМания-Величия
Когда у нас не все плохо, останавливаться. Бить по раше, пусть они о мире потом просят
Небалувана Галя• 10 июня в 13:25
Ответ дляАнонимарик
Бред вы пишите
Не зви чайна• 10 июня в 13:25
Ответ дляНебалувана Галя
Зеленая сопля разминировала и открыла пуйлу дороги, отсылает двушечки на москкву, встречает в Киеве ’кошелек пуйла’-Абрамовича, а тупой лохторат ZEли в экстазе
автор Дівчина Бобула • 10 июня в 13:25
Ответ длямладокошкина
Петр Алексеевич, вы?
Звичайно.
Чи забули, як листом зеленського з абрамовича були зняті санкції? Особисте прохання до ЕС від зеленського,який потурбувався про гаманець і соратника путіна.
Байрактара• 10 июня в 13:26
Ответ дляМания-Величия
Почитайте про сторічну війну...
Небалувана Галя• 10 июня в 13:26
Ответ дляНе зви чайна
Ваши методички уже не работают
Мания-Величия• 10 июня в 13:26
Ответ дляНебалувана Галя
Вас же не бентежить, що б´ють по Україні, гинуть люди, ціли міста та села?
Не зви чайна• 10 июня в 13:27
Ответ дляНебалувана Галя
Ваши методички уже не работают
Удалено администрацией...