как тебе такое илон маск• 10 июня в 15:36

Покупка билета в приложении УЗ в 8.00

Девочки, кто уже столкнулся с покупкой билетов на горячие направления за 20 дней в 8 утра подскажите пожалуйста в этом году реально виснет приложение по сравнению с прошлым годом или мне кажется и день на день по разному. Просто в прошлом году, да было трудно выкупить билеты за 20 дней в 8 утра, но возможно и такого висяка точно не было. В этом же году, просто ужас, ткнула на одно место, зайт грузится 30 секунд и только потом дает выбрать второе место, раньше можно было быстро покидать в корзину 3 места сразу. Как у вас получается сейчас?
БезВзяток• 10 июня в 15:38
В моем направлении вообще нет поездов с 26 го числа. Дурдом какой-то.

Душа компанії• 10 июня в 15:39
я сегодня не смогла купить через приложение, пока отвиснет, уже кто то придбав билеты. Удалось купить через сайт, где то в 8-20,Но мне 1 билет нужен был, что гораздо легче купить, но все равно еле купила.
Неначасі• 10 июня в 15:42
І минулого року, і цього - однаково проблематично. Ставлю автовикуп, бо ще не вдавалося, щоб зранку не висло
Да будет так• 10 июня в 15:49
Ответ дляНеначасі
Навчіть будь-ласка купувати через автовикуп,бо пишуть,що потрібно зайти через дія.Підпис,а в мене заходить в додаток через номер телефону.
Неначасі• 10 июня в 15:51
Ответ дляДа будет так
Так, треба зробити дія.підпис. Минулого року без нього було, а в цьому році вже просить підпис, але на окремі поїзди. До Мукачево брала - не просив, до Ужгорода - просив
ВундерКІНГ• 10 июня в 15:52
Ответ дляДа будет так
не на всі просить, закордон просить
Да будет так• 10 июня в 15:52
Ответ дляНеначасі
Виходить,що спочатку треба зробити підпис у Дії,а тоді вже додаток встановити?
Неначасі• 10 июня в 15:56
Ответ дляДа будет так
У мене встановлений додаток давно, користувалася багато разів. А підпис зробила буквально тиждень тому спеціально, щоб квитки до Ужгорода поставити на автовикуп. Та там той підпис зробити 2 хв: відсканувати паспорт і пройти перевірку (кліпнути кілька разів). Якщо не сканується паспорт, то в налаштуваннях телефона перевірити, чи підключений NFC
автор как тебе такое илон маск • 10 июня в 15:57
Ответ дляНеначасі
У вас автовыкуп всегда срабатыает? Как быстро?

Неначасі• 10 июня в 16:00
Ответ длякак тебе такое илон маск
Завжди спрацьовував. По часу - по-різному буває: це ж залежить від того, як хтось квитки поверне, додадуть вагон чи скільки переді мною людей на автовикупі) До цього ніколи не підводив, але ось Ужгород я чекаю уже днів 10 і нічого нема (але я поставила ціле купе на викуп, то це я багато хочу, мабуть)).
автор как тебе такое илон маск • 10 июня в 16:01
Ответ дляНеначасі
Его же можно поставить, когда только будет открыта продажа, правильно, раньше нельзя?
Неначасі• 10 июня в 16:02
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так, раніше, на жаль, ніяк. Тому ставте якнайраніше в той день, коли відкрився продаж, щоб у черзі бути недалеко
автор как тебе такое илон маск • 10 июня в 16:02
Ответ дляНеначасі
Дякую