Вічний двигун• 10 июня в 15:53

Хто зі Львова, підкажіть

Хто зі Львова, підкажіть, будь ласка. Треба буде відвезти людину до автокозала на автобус об 01:00 ночі і повернутися додому. Це в саме в комендантську годину. Чи будуть проблеми, якщо потруль зупитить? чи можна буде показати квитки, що є/була потреба пересуватися під час коменд.години? Дякую
Сама купляю квіти• 10 июня в 15:55
Ми їздимо, ніколи проблем не було

Цигарний шланг• 10 июня в 15:56
Какие могут быть проблемы, если вы женщина? Штрафов нет же за это. Может какую-нибудь админку влепят. А так, показанные билеты никаких привилегий не дают
Сама купляю квіти• 10 июня в 15:57
Ніхто вже не звертає увагу на комендатську годину
Інколи з дня народження чи весілля їдемо вночі за місто
І син постійно на вокзал їздить
спальное место• 10 июня в 15:58
О, можна я запитаю у вашій темі ... Де можна комфортно зупинитися на день біля вокзалу?готель
автор Вічний двигун • 10 июня в 16:06
Ответ дляспальное место
Звісно) Будь ласка))
Физрукая• 10 июня в 16:07
Будут проблемы, готовьтесь.
Знакомая в 11 вечера не могла взять такси из гостиницы до автобусной остановки (автобус в Европу). Таксисты там по районам, никто не хотел ее везти, говорили: не мой район. Наконец уговорила одного таксиста, он не мог найти место стоянки автобуса, кружил по городу, и за это она ему доплатила 1000. Всего эта поездка по Львову от гостиницы до автобуса ей обошлась в 2 тыс.
Гл. Амурная• 10 июня в 16:10
Ответ дляЦигарний шланг
Наприклад мою знайому забрали в райвідділ і вона там з ночі до 12 дня просиділа
Гл. Амурная• 10 июня в 16:11
Ответ дляспальное место
Рейкарц
автор Вічний двигун • 10 июня в 16:11
Ответ дляГл. Амурная
жах...

Гл. Амурная• 10 июня в 16:11
Ответ дляФизрукая
Будут проблемы, готовьтесь.
Поездка от дерева до перекрестка
Гл. Амурная• 10 июня в 16:12
Ответ дляВічний двигун
жах...
Але вам нічого не буде якщо ви з квитками, тому не переживайте. Моя пʼяненька з ДН йшла
автор Вічний двигун • 10 июня в 16:13
Бачу, що кому як повезе... Дякую!
Баба на горошині• 10 июня в 16:21
Ответ дляспальное место
Ноте бене
Клевотница• 10 июня в 16:34
Ответ дляФизрукая
Будут проблемы, готовьтесь.
для чого таку ху...ню писати? Щоб що?
Физрукая• 10 июня в 20:53
Ответ дляКлевотница
для чого таку ху...ню писати? Щоб що?
Ну вот такие ху.вые таксисты во Львове
Она еле успела на свой рейс