Баба_Воля• 10 июня в 18:59
У нас в школі після 11 класу багато дітей виїжджає
А мій не хоче, відчуваю себе винною.
Є мами, діти яких залишаються тут навчатися?
Як ви себе заспокоюєте?
Золота орда• 10 июня в 19:58
Ответ дляпані Солоха
Может там хотя бы очно учатся. У нас в Одессе большую часть обучения было дистанционно. Студенческой жизни ноль.
Та там все странно ))
Булку Дай• 10 июня в 20:08
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Мой выезжает, а большинство парней из класса остаётся. Готовились к нмт, поступают в ВУЗЫ.
У нас в 23 році теж хлопці здавали, вступали, а перед 18-річчям виїжджали.
Синиця у спідниці• 10 июня в 20:23
Ответ дляБаба_Воля
Дякую 🙏
У нас з класу один вже повертається. Провчився 2 роки в Словенії і їде додому.
Печенюшка• 10 июня в 21:59
Ответ дляБаба_Воля
На бюджеті не можна онлайн навчатися? Чи який сенс?
Як ви собі уявляєте ВНЗ і онлайн? Можливо, якісь спеціальності з недобором чи в Харкові, то є онлайн, але все одно треба з’являтися і очно, щось здати\перездати.
Научительница• 10 июня в 23:09
Не вирощуйте в собі провину. Багато тих, хто виїхав не може влаштуватись. Ніхто не знає, як краще буде. Якщо дитина сама не виявляє бажання їхати закордон, то не треба дивитись на інших. У кожного свій шлях і свої бажання та можливості.
Баба_Воля
• 11 июня в 12:46
Ответ дляСиниця у спідниці
Чому? Не сподобалось?
Синиця у спідниці• 11 июня в 13:11
Ответ дляБаба_Воля
Чому? Не сподобалось?
Багато дітей не можуть вивчити мову і здати іспити.