Ангелок з ріжками• 11 июня в 09:17

Нормально ли, что на ад депрессивное состояние?

Принимаю неделю и все равно есть боль в душе, состояние иногда депрессивное, мысли даже похуже, чем были до. Это норм или мне они не подошли? Тревога в теле правда на половину ушла, но все равно бывают тревожные мысли.
Борець за гаманець• 11 июня в 09:18
рано еще
оно с первой таблетки не действует

Малинка• 11 июня в 09:19
Конечно нормально. Это не волшебная таблетка. Нужно время
вре_Динка• 11 июня в 09:20
Антидепресанти не починають діяти з перших тижнів прийому
Нульовий сантиметр• 11 июня в 09:26
Недели 3 подождите.
АнтиТроль• 11 июня в 09:26
результат відчуєтесь мінімум через 2-3 тижні.
А зараз це нормальний стан, погіршення - це побочка, треба перетерпіти цей період
КоролеВешна• 11 июня в 09:39
ще рано оцінювати результат, треба 2-3 тижні, щоб пройшли побічні ефекти, і проявився антидепресантний ефект.

Але як психотерапевт скажу, що більше половини клієнтів з депресією приходят в терапію, коли вже тривалий час приймають антидеперсанти. Тому аж такого магічного зцілення депресії може і не статись, але точно має стати краще, ніж було до того.
Бойцовская• 11 июня в 09:41
Через 3 тижні в мене почався більш меньш нормальний стан .
Через 1.5 місяці ще краще було.
Куда ж без меня• 11 июня в 09:44
Сходіть до свого лікаря спитайте. Це нормальне запитання. Мені назначили одразу 2 лікарських засоба, то у мене вже з першого тижня була ейфорія, рожеві окуляри, та крила. Можливо лікар щось добавить, щось прибере. Це треба підбирати під конкретну людину, під її стан. Це нормально коли результат не одразу і що перше дозування не зовсім підходить. Я на початку лікування лежала в стаціонарі в неврології, то у дівчат що були в палаті і 2 і 3 рази змінювали схему за 14 днів.
Кто крайний?• 11 июня в 10:29
Принимаю год и все равно есть депресивное состояние.
Надо дополнительно работать с психологом.
Я работала и знаю чем себя выводить и не впадать в это состояние полностью.
Ад снимает частично тревожность и страх. Но не работает вместо вашего сознания и не делает другим человеком.