Яжбоматусяблін• 11 июня в 14:46
Чоловік реально очікує, що я піду 4 км пішки в спеку до орендованої квартири — ц
Дівчата, я просто не розумію, це я щось не так сприймаю чи це реально дивна ситуація.
Є чоловік, з яким спілкуємось. Він пропонує зустріч, але при цьому наполягає, щоб я сама прийшла пішки приблизно 4 кілометри до орендованої квартири. І це в спеку, без варіантів типу таксі чи зустрітись десь ближче.
Коли я сказала, що мені це некомфортно і далеко,я запропонувала нейтральний варіант кальяна в нас на районі,його реакція була в стилі “ну потім, не зараз” і все. Жодної спроби якось вирішити ситуацію або запропонувати інший варіант.
І от у мене питання: це нормальна історія чи це вже якийсь дивний “дзвіночок”?
Бо в мене всередині дискомфорт. Не стільки навіть через самі 4 км, скільки через відчуття, що мої межі і комфорт взагалі не беруться до уваги.
Може я перебільшую? Чи все ж таки це вже показник ставлення?
До речі коли я скинула йому скріншот скільки мені туди іти ,а десь 1 година пішки то він написав-« Хочеш, я заберу тебе на таксі?»
Тобто сам він збирався на таксі ,а мені пропонував пішки?
Мене взагалі вважають за п₴₴₴₴ із само доставкою чи що????
Железобетон• 11 июня в 15:03
На карете в арендованую квартиру для ´свидания´ конечно намного романтичнее бы было
ЦібаФу• 11 июня в 15:04
Ответ дляЯжбоматусяблін
Тобто коли я йому запропонувала простий заклад,а не орендоване житло ,він відморозився та вже не відповідає
А вы расстроились?
Уважайте себя, если это мурло вас не уважает..
я бы тоже никуда не пошла и не поехала даже. Сам должен постараться ... заехать. привезти ублажить и т д.
ЦібаФу• 11 июня в 15:04
Ответ дляПацака-задирака
Тю, а ви самі таксі не можете викликати?
Так она сама и удовлетворить себя может.. смысл тратить на мужика время?
ЦібаФу• 11 июня в 15:04
Ответ дляЯжбоматусяблін
Прямо він про секс не писав,писав посидіти та випити хоче там на квартирі
и Пушкина почитать.. ага..
Плекаю думи• 11 июня в 15:07
Ответ дляЦібаФу
и Пушкина почитать.. ага..
Пушкин запрещен в Украине.
ЦібаФу• 11 июня в 15:07
Ответ дляПлекаю думи
Пушкин запрещен в Украине.
Удалено администрацией...
ЦібаФу• 11 июня в 15:08
Ответ дляПлекаю думи
А может он боится ТЦК?
А бояться достойно не может? обеспечив женщине комфорт, а не только себе?
Вообще не факт• 11 июня в 15:12
Ответ дляЦібаФу
Удалено администрацией...
це ж як охота почитать кудрявого, щоб пертися на квартиру до чужого мужика 4км пішкарусом
Носки на подтяжках• 11 июня в 15:13
Ответ дляЦібаФу
Удалено администрацией...
захотелось торт Наполеон, спасибо
ЦібаФу• 11 июня в 15:13
Ответ дляВообще не факт
Вот потому и непонятен смысл темы автора... взрослая же баба, должна понимать на что ее хотят поиметь, да еще и своим ходом
ЦібаФу• 11 июня в 15:14
Ответ дляНоски на подтяжках
захотелось торт Наполеон, спасибо
На здоровье
ЦібаФу• 11 июня в 15:15
Ответ дляВишневий цвіт
А куда автор пропала? В дороге связь не ловит?
Подбривается, подмывается видимо, ноги мажет лиотоном перед долгой дорогой
Яжбоматусяблін
• 11 июня в 15:20
Ответ дляГанцю в кєдах
😂😂😂😂😂вас хотели развести на секс
Я була в нього вдома вже
Молчунья• 11 июня в 15:25
Ответ дляЯжбоматусяблін
А чому я маю туди їхати взагалі?
А типу якщо він за таксі заплатить, то аж бігом поїдете в якусь хату з мутним тіпом вино пити?
ЧупакабраЗеБест• 11 июня в 15:27
Ответ дляЯжбоматусяблін
автор, есть даже такая книга ’вы ему просто не нравитесь’. не в обиду.
Яжбоматусяблін
• 11 июня в 15:29
Ответ дляМалинка
Якщо ви готові йти в орендовану квартиру отак сходу, то вже яка різниця пішки, повзти чи таксями. Я б такий варіант відмела одразу і послала такого чоловіка.
А ви куди готові?
Тільки у фенікс?
Не пью, не курю• 11 июня в 15:29
вы ж сами всё видите, кто вы ему, чтоб с ним продолжать еще и общаться ))
Яжбоматусяблін
• 11 июня в 15:30
Ответ дляSgreen
Тренує вас бути дівчинкою, яка завжди прибіжить. Він сам для вас щось робить?
Давав травку покурити
Заюшка_хозяюшка• 11 июня в 15:32
Ответ дляЯжбоматусяблін
А ви куди готові?
Тільки у фенікс?
если вы пешком претесь несколько километров по жаре, не можете такси вызвать, то в феникс вас не пустят. там дресс код
Яжбоматусяблін
• 11 июня в 15:33
Ответ дляПлекаю думи
А может он боится ТЦК?
Він іноземець
Яжбоматусяблін
• 11 июня в 15:33
Ответ дляМолчунья
Ні
УраганнаЯ• 11 июня в 15:35
Ответ дляЯжбоматусяблін
Відразу він пропонував мені туди прийти своїми ногами,і казав це ж не далеко
4 км це дійсно недалеко
Тут он по 10-15 км легко находжують за день
Плекаю думи• 11 июня в 15:35
Ответ дляВообще не факт
Читаю почесать кудрявого