Яжбоматусяблін• 11 июня в 14:46
Чоловік реально очікує, що я піду 4 км пішки в спеку до орендованої квартири — ц
Дівчата, я просто не розумію, це я щось не так сприймаю чи це реально дивна ситуація.
Є чоловік, з яким спілкуємось. Він пропонує зустріч, але при цьому наполягає, щоб я сама прийшла пішки приблизно 4 кілометри до орендованої квартири. І це в спеку, без варіантів типу таксі чи зустрітись десь ближче.
Коли я сказала, що мені це некомфортно і далеко,я запропонувала нейтральний варіант кальяна в нас на районі,його реакція була в стилі “ну потім, не зараз” і все. Жодної спроби якось вирішити ситуацію або запропонувати інший варіант.
І от у мене питання: це нормальна історія чи це вже якийсь дивний “дзвіночок”?
Бо в мене всередині дискомфорт. Не стільки навіть через самі 4 км, скільки через відчуття, що мої межі і комфорт взагалі не беруться до уваги.
Може я перебільшую? Чи все ж таки це вже показник ставлення?
До речі коли я скинула йому скріншот скільки мені туди іти ,а десь 1 година пішки то він написав-« Хочеш, я заберу тебе на таксі?»
Тобто сам він збирався на таксі ,а мені пропонував пішки?
Мене взагалі вважають за п₴₴₴₴ із само доставкою чи що????
Дивне створіння• 11 июня в 14:47
Так а з чого ви взяли що повинні йти пішки,якщо є таксі?
І він вам запропонував вас забрсти?
Можливо не подумав відразу,як добратись
І він вам запропонував вас забрсти?
Можливо не подумав відразу,як добратись
Яжбоматусяблін
• 11 июня в 14:47
Тобто коли я йому запропонувала простий заклад,а не орендоване житло ,він відморозився та вже не відповідає
Пацака-задирака• 11 июня в 14:48
А туди тільки таксі ходить? І чому ви до нього, а не навпаки?
ВыФсеВрете• 11 июня в 14:48
Ответ дляЯжбоматусяблін
Так ему же не кальян нужен
Закуйовджена життям• 11 июня в 14:48
Вам 15, тому ви не розумієте що відбувається і потребуєте, щоб вам пояснили такі прості речі ? :)
Я тоді зовсім не здивуюсь, якщо це не перший раз з вами таке
Верочка 100%• 11 июня в 14:48
Запропонуйте, щоб забрав вас. Деякі самі не здогадаються запропонувати.
А по його реакції зрозумієте, що він з себе представляє.
Яжбоматусяблін
• 11 июня в 14:48
Ответ дляДивне створіння
І він вам запропонував вас забрсти?
Можливо не подумав відразу,як добратись
І він вам запропонував вас забрсти?
Можливо не подумав відразу,як добратись
Відразу він пропонував мені туди прийти своїми ногами,і казав це ж не далеко
Яжбоматусяблін
• 11 июня в 14:49
Ответ дляЗакуйовджена життям
Що відбувається?
Я прийшла за порадою
Пацака-задирака• 11 июня в 14:49
Ответ дляЯжбоматусяблін
Тю, а ви самі таксі не можете викликати?
Закуйовджена життям• 11 июня в 14:49
Ответ дляВерочка 100%
Все вони здогадуються
Просто не зарази всіх готові напрягтися
Закуйовджена життям• 11 июня в 14:49
Ответ дляЯжбоматусяблін
Що відбувається?
Я прийшла за порадою
Вам 15?
Яжбоматусяблін
• 11 июня в 14:49
Ответ дляПацака-задирака
А платити?
Закуйовджена життям• 11 июня в 14:50
Ответ дляПацака-задирака
Ну автор мабуть навіть таксі оплатити собі не може.
Яжбоматусяблін
• 11 июня в 14:50
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вам 15?
Прямо він про секс не писав,писав посидіти та випити хоче там на квартирі
Яжбоматусяблін
• 11 июня в 14:50
Ответ дляЗакуйовджена життям
А чому я маю туди їхати взагалі?
Телячі ніжноСті• 11 июня в 14:52
Ответ дляПацака-задирака
Машины не ходят туда
Бегут спотыкаясь олени ©
Верочка 100%• 11 июня в 14:52
Ответ дляЯжбоматусяблін
А чому я маю туди їхати взагалі?
Ми теж не знаємо. Думали, вам хочеться.
Так йому і скажіть, чому ви взагалі маєте туди їхати?
Форточка• 11 июня в 14:54
Ответ дляЯжбоматусяблін
А чому я маю туди їхати взагалі?
То не їдьте. Може він взагалі клофелінщік.
Бараболька• 11 июня в 14:56
Ответ дляЯжбоматусяблін
А чому я маю туди їхати взагалі?
Автор, вы сами рассматриваете такой вариант. Я бы не пошла на квартиру с малознакомым человеком. Если далеко, ехать можно общественным транспортои, можно такси, если человек вам хорошо знаком и вы хотите к нему ехать.
Дружная семейка• 11 июня в 14:57
Ответ дляЯжбоматусяблін
Що відбувається?
Я прийшла за порадою
Мені здається ви прийшли потролити)
Вишневий цвіт• 11 июня в 14:58
Ответ дляЯжбоматусяблін
А как он вас в кальянной тарабанить будет ?
Телячі ніжноСті• 11 июня в 14:58
Ответ дляВишневий цвіт
Зажигательно
Малинка• 11 июня в 14:59
Якщо ви готові йти в орендовану квартиру отак сходу, то вже яка різниця пішки, повзти чи таксями. Я б такий варіант відмела одразу і послала такого чоловіка.
Планшетница• 11 июня в 15:00
Ответ дляЯжбоматусяблін
Ну решать вам.
То ли вы бесплатная пизд@ на ножках, то ли ставите свои, удобные вам, условия.
Планшетница• 11 июня в 15:02
Ответ дляЯжбоматусяблін
Посидеть и выпить можно в ближайшем к вам кафе.
Всё еще есть вопросы?
Плекаю думи• 11 июня в 15:03
Ответ дляЯжбоматусяблін
А чому я маю туди їхати взагалі?
Скажите ему,что вы пока не готовы ехать на хату на халявный секс. Сначало ресторан+такси.