Невгамовна Бу• 11 июня в 19:05

А чого нема тем про «відпочинок в Криму»?

Дивитись не передивись відео.
Просто шик!!!!
Коменти 🔥😄
Love_Love_Love_• 11 июня в 19:05
Ви відпочиваєте в Криму?
Чи ви з тих людей хто подорожує по тік току і телевізору?

автор Невгамовна Бу • 11 июня в 19:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви відпочиваєте в Криму?
Мрію поїхати в Український Крим.
Сорока-ворона• 11 июня в 19:06
С Крыма все началось , Крымом и закончится . Все очевидно уже
ИМХОля• 11 июня в 19:06
Я голодна готовий їсти навіть муляж борщу
Love_Love_Love_• 11 июня в 19:08
Ответ дляНевгамовна Бу
Мрію поїхати в Український Крим.
Так, а про що теми створювати якщо ви не в Криму?
Полонянка SexShop-а!• 11 июня в 19:08
Я не сміюсь з новин про Крим, бо мені наспраді болить.
Просто Фіфа• 11 июня в 19:08
Сегодня у них в Краснодарском крае горит самое большое нпз на юге.
В Новосибирске неаккуратно покурили.
Война возвращается к своим истокам, откуда пришла
Copy-Paste• 11 июня в 19:09
Ответ дляПросто Фіфа
В Новосибирске неаккуратно покурили.
Это эскалация, а не возврат
Если вы думаете, что это остановит что-то, нет не пойму радости
автор Невгамовна Бу • 11 июня в 19:10
Тішусь, що наші нарешті можуть таке робити. Дрони летять день та ніч.
Але дивує, що кацапів не особливо бентежить це все. Да вузмущєни но якось спокійно. Агресивні лише в кометах в телеграм каналах. Там хочуть ядерки на наші голови і навіть якщо їх це теж зачепить)))

Пані з калабані• 11 июня в 19:10
Ответ дляПросто Фіфа
В Новосибирске неаккуратно покурили.
Наші взялися серйозно за них, схоже нарешті зʼявилася достатня кількість засобів для ураження. Ще вночі мости всі в Крим познищували
Просто Фіфа• 11 июня в 19:10
Ответ дляCopy-Paste
Это эскалация, а не возврат
Это только начало, разогрев. Дальше будет интересней, осенью
автор Невгамовна Бу • 11 июня в 19:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо радію. Переповнюють емоції від того, що нарешті тим зомбакам не спокійно.
ЯкаКраля• 11 июня в 19:12
Ответ дляCopy-Paste
Это эскалация, а не возврат
Ес4алації не було з 14 року і нічого не мінялось, тепер нехай ці тварі відчують на свлїй шкірі весь руцкій мір, цврьок їм двіжуху влаштовує
Copy-Paste• 11 июня в 19:12
Ответ дляПросто Фіфа
В Украине тоже осенью очень интересно
Я вам напомню, что нас бьют пятый год и все больше и на что это не влияет
Галя із Дарниці• 11 июня в 19:12
Ответ дляНевгамовна Бу
Мрію поїхати в Український Крим.
Мечте не суждено сбыться. Смиритесь.
Просто Фіфа• 11 июня в 19:13
Ответ дляНевгамовна Бу
Мне тоже нравятся новости, как по мостами лупашат, как логистику ломают, топливо палят которое на фронт идёт, генералов кобзонят.
День срасии отменили завтра.
ЯкаКраля• 11 июня в 19:13
Ответ дляГаля із Дарниці
Мечте не суждено сбыться. Смиритесь.
Така впевнена, що царьок защітіт расіянцев?
автор Невгамовна Бу • 11 июня в 19:14
Ответ дляГаля із Дарниці
Мечте не суждено сбыться. Смиритесь.
Подивимось)))
Пані з калабані• 11 июня в 19:14
Ответ дляПросто Фіфа
Я чекаю нашої балістики, і щоб багато ракет було, вірю що це все змінить і зупинить війну. Сьогодні вночі доречі Краснодар не спав всім містом, трохи почитала їхні чати. А оце розмішило, не називають речі своїми іменами

Галя із Дарниці• 11 июня в 19:14
Ответ дляЯкаКраля
Уверена, что Крым Украине уже не вернут. Как и Донбасс.
Миловидна леді• 11 июня в 19:15
Потому что мне дела нет. У меня свой отдых, сижу на рыб любуюсь
ТочноБудет• 11 июня в 19:15
Ответ дляНевгамовна Бу
не бентежить, бо летить по заводах, а не будинках.
Просто Фіфа• 11 июня в 19:16
Ответ дляCopy-Paste
В Украине тоже осенью очень интересно
Давайте не будем по ним бить. Пусть они нас убивают растягивая эту войну на десятилениютия
Странная вы и ваше мышление.
Вам говорят путин войну не хочет прекращать, наши делают все возможное чтоб они тоже мир захотели. А вам не так.
Осенью будем бить по их энергетике тоже ю, в ответ
ТочноБудет• 11 июня в 19:16
Ответ дляПані з калабані
то хлапок-бавовна, забули, чи що?)
ЯкаКраля• 11 июня в 19:17
Ответ дляГаля із Дарниці
Ви були впевнені, що Київ за три дні
Меня не звали• 11 июня в 19:17
Ответ дляНевгамовна Бу
Кричали «Хоть камни с неба» , вот и дождались, пусть хавают
Галя із Дарниці• 11 июня в 19:17
Ответ дляЯкаКраля
Ви були впевнені, що Київ за три дні
Нет
Не пью, не курю• 11 июня в 19:18
Ответ дляCopy-Paste
В Украине тоже осенью очень интересно
Так і є. Ці наївні вірять, що удари щось можуть змінити. По Україні летіло все, крім ядерної зброї. Сильно вплинуло? З чого вирішили, що в з ними це прокатить?
автор Невгамовна Бу • 11 июня в 19:19
Ответ дляТочноБудет
Бачите, тих придурків не проймеш смертями мирного населення. Їм от якщо вдарить по бізнесу, коли багаті і еліта буде відчувати незручності, то може щось зрушиться на нашу користь. путіноголові не спроможні переживати і відчувати людський біль, а от свою шкуру багаті хочуть тримати в теплі і ситості.
ТочноБудет• 11 июня в 19:19
Ответ дляНевгамовна Бу
я б так не скзазала, вони вже усталі ат вайни теж