Дашенька из Киева• Изменено 12 июня в 10:22
Київ. В рахунку за комуналку з´явився борг за опалення. Я в шоці! Звідки?
Опалення централізоване від міста (не автономка, не локальна котельня). Вимкнули ще наприкінці березня. (те що вимикали з-за обстрілів не обговорюємо, то і так ясно)
При чому борги з´явилися не тільки в мене, а і у знайомих геть в іншому районі Києва.
Сума майже 2,5 тис грн. Я просто в шоці! В когось ще таке є? Може є якесь пояснення київтеплоенего?
ЗИ
паперові квитанції нам не присилають, ЖЕК відморозився ще від початку війни. Завжди все плачу вчасно і не допускаю боргів.
При чому борги з´явилися не тільки в мене, а і у знайомих геть в іншому районі Києва.
Сума майже 2,5 тис грн. Я просто в шоці! В когось ще таке є? Може є якесь пояснення київтеплоенего?
ЗИ
паперові квитанції нам не присилають, ЖЕК відморозився ще від початку війни. Завжди все плачу вчасно і не допускаю боргів.
показать весь текст
6
3
2
Пургену мне• 12 июня в 11:42
у меня пришёл перерасчёт - 1400 грн за маленькую двушку. при том у остальных соседей с такими же 2к квартирами 900. это как понимать?
Царівна Жабка• 12 июня в 11:52
Ответ дляЛижТолько
якщо полічильнику, чому вчасно не нарахували
Не имеет значения
Царівна Жабка• 12 июня в 11:56
Ответ дляДоль Чекомбана
У нас дом не осбб
Это ваши проблемы. Хотите платить дорого и ныть - ваше право.
1
ЛижТолько• 12 июня в 12:10
Ответ дляПургену мне
у меня пришёл перерасчёт - 1400 грн за маленькую двушку. при том у остальных соседей с такими же 2к квартирами 900. это как понимать?
задайте це питання цкс або осбб
Барабасиха• 12 июня в 12:38
Так Ви шикарно жили цю зиму - опалення вимкнули в березні! За комфорт треба платити!
А у нас опалення у січні було періодично - ледь теплі батареї. А 2 лютого взагалі ’закінчили опалювальний сезон’.
Сиділи в морози до -20 в холодних квартирах і за світло заплатили набагато більше, ніж 2500 грн.
Тож краще нас обслуговувало б Київтеплоенерго - постачало тепло і виставляло рахунки, ніж таке непорозуміння як Єврореконстукція.
А у нас опалення у січні було періодично - ледь теплі батареї. А 2 лютого взагалі ’закінчили опалювальний сезон’.
Сиділи в морози до -20 в холодних квартирах і за світло заплатили набагато більше, ніж 2500 грн.
Тож краще нас обслуговувало б Київтеплоенерго - постачало тепло і виставляло рахунки, ніж таке непорозуміння як Єврореконстукція.
1
Барабасиха• 12 июня в 12:43
Ответ дляДоль Чекомбана
Вот автор пишет есть счётчик на доме, у нас тоже счётчик на доме, тоже вертикальное отопление. Но тут тоже ещё такой момент.
Тепло подают сверху, на первом этаже жопа ,не доходит до них тепло и за что платить.
Жалобы не помогают
Тепло подают сверху, на первом этаже жопа ,не доходит до них тепло и за что платить.
Жалобы не помогают
Платить за те, щоб у інших в квартирах було тепло
В нас схожа ситуація - тепло не доходить до крайніх під´їздів, але ніхто не хоче вирішувати цю проблему. Платимо нарівні з усіма і сидимо в холодних квартирах.
В нас схожа ситуація - тепло не доходить до крайніх під´їздів, але ніхто не хоче вирішувати цю проблему. Платимо нарівні з усіма і сидимо в холодних квартирах.
Доль Чекомбана• 12 июня в 13:30
Ответ дляБарабасиха
Так Ви шикарно жили цю зиму - опалення вимкнули в березні! За комфорт треба платити!
А у нас опалення у січні було періодично - ледь теплі батареї. А 2 лютого взагалі ’закінчили опалювальний сезон’.
Сиділи в морози до -20 в холодних квартирах і за світло заплатили набагато більше, ніж 2500 грн.
Тож краще нас обслуговувало б Київтеплоенерго - постачало тепло і виставляло рахунки, ніж таке непорозуміння як Єврореконстукція.
А у нас опалення у січні було періодично - ледь теплі батареї. А 2 лютого взагалі ’закінчили опалювальний сезон’.
Сиділи в морози до -20 в холодних квартирах і за світло заплатили набагато більше, ніж 2500 грн.
Тож краще нас обслуговувало б Київтеплоенерго - постачало тепло і виставляло рахунки, ніж таке непорозуміння як Єврореконстукція.
Так у многих ледь теплі батареї були
Ответ дляБарабасиха
Так Ви шикарно жили цю зиму - опалення вимкнули в березні! За комфорт треба платити!
А у нас опалення у січні було періодично - ледь теплі батареї. А 2 лютого взагалі ’закінчили опалювальний сезон’.
Сиділи в морози до -20 в холодних квартирах і за світло заплатили набагато більше, ніж 2500 грн.
Тож краще нас обслуговувало б Київтеплоенерго - постачало тепло і виставляло рахунки, ніж таке непорозуміння як Єврореконстукція.
А у нас опалення у січні було періодично - ледь теплі батареї. А 2 лютого взагалі ’закінчили опалювальний сезон’.
Сиділи в морози до -20 в холодних квартирах і за світло заплатили набагато більше, ніж 2500 грн.
Тож краще нас обслуговувало б Київтеплоенерго - постачало тепло і виставляло рахунки, ніж таке непорозуміння як Єврореконстукція.
Стратпост - там же сказано про вимкнення, то ж і так ясно що були...
І до чого тут оплата за світло? Чи думаєте в мене е/е безкоштовна?
І до чого тут оплата за світло? Чи думаєте в мене е/е безкоштовна?
Барабасиха• 12 июня в 15:59
Ответ дляДашенька из Киева
Стратпост - там же сказано про вимкнення, то ж і так ясно що були...
І до чого тут оплата за світло? Чи думаєте в мене е/е безкоштовна?
І до чого тут оплата за світло? Чи думаєте в мене е/е безкоштовна?
До того, що все пізнається в порівнянні.
Я б із задоволенням заплитила 2500 за опалення, аби лиш воно у нас було у лютому і березні.
Тому багатьом незрозумілий ваш шок - це просто платіж за отримані вами послуги з теплопостачання.
Я б із задоволенням заплитила 2500 за опалення, аби лиш воно у нас було у лютому і березні.
Тому багатьом незрозумілий ваш шок - це просто платіж за отримані вами послуги з теплопостачання.
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу