Я инженер, меряю от 1• 03 июня в 19:47

Київ, знесення МАФ

В кого була діяльність в МАФі Києва, до вас питання. Ось принесли припис прибрати МАФ протягом доби. Раніше від міста був дозвіл, платили оренду Київраді. В травні просто перестали подовжувати договір оренди землі та прибирають МАФи.
Може хто стикався, є якась можливість щось з´ясувати? Кудись звернутися? Бо віддали папірець і все. Ніяких пояснень.
МЕСТО_Встречи• 03 июня в 19:56
Куди звертатист щоб що?

Миллениалка• 03 июня в 19:57
Сьогодні бачила цілий ряд два крани вивозили. Сподіваюся, не переставлять на інше місце.
Хомо_сапиенс• 03 июня в 20:01
Ви на якому березі живете?
На правому все знесли,навіть ті,що простояли 25 років+.
Тепер взялися за лівий.
Через прозорро купуйте нове місце за новими правилами.Кіоски тільки встановленого зразка,розміщення тільки у дозволених місцях
Миллениалка• 03 июня в 20:01
Ответ дляХомо_сапиенс
Ви на якому березі живете?
Тепер взялися за лівий.
Ще не все на правому знесли
Хомо_сапиенс• 03 июня в 20:02
Ответ дляМиллениалка
Ще не все на правому знесли
В Солом´янському ще біля 100 лишилося за звітами
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 июня в 20:02
Ответ дляМиллениалка
В тому і справа, що на їх місці, якщо воно біля метро наприклад, ставлять однакові коричневі та здають в оренду. Тобто, в цьому хтось зацікавлений 100%. А не акція зроби місто європейським
Миллениалка• 03 июня в 20:02
Ответ дляХомо_сапиенс
Голосіівський ще тільки зносять. Що там за звітами, не знаю
Хомо_сапиенс• 03 июня в 20:03
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну то вся інформація є в інтернеті. Як що і до чого тепер буде
Миллениалка• 03 июня в 20:04
Ответ дляХомо_сапиенс
Головне, щоб умова каналізації, відходів та санвузлів була. Бо реально торгують їжею, а сцяти ходять за мафи в кущі

Хомо_сапиенс• 03 июня в 20:06
Ось перша ліпша стаття з цього приводу,щоб розуміти що відбувається.
Аукціони проводяться вже більше 2 місяців точно.

https://hmarochos.kiev.ua/2026/05/27/2-roky-reform...
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 июня в 20:06
Ответ дляХомо_сапиенс
Ви на якому березі живете?
Тепер взялися за лівий.
мій МАФ в Голосіївському районі стоїть 30 років. Законно. По всіх правилах. Раніше неможливо поставити без дозволу Департаменту архітектури та будівництва, того ж КМДА. Всі договори, ’кальки’ плану території є в наявності, всі норми по розташуванню від тротуару, каналізаційних люків витримано.
Тому так. Хтось під егідою Кличка розміщує МАФи ’встановленого’ зразка і т.д
Хомо_сапиенс• 03 июня в 20:07
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ваш МАФ не задовільняє новим правилам благоустрою. Зайдіть на сайт КМДА і почитайте
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 июня в 20:07
Ответ дляХомо_сапиенс
Дякую, бачу ваше посилання, зараз почитаю.
Ms. Искренность• 03 июня в 21:49
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну а что плохого? Вид города цельный будет( если бы не пиздились деньги и это работало как надо). Мне оч нравится как внешне визуально бессарабский рынок оформили:все вывески в единой цвет тематике, правда из рынка что попало сделали сейчас, но что ж😄 бабосики пилят , коррупция…
А если б еще проводили водопровод всем, Шикардос был бы, а не вот это мафное производство с немытыми руками и продуктами
Люблю ХОЛОСТЯКА• 04 июня в 13:15
На конец то начали сносить, давно пора. Понаставляли везде где можно и где нет. С міста помойку сделали
Эт вернячОк• 12 июня в 10:32
Ответ дляХомо_сапиенс
Ви на якому березі живете?
Тепер взялися за лівий.
У нас сейчас на правом сносят.Стоят не на тротуаре, а на газоне. Проходу не мешают от слова абсолютно и их сносят. Но помню, как на одной из станций метро,не далеко от нынешнего места сноса, ларьки стоящие на тротуаре, проход к метро, сначала все снесли. И уже они снова там красуются. Фиг пойми, что творяят....
автор Я инженер, меряю от 1 • 12 июня в 13:23
Ответ дляЭт вернячОк
Так в тому і справа, на Виставковому зробили гарно, прибрали. Згодна, що шаурма на кожному кутку це антисанітарія. Але ж половину їх тупо тоді перевезли до м.Іподром. ось пройшло декілька років, зняли на тижні в там. Хоча вони всі гарні коричневі, встановленого типу. Мабуть, через те що стояли не на тротуарі, а на газоні
автор Я инженер, меряю от 1 • 12 июня в 13:25
Ответ дляХомо_сапиенс
Ви на якому березі живете?
Тепер взялися за лівий.
Зайнялася цим по вашій пораді. Якщо ви в темі, вважаєте що я, проста ФОП, яка займається ремонтом одягу, не маю найманих працівників, зможу виграти тендер та пройти всю процедуру? Не смішіть. Ще раз впевнилася, що це зроблено не для простих самозайнятих осіб
Эт вернячОк• 13 июня в 11:20
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Возле иподрома они никому не мешают. А вот возле Васильковской метро, возле прохода к 10 они мешали реально! Я рада что возле 10 их убрали! Но огорчена, что на Васильковской вновь вернули. Вчера к стати там была, пара ларьков пятый, может снова,, припис,, получили и из тоже снимут. Антисанитария, это другое и просто завит от людей и их воспитания и уважения к другим!