Їжак в панчохах• 12 июня в 10:43

Що робити з батьками, яким треба догляд?

на пенсії (допомога по господарству, супроводити в лікарню й поводити по кабінетах, принести продукти й тд.)?
Якщо я в іншій країні, приїхати не можу і їх забрати теж не можу. Хтось зтикався з такою проблемою і скільки зараз коштує найняти людину в селі, щоб не просто робила роботу вдома( не щодня, 1-2 рази в тиждень) а й вирішувала якісь питання типу оплатити комуналку й тд. Це теж не щодня треба, десь пару разів на тиждень чи на місяць.
Ромашкинная• 12 июня в 10:45
Дом престарелых

ПлюшкамиБалуюсь• 12 июня в 10:45
Дорого
Я_и_моя_собака• 12 июня в 10:46
Ви краще знаєте як у вас в селі, чи є робота, чи є бажаючі допомагати.
Ще й дивлячись яка робота вдома.
1000грн за день розраховуйте
Блакитне небо• 12 июня в 10:45
Наймати доглядальницю. Ціни різні залежно від обсягу роботи, графіку, регіону. Буде недешево ще й для двох людей
автор Їжак в панчохах • 12 июня в 10:46
Ответ дляРомашкинная
Дом престарелых
Не хочуть та і немає там такого, це десь під Києвом мабуть є чи в містах
Я_и_моя_собака• 12 июня в 10:46
скільки років батькам?
Блакитне небо• 12 июня в 10:46
Ответ дляЇжак в панчохах
це ще й не так просто.
Ламборджини• 12 июня в 10:47
Як не можете самі доглядати,то при наявності грошей,вам можуть організувати.Наймаєте доглядальницю чи престарілий будинок.А нема грошей,то дають раду самі собі
Чтооооооооооо?• 12 июня в 10:48
А чого не можете забрати до себе?
Напишіть, будь ласка.
Я планую свою забирати

Счастье_же_вот_оно• 12 июня в 10:51
Значит смотреть, как они згниют, как и толпы брошенных дементных стариков по всей стране. Какой ещё выход? Если вы приехать не можете, к себе забрать не можете. Сиделка от 30000 тыс гривен и нужно две. И нужен ещё близкий человек, который этих сиделок контролировать будет. Выхода нет, сами видите
автор Їжак в панчохах • 12 июня в 10:51
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ще й дивлячись яка робота вдома.
1000грн за день розраховуйте
Не знаю, я там давно не була і не в курсі ні зарплат ні людей які там зараз живуть. Робота вдома - прибрати в хаті, прибрати подвірʼя, підмести, може траву десь зібрати, там територія не велика, огород обробляти на треба, є пральна машина нова, прати не треба...з тварин лише кури й індики, може там за ними прибрати іноді. І все. Ну і допомогати якщо треба десь поїхати - на пошту, в лікарню, на аналізи й тд.
Света С Приветом• 12 июня в 10:51
Максимально делать то, что можете делать дистанционно. Платить за них компуналку (адрес добавить в Приват24), заказывать доставку продуктов, клининг. Записывать к врачам и делать трансфер на такси. Главное, чтоб психически здоровые были, ну и деньги на расходы у вас.
Флюорография гуся• 12 июня в 10:51
Заберіть батьків до себе чи найміть людину. Думаю в селі будуть бажаючі.
автор Їжак в панчохах • 12 июня в 10:51
Ответ дляЯ_и_моя_собака
скільки років батькам?
75, 82
dulenok• 12 июня в 10:51
Ответ дляЇжак в панчохах
Ого!!! Та совсем ничего !!! Это ж целое хозяйство!!!
автор Їжак в панчохах • 12 июня в 10:52
Ответ дляЧтооооооооооо?
А чого не можете забрати до себе?
Напишіть, будь ласка.
Я планую свою забирати
Не маю можливості.
ЛісАпетная• 12 июня в 10:52
400 грн в день с 8 до 13 . Воскресенье выходной. Сиделка у мамы. Кушать варит убирает стирает. Комуналку поачу я.
Флюорография гуся• 12 июня в 10:52
Ответ дляСвета С Приветом
Кстати да, коммуналку можно и онлайн заплатить.
Бабайко• 12 июня в 10:52
Ответ дляЇжак в панчохах
Якщо є кури й індики, то батьки не такі вже й немічні) не перебільшуйте.

Подмигашка• 12 июня в 10:53
Ответ дляЇжак в панчохах
если они держат курей с индюками, то они пока справляются сами, имхо

а так в селе среди знакомых пусть поспрашивают... это ж село
Флюорография гуся• 12 июня в 10:53
Ответ дляЇжак в панчохах
Не маю можливості.
В какой вы стране?
Блакитне небо• 12 июня в 10:53
Ответ дляЇжак в панчохах
олх вам у поміч або гугл ’шукаю доглядальницю’
Флюорография гуся• 12 июня в 10:53
Ответ дляЛісАпетная
Не дорого
ЛісАпетная• 12 июня в 10:54
Ответ дляЇжак в панчохах
Если у ваших ещё и живность то не всё так плохо.)) Доставку продуктов можете сами организовать.
неДоПриличий• 12 июня в 10:55
Везде разные цены.
Моя упала, сначала руку сломала, потом ноги стали отказывать. Доставку продуктов и воды я организовала, медикаментов тоже. Сиделка первое время тоже была, потом мама с ходунками ходила по квартире и отказалась от сиделки. Прожила так 1.5 года, умерла в прошлом году, похоронами занимались родственники, я деньги переводила
Флюорография гуся• 12 июня в 10:55
У нас дача в селе, так там есть группа села. Все туда пишут разные новости, продают и т.д. может и у вас есть.
автор Їжак в панчохах • 12 июня в 10:55
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ті, хто там брошені - брошені не дарма, явно то заслужили своїм ставленням, тож не починайте.
Злива інформації• 12 июня в 10:56
Ответ дляСвета С Приветом
клининг в село?) рили?
Закусенец• 12 июня в 10:57
Ответ дляЇжак в панчохах
75, 82
Забрати, а не викидати як сміття
автор Їжак в панчохах • 12 июня в 10:57
Ответ дляСвета С Приветом
Це село, трансферів, клінінгів, доставок, трансферів і благ цивілізації там немає)) До міста - 200 км. Лише Нова пошта і місцеві таксисти. Звісно, в місті було б простіше.