Бегущаяпо• 12 июня в 21:16

До чого дійшло моє бажання зачепити його

Кілька місяців тому я познайомилась з двома друзями. Ініціативу проявляв один із них, дуже хотів познайомитись, просив так наполегливо мої контакти.

Я сама не дуже хотіла знайомитись, але він був цікавий співрозмовник і я все таки вирішила дати йому свій інстаграм. Через кілька днів ввн мені почав писати, виходили Кілька разів на побачення, багато проводили часу разом. Вле ввн весь час говорив: або я або мій друг. Мій друг такий класний хлопець, може він тобі навіть більше сподобається ніж я. У нас з ним навіть секс був одного разу. Після якого він почав запрошувати мене лише в компанію зі своїм другом погуляти. І перевів наше спілкування на таке, більш дружнє. Якось я була сердита на нього і сказала, що мені подобається його друг. Він це переказав другу, той почав дуже активно проявляти до мене увагу. Ну і ми вже з ним два місяці зустрічаємось, він часто дарує мені квіти, привозить фрукти, каву, майже завжди забирає з роботи, познайомив навіть зі своїми родичами. Завжди дуже уважний до мене та турботливий. Але почуттів до нього я не маю, в мене досі симпатія до першого. Щоб Ви мені порадили? Знаю, це якась Санта-Барбара, але вже що є.
Пригощаю кашею• 12 июня в 21:20
Как скучно я живу. Вас подарили другу.

Герцогиня• 12 июня в 21:20
Уже было
автор Бегущаяпо • 12 июня в 21:21
Ответ дляПригощаю кашею
Как скучно я живу. Вас подарили другу.
Хіба друг не міг сам познайомитись або когось іншого знайти
Кудесница_с_пургеном• 12 июня в 21:22
Може вони вас на тройничек готують
Несу добро людям• 12 июня в 21:24
Було вже
автор Бегущаяпо • 12 июня в 21:24
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Може вони вас на тройничек готують
Та не думаю, щось занадто довго було б
автор Бегущаяпо • 12 июня в 21:24
Ответ дляНесу добро людям
Було вже
Так, вже раніше я писала
Трільчиха• 12 июня в 21:24
Послать обоих и искать нормального

Вы варитесь в этих странных отношениях и потеряли ориентиры нормальных отношений
автор Бегущаяпо • 12 июня в 21:25
Ответ дляТрільчиха
Послать обоих и искать нормального

Дякую, я теж думала про це

автор Бегущаяпо • 12 июня в 21:30
Ответ дляГерцогиня
Уже было
Раніше писала