Мовчу, але хочу• 12 июня в 21:27
Ви теж так робите, коли розлучені?
Кажете дочці, щоб зателефонувала татові, і просила кошти на свої потреби?
Дама-мадама• 12 июня в 21:28
Ніколи мама мені такого не пропонувала, сама все вирішувала з татом.
Невгамовна• 12 июня в 21:29
Нет. У меня сын. Сам высылает, если надо больше, то прошу и снова высылает
Щебетушка• 12 июня в 21:30
Я только выпрашиваю, чтоб за учебу сыну оплатить
А на карманные он ему пересылает на карту сам
Тишком_нишком• 12 июня в 21:53
Це жах, що дівчинці доводиться відповідати за невдалий вибір матері((
Мовчу, але хочу
• 12 июня в 22:20
Ответ дляТишком_нишком
Як сказати...
Суцільна зрада• 12 июня в 23:53
Мои родители были в разводе и мне к счастью не пришлось таким заниматься, да и мама никогда не просила. Они как- то сами решали эти вопросы, без меня.
Вишневий цвіт• 13 июня в 10:26
Ми розходимось з чоловіком. Так от він сказав , що якщо дитина попросить то він допоможе. Я це сказала дочці - вона сказала що нічого просити не буде. Типу хіба він не знає свої обов´язки і принижуватися не буде.