Виниловая пластинка• 12 июня в 21:44
Чоловік вперше виїзжає у відпустку закордон, поділіться досвідом
Має бронювання на роботі. Поділіться досвідом будь ласка, до чого готуватись, які питання задають, на що особливо слід звернути увагу?
40каградусная• 12 июня в 23:19
Ответ дляПенек Возмездия
угу...конечно
Кум так зараз в Іспанії. Він заброньований, отримує дозвіл на виїзд на підставі наказу на відрядження. Роботодавець вносить якусь суму або зобовʼязується внести у разі неповернення, точно не скажу, але це стандартна офіційна умова на законодавчому рівні. Це доволі поширена практика. Друг чоловіка військовий, полковник і теж вже неодноразово їздив до дружини за кордон.
Федорино Горе• 12 июня в 23:23
Ответ дляПенек Возмездия
андрюшу нашего сегодня завернули, в суд ехал польский по работе.
и это надцатая поездка
А причина озвучена?
А я с Рио-де-Житомира!• 12 июня в 23:35
Ответ дляФедорино Горе
Зеля как кто
Не знала, что его так называют. Знакомые военные с ранениями ездили, такого не было. Да, на границе иногда держали дольше тех, у кого не так очевидно, что инвалидность, но вопросов таких не было
Коханозадовільна• 12 июня в 23:49
Ответ дляПенек Возмездия
угу...конечно
шо ти угукаєш? купа моїх знайомих їздить так і у відрядження і у відпустку, нахєр ото угукати якщо не в темі?