Коротше в мене паніка народ
Може в когось таке було
Я два дні тому їла буряк, досить так нормально зʼїла і томати і полуницю …
І вчора і сьогодні в мене кал зверху має червоний якийсь оранжево рожевий слиз !!!
Це може бути через ті продукти ? І вже другий день ??
Може в когось таке було
Ответ дляДелиВерка
Как удивительно. Вы не знали об этом?)
Реально таке перший раз в мене, або я не звертала уваги на 💩
І ладно вчора, а сьогодні теж може бути? І від буряка я думала шо мав би бути бордове забарвлення
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А пігулки якісь вживаєте?
Ні, нічого такого