Переговори про вступ України в ЄС стартують в понеділок, - офіційна заява
Україна та Молдова вестимуть переговори в одному "пакеті".
Перший переговірний кластер щодо умов вступу України і Молдови в ЄС відкриється у понеділок, 15 червня. Згоду на це дали усі країни блоку. Про це у спільній заяві повідомили голова Європейської Ради Антоніу Кошта та президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
"Усі держави-члени погодилися відкрити перший кластер переговорів про вступ з Україною та Молдовою. На першій Міжурядовій конференції в понеділок ми відкриємо кластер з основоположних питань; основи процесу приєднання", - йдеться у повідомленні.
Ну и где все те клоуны что нам рассказывали что не будет Украины в ЕС?
Ставлю все что и в НАТО будем тоже.
Пусть и не так скоро.
Будем везде плотно интегрированы в Западное сообщество.
Русня, вата, пшли вон мрази.
Слава Украине!
Ставлю все что и в НАТО будем тоже.
Пусть и не так скоро.
Русня, вата, пшли вон мрази.
Слава Украине!
А про коррупцию во власти Украины никто в Брюсселе не знает и не слышал.
Видимо дискредитированным руснявым подсвинкам аля Шабунин и ко никто не верит, ибо все знают что они на рашню работают/работали