Я инженер, меряю от 1• Изменено 13 июня в 08:24

Сон про колишню чоловіка сниться багато років

З чоловіком почали зустрічатись, коли нам було по 23.
Ви тяжко переживав розрив із колишньою.
Ми з нею дуже схожі зовні і світоглядом. Бо за перший рік було багато : «Ти точно як вона!»
Я пресекла цей момент, сказала, що мені неприємно якісь порівняння.
Ранок у нього починався із перегляду її сторінки в соцмережах.
В шафу зйомної квартири її портрет, який він малював.
Коли я переїхала до нього, то попросила прибери.
Сторінку її він переглядав до самої моєї вагітності вже в шлюбі, я ніби вдавала, що не помічала.
А потім мене зірвало, я дуже посварилася з ним і вирішила, що це кінець.
Після того все змінилося, тема з колишньою пішла в небуття.

Пройшло багато років.
Нашій дитині вже 10. Чоловік хороший батько і турботливий по відношенню до мене. Добре заробляє. Допоміг влаштувати моїх близьких з Донбасу, допомагає їм матеріально. Я маю можливість не напружуватися і не працювати в повну силу, приділяю час дитині і подорожую. Працюю на фрілансі. За 15 років у нас не було якихось серйозних сварок чи епізодів подружньої нечесності чи якоїсь ганебної поведінки. Він хороша людина і мабуть багатьом жінка за щастя було б мати такого чоловіка

І я наче не думаю про те, колишня давно живе за океаном. Ще дуже задовго до повномасштабного.
Але мені інколи сниться сон, що ми відпочиваємо десь в Домінікані і там зустрічаємо її. І він дивиться на неї ясними очима, а в мене просто все вмирає в середині.
Альфред Шнитке• 13 июня в 11:04
Ответ дляЗавжди з рушником
Понятно, у вас декрет головного мозга начался и вы пропустили всё.
Многие девушки с парнями знакомились через контакт - года примерно с 2007.
Там ещё фото с поездок часто выкладывались года с 2008.
Я ничего не потеряла 😂

Ниф_ниф• 13 июня в 11:18
Ответ дляСонячнаДівка
Ну есть среди нас динозавры, которые в то время на счетах ещё считали.))
Да, мы еще те старые ондатры
вре_Динка• 13 июня в 11:28
Ответ дляАльфред Шнитке
Самсунг раскладушка цветная, айфонов у знакомых тогда не было, моя дочка пошла частный садик в 2011 - не помню вообще у кого-то айфоны
В соц сетях никто не сидел🥴что там каждое утро новое проверять 😆
У вконтактє дуже активно всі сиділи якраз в тих роках
вре_Динка• 13 июня в 11:38
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Можливо)
Але ж я не можу контролювати сни, розумієте.
Ось сьогодні прокинулась і думаю: та що це в біса таке?!
Я не думаю про цю ситуацію багато років, а вона сидить всередині виходить ?
Сходіть на пару прийомів до кпт психотерапевта. Розберіть цей кейс і відпуститт
Альфред Шнитке• 13 июня в 12:03
Ответ длявре_Динка
Как видите не все
вре_Динка• 13 июня в 12:45
Ответ дляАльфред Шнитке
Как видите не все
Так, не всі, старше покоління і зараз в соцмережах не сидять, але ж це не означає що всі жили як ви і користувалися кнопочним телефоеом, і не користувалися соцмережами.
Альфред Шнитке• 13 июня в 13:28
Ответ длявре_Динка
Где вы прочитали про кнопочный телефон. У меня сейчас даже родители не фейсбуке им 78 и 74
И как это поможет автору в её проблеме, ваши замечания 😂 ?
СонячнаДівка• 13 июня в 18:38
Ответ дляАльфред Шнитке
Так же как не помогут тут ваши выделывания не по теме.
Альфред Шнитке• 14 июня в 00:39
Ответ дляСонячнаДівка
По теме - я написала выше, онейрофобия, это к психиатру