Я инженер, меряю от 1• Изменено 13 июня в 08:24

Сон про колишню чоловіка сниться багато років

З чоловіком почали зустрічатись, коли нам було по 23.
Ви тяжко переживав розрив із колишньою.
Ми з нею дуже схожі зовні і світоглядом. Бо за перший рік було багато : «Ти точно як вона!»
Я пресекла цей момент, сказала, що мені неприємно якісь порівняння.
Ранок у нього починався із перегляду її сторінки в соцмережах.
В шафу зйомної квартири її портрет, який він малював.
Коли я переїхала до нього, то попросила прибери.
Сторінку її він переглядав до самої моєї вагітності вже в шлюбі, я ніби вдавала, що не помічала.
А потім мене зірвало, я дуже посварилася з ним і вирішила, що це кінець.
Після того все змінилося, тема з колишньою пішла в небуття.

Пройшло багато років.
Нашій дитині вже 10. Чоловік хороший батько і турботливий по відношенню до мене. Добре заробляє. Допоміг влаштувати моїх близьких з Донбасу, допомагає їм матеріально. Я маю можливість не напружуватися і не працювати в повну силу, приділяю час дитині і подорожую. Працюю на фрілансі. За 15 років у нас не було якихось серйозних сварок чи епізодів подружньої нечесності чи якоїсь ганебної поведінки. Він хороша людина і мабуть багатьом жінка за щастя було б мати такого чоловіка

І я наче не думаю про те, колишня давно живе за океаном. Ще дуже задовго до повномасштабного.
Але мені інколи сниться сон, що ми відпочиваємо десь в Домінікані і там зустрічаємо її. І він дивиться на неї ясними очима, а в мене просто все вмирає в середині.
автор Я инженер, меряю от 1 • 13 июня в 08:48
Ответ дляАльфред Шнитке
Наверное у тех, кто потом за Зеленского голосовал
Ну да, понимаю теперь
За Зеленського не голосувала і так в мене був айфон😂
І зараз айфон)

Альфред Шнитке• 13 июня в 08:50
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
І зараз айфон)
Зараз у вас онейрофобия.
это тревожное расстройство, судя с ваших опасений в теме
Вкуси мене• 13 июня в 08:51
Ответ дляАльфред Шнитке
Удалено администрацией...
Это вы стремная. Тогда как раз рассвет был одноклассников и вконтакте. Находили там ф и всех. Такое впечатление что вы в тюрьме или пещере это время провели.
автор Я инженер, меряю от 1 • 13 июня в 08:52
Ответ дляВкуси мене
А батьківському комітеті «часнава садіка»😂
Альфред Шнитке• 13 июня в 08:53
Ответ дляВкуси мене
Работала и зарабатывала.
С одноклассниками встречалась на встречах одноклассников
Подруги с универа. Муж уже был на то время. Обычная нормальная жизнь
автор Я инженер, меряю от 1 • 13 июня в 08:54
Ответ дляАльфред Шнитке
Работала и зарабатывала.
І по сумках заглядали по-між ділом у кого які телефони😂
Вкуси мене• 13 июня в 08:54
Ответ дляАльфред Шнитке
Работала и зарабатывала.
Ясно, вы уже тогда очень взрослая были и вам это ненужно было. Здесь о другом возрастном отрезке речь
автор Я инженер, меряю от 1 • 13 июня в 08:56
Ответ дляТоматико
сами себя сьедаете без видимой на то причины
Так я і не думаю про це. І обʼєктивно розумію, що все це в минулому, а ось така дурня сниться.
Альфред Шнитке• 13 июня в 08:57
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Никто не скрывал
Лучше решайте свою проблему со страхами Доминиканы, это ж только начало расстройства.

ДА да да• 13 июня в 08:57
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так. В контакті тоді всі користувалися. Там ще музику фоном можна слухати було

Що вас дивує?
А как вы понимали что он проверял? Историю не чистил?
ДА да да• 13 июня в 08:58
Ответ дляСонячнаДівка
Тогда были уже компьютеры, ноутбуки и интернет. У меня был компьютер, я в 2003 году закончила университет, я чертила 3-д модели для дипломной работы.
У меня тогда был примитивный смартфон нокиа. Но на компе было уже все удобно и соцсети
автор Я инженер, меряю от 1 • 13 июня в 08:58
Ответ дляДА да да
Так, не підчищав - це перше.

А друге, якщо ти часто переглядаєш сторінку, то тоді ця людина нагорі списку друзів стає.

Типу там перша-друга в листі. Новини завжди від неї. Ну і мені її в рекомендаціях підкидало. Я здивувалася в честь чого, а тоді зрозуміла
ДА да да• 13 июня в 09:00
Ответ дляАльфред Шнитке
Работала и зарабатывала.
Тогда как раз мода была на эти соцсети, в контакте мне даже немало парней писало
ДА да да• 13 июня в 09:03
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так, не підчищав - це перше.

Вас видно это очень задело, что до сих пор могу быть такие сны.
Вы уже давно замужем, все хорошо.
Мне бывало снился из юности один парень, который очень нравился и активно общался, но отношений не предложил.я очень переживала. Мозг наверное даже спустя годы ’вспоминает’ прошлый такой опыт и может выдавать иногда сны.
автор Я инженер, меряю от 1 • 13 июня в 09:04
Ответ дляДА да да
Вы уже давно замужем, все хорошо.
Можливо)
Але ж я не можу контролювати сни, розумієте.
Ось сьогодні прокинулась і думаю: та що це в біса таке?!
Я не думаю про цю ситуацію багато років, а вона сидить всередині виходить ?
автор Я инженер, меряю от 1 • 13 июня в 09:07
Ответ дляДА да да
Вы уже давно замужем, все хорошо.
Я ніколи не тиснула на нього, тому що думала ніякого немає в тому сенсу.
Типу ну посваримося, буде потайки це робити.
А потім сподівалася, що він забуде.

А коли одружилися і я завагітніла, то тоді вже знесло мені дах і скандал був до неба.
Дитину , до речі, він хотів, я б воліла ще почекати тоді
ДА да да• 13 июня в 09:13
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А потім сподівалася, що він забуде.

Я где то понимаю вашего мужа. Сама такая. Любила одного человека до мужа, я даже в браке о нем вспоминала. Есть наверное такие люди или такие сильные чувства. Долго в голове он у меня сидел. А потом в один момент отрезало.
Может и у вашего мужа подобное. Особенно болезненные отношения могут такой отпечаток оставить. Но сейчас я смотрю иногда его фото и просто ноль эмоций. Думаю и у вашего мужа так. Давно забыл и вам нечего беспокоиться. Понимаю, такие сны не приятны. Но это все лишь сон
СонячнаДівка• 13 июня в 09:14
Ответ дляДА да да
Ну есть среди нас динозавры, которые в то время на счетах ещё считали.))
автор Я инженер, меряю от 1 • 13 июня в 09:15
Ответ дляДА да да
Мені інколи тоді здавалося, що йому щоб почати цінити, потрібно було втратити
І теж хотілося йому зробити боляче

Княгиня пітьми• 13 июня в 09:16
Автор, вам надо поделать какие-нибудь психологические практики, проработать ситуацию, развить их в своей голове до абсурда. Ну например, встречаете вы ее в доминикане и что? Она же тоже уже не та, что была. Не свежа и юна. Скорее всего, ваш муж тоже изменился и туман в голове рассеялся. Вам просто надо у себя в мозгах поковыряться и пересмотреть ваше отношение к этому всему. Вы как застряли и зациклились, надо выйти из этого замкнутого колеса.
автор Я инженер, меряю от 1 • 13 июня в 09:18
Ответ дляКнягиня пітьми
Дякую!
Ніколи не думала в цьому напрямі)
Аж пофантазую))

Дійсно, ці сни формулювалися саме тому що енну кількість років була саме така розстановка сил)
Звезда в шоке• 13 июня в 09:32
Автор, только вы знаете, любит ли он вас) если да, то забудьте о фантомах из прошлого.
Простоваля• 13 июня в 09:49
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Якщо не поговорите про це із чоловіком, то з´їдатимете себе далі все життя
Проте може виявитися, що він і досі її кохає, в ви це намагаєтеся не помічати, в може і забув давно
Пешеходик• 13 июня в 09:55
Автор, ваші страхи лише в вашій голові, нічим зараз не підкріплені. Але. Ця недовіра, життя на пороховій бочці і розуміння того, що ти не найкраща для свого чоловіка, не його ідеал - це жахливо… ви не знаєте, що у чоловіка в голові, не можете йому заборонити фантазувати. Мені в житті довелося бути на місці бувшої вашого чоловіка. Це відчуття , скажу чесно, що він тебе буде завжди любити і ти можеш завжди його поманити, що ти для нього найкраща - ну це приємно. Але ж ясно, як неприємно і боляче це його дружині.
Тому на вашому місці я припинила б ці стосунки ще тоді, коли він нею в соцмережах любувавася. Просто, щоб зберегти свої нерви. А що тепер? Тепер вже пізно, у вас дитина, багато спільного. Але як жінка вона буде його цікавити завжди.
Завжди з рушником• 13 июня в 10:12
Ответ дляАльфред Шнитке
Работала и зарабатывала.
Понятно, у вас декрет головного мозга начался и вы пропустили всё.
Многие девушки с парнями знакомились через контакт - года примерно с 2007.
Там ещё фото с поездок часто выкладывались года с 2008.
Завжди з рушником• 13 июня в 10:14
Ответ дляВкуси мене
Она не взрослая была, а ограниченная раз не видела элементарных вещей.
С 2010 года социальные сети были почти у всех. Не было разве что у пенсионеров которые не умели пользоваться компьютером. А кто умеет - были.
Завжди з рушником• 13 июня в 10:15
Ответ дляАльфред Шнитке
Никто не скрывал
Ой, да кто бы говорил о расстройстве.
Просидела где-то там на заброшке жизни и тявкает.
Криниця щастя• 13 июня в 10:36
Почну з того, що я б взагалі не вступала б в серйозні відносини з вашим чоловіком і не народжувала б від нього дитину.
Ви схожі на паразита, який просто до стосувався до умов.
Криниця щастя• 13 июня в 10:36
Ответ дляКак_б_не_так
Так він її любив, а тут ви із своїм міжножжям встрягли. Чому??? Чого ви завісилися як на стовп? Якщо не потрібні були, ви просто насильно завісилися на людину.
Згодна
Ниф_ниф• 13 июня в 11:01
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Чому я повісилася?
Ініціативу в знайомств проявив він.
Женихався, квіти дарував. Про колишню почало вилазити коли жити почали разом.
Пресекла - поклала край, припинила )))