Я погнала• 13 июня в 17:10
Нащо вона пише з Білорусі? Щоби що?
Я не розумію
Щебетушка• 13 июня в 17:11
Хай пише, а то кастрюлі на голови понатягали і оруть шо всі кругом вороги.
Телемарафон вже не заходить...
Мядуза аля моргонер• 13 июня в 17:12
Ответ дляЯ погнала
Авторка теми
Тю, я думала родственница, подруга...просто не читайте, если не интересно.
Дівчина Гілмор• 13 июня в 17:14
Прощупує настраєнія.
Щоб ми їх простили, а там може і тих простимо.
Луноходик_Ик• 13 июня в 17:16
Натура така є в людей. Не можуть спокійно жити своїм життям, треба смикати тих хто лишається в Україні. Бо вони вважають, що вхопили Бога за бороду, а всі хто не виїхав- лохи. А насправді, ой як багато несолодкої рожевої вати і в закордонному житті
Бджолина королева• 13 июня в 17:20
Ответ дляЯ погнала
Авторка теми
Людина на зарплаті, заробляє дєнюфку. Ви правда думаєте, що з бєлараші буде хтось написувать просто так?
Ну що ви, мамо!• 13 июня в 17:29
Ответ дляЯ погнала
Розповідає про місцеве життя
Удалено администрацией...
Ну що ви, мамо!• 13 июня в 17:33
Ответ дляДівчина Гілмор
Прощупує настраєнія.
Все их настроения давно прощупаны нами, донецкими. Когда они бежали кто куда в 2014-2015, а в 2017 возвращались без подушек запаса назад.
Ржали, вы дураки, сидите, надо тикать. Да, мы тикали, потом, в 2018, просто готовили себе куда бежать.
Чем стали 2 сепарами, предателями и т.д. для всех