Красота неземная• вчера в 21:56

А можна так зробити, щоб ціни змінились

в зворотній бік?😅 От чесно, вже нервів не вистачає. Ну, неможливо так жити, щоб захмарні суми витрачати на найнеобхідніше: побутову хімію там, туалетний папір, прокладки, вибачте. Це ж такі дрібниці, які просто спрощують побут. Ну, що, посуд мити звичайною водою без нічого? Прати речі без порошку? Ходити з брудним волоссям? Для туалету листя лопуха заготовляти?
Про продукти взагалі мовчу. Вже з тисячою до магазину ходити нічого. Гроші летять зі швидкістю звуку. Три тисячі сьогодні за півгодини витратила, дивитись нема, на що((
Примарочка• вчера в 21:57
Фарш невозможно прокрутить назаааад и мясо из котлет не восстанооооовишь

автор Красота неземная • вчера в 21:57
Ответ дляПримарочка
Круто, не чула такого
Радостина• вчера в 21:57
Ну кстати химки полно дешевой, так что водой мыть не придется, уже и яйца по 3 грн
Экспертиза• вчера в 21:57
Уже никак. Последний шанс был весной 19го года
Некомильфо• вчера в 21:58
Подивіться марафон потужності, наберіться наснаги, закупіться туалетним папіром наперед і перестане вже скиглити.
А я нівроку• вчера в 21:58
Ответ дляКрасота неземная
Круто, не чула такого
Вы этого не слышали?? волшебство((

подождите, Вовеня осенью так цены изменит. взвоете, но не от радости
Джавеліна• вчера в 21:59
все было ничего пока сегодня не увидела что цены в заведениях у нас уже круче чем канадах и европах, люди в шоке как мы вообще выживаем

Мальдивирую• вчера в 21:59
Некомильфо• вчера в 21:59
Ответ дляРадостина
Лоток?
автор Красота неземная • вчера в 21:59
Ответ дляНекомильфо
Ніколи - працюю. На роботі працюю, після роботи працюю на городі, після городу ще працюю😅
Міс Всесвіт• вчера в 22:00
Нет денег придется покупать все тоже самое, но из более дешёвого сегмента. И химию и бумагу и прокладки. Не критично. А вот питание дорожает, тут сложнее
Некомильфо• вчера в 22:00
Ответ дляКрасота неземная
Всі проблеми через те, що не дивитеся марафон і не слухаєте потужного. Тоді б зривали лопухи на городі і не скиглили
Пустощі-веселощі• вчера в 22:00
Дали ж вам яйця в атб по 3 гривні, радійте
Радостина• вчера в 22:01
Ответ дляНекомильфо
Лоток?
Ну зачем писать лоток? Когда был лоток 3 грн?
автор Красота неземная • вчера в 22:01
Ответ дляНекомильфо
Лоток?
Десяток
Некомильфо• вчера в 22:01
Ответ дляРадостина
В 1996
автор Красота неземная • вчера в 22:03
Ответ дляМіс Всесвіт
Ага. А ви думаєте, я дороге купую? Папір обухівський, 17 грн., куди вже дешевше. Пачка щоденок 60 шт 87 грн...
Міс Всесвіт• вчера в 22:03
Ответ дляКрасота неземная
В авроре ещё дешевле
Некомильфо• вчера в 22:04
Ответ дляКрасота неземная
Треба переходити на економ використання 1 прокладка на 2 дні. І марафон, обов´язково дивитися

автор Красота неземная • вчера в 22:04
Ответ дляМіс Всесвіт
В авроре ещё дешевле
Дешевше - за шт, а по факту там менше його, то виходить дорожче((
Ухахайкина• вчера в 22:04
Автор, переходите на более дешевые средства, закупайтесь по акциям. А вообще через год Вы эти цены еще с благодарностью вспоминать будете
Некомильфо• вчера в 22:05
Ответ дляУхахайкина
Ви ідеальний спічрайтер для зелені. Пишіть ще
Джавеліна• вчера в 22:05
Ответ дляКрасота неземная
та это все шутки
понятно что когда денег нет, то даже покупка туалетной бумаги вызывает шок, не говоря про все остальное
автор Красота неземная • вчера в 22:05
Ответ дляУхахайкина
Я не купую дороге ((
Міс Всесвіт• вчера в 22:07
Ответ дляКрасота неземная
Сравнила обычную по 12-13 грн в атб и в авроре по 11. Одинаково. И в Еве смотрите акции. У них бывает 1+1=3. Так весной брала на 75 грн три упаковки по 4шт
Ухахайкина• вчера в 22:07
Ответ дляНекомильфо
Причем тут зелень? Вы на политику повлиять можете? Я - нет. А вот попытаться выжить я могу. Начиная с 22 года и потихоньку запасаюсь по акциям то тут, то там. По-этому рост цен меня особо не волнует, я всем обеспечена
Некомильфо• вчера в 22:08
Ответ дляУхахайкина
Так, проти політиків ми безсилі. Нам їх весь час підкидають
Джавеліна• вчера в 22:08
Ответ дляУхахайкина
вы такая борзая пока есть деньги
дай бог не нюхать другой жизни
Міс Всесвіт• вчера в 22:09
Ответ дляДжавеліна
вы такая борзая пока есть деньги
дай бог не нюхать другой жизни
От хорошей жизни постоянно по акциям люди не покупают. Но если сейчас другого выбора нет, то надо как-то искать
автор Красота неземная • вчера в 22:10
Ответ дляУхахайкина
Як можна ’запасатися по акціях’ на майбутнє, якщо не вистачає коштів, щоб купити по акціям на зараз?