Репетиторша• сегодня в 13:54
Балетки reserved
Дівчатка, підкажіть, будь ласка. Як виглядають ці балетки /слінгбеки/ в реальності? Може в когось є фото? Або може сфотографувати в магазині
Репетиторша
• сегодня в 14:25
Ответ дляСтрибну в гречку
Это кожа? Там только такой цвет?
Я не думаю що шкіра. Кольори інші не дивилася, бо мені саме рудий колір потрібен. Нічого не можу знайти в місті.
120-120-120 (не худею)• сегодня в 15:00
Ответ дляРепетиторша
Я чорні вчора міряла. На мій 39 мені задовгі
А так дуже зручні
Мольфарочка• сегодня в 15:15
Я міряла, мені виявились дуууже незручні, якісь екстра довгі (37р). І відчуття що ти взагалі без взуття стоїш, настільки тонка підошва. Там кожен камінець і нерівність асфальту буде чутно.
Репетиторша
• сегодня в 15:59
Ответ для120-120-120 (не худею)
А так дуже зручні
Дякую. А нога у вас скільки см?
Репетиторша
• сегодня в 16:00
Ответ дляМольфарочка
Дякую. Я люблю тонку підошву. Мені не на кожен день. Більше колір цікавить
Пишущаяся• 2 часа назад
Там очень низкая подошва. У меня подобные зара, любой камешек царапает сразу кожу.
Репетиторша
• 1 час назад
Ответ дляПишущаяся
Ніби нормальна підошва. Мене колір цікавить