СМСница• 21 мая в 11:52
Как вы справлялись когда ваш партнёр зарабатывал намного больше вас
давило ли это?
Жена аллигатора• 21 мая в 11:53
Нормально.
Я взагалі і у декреті двічі була, тоді мій заробіток був 0.
Набагато неприємніше, коли партнер заробляє менше.
Так точно!• 21 мая в 11:53
Давило? Шутите? Меня разрывало на части! Я привязывала его дома к батарее, чтобы дал возможность мне заработать хотя бы вдвое больше
Потринділиця• 21 мая в 11:53
Та тяжело конечно, пока потратишь эти деньги своего партнера, вся у пашешь я. Не легкое это дело, хочу Вам сказать
ЖаннаНеАгузарова• 21 мая в 11:56
Отлично справляюсь с этой ’проблемой’ уже много лет. бюджет общий.
Так точно!• 21 мая в 11:57
Ответ дляПотринділиця
Я обнимаю Вас
Попельшка• 21 мая в 12:01
с этим бы я легко справидась, бог, накажи менятак умоляю
а вот наоборот это уже хуже
Трахтибидох• 21 мая в 12:06
Ответ дляЖена аллигатора
Нормально.
Це якщо партнер гроші дає, багато кому чоловіки видають гроші чи жінки випрошують, є нормальні сімʼї коли гроші чоловіка загальні
Ms. Искренность• 21 мая в 12:10
Из минусов только понимание, что без него я не смогу жить на таком уровне. Каждый раз когда от стоматологов выхожу прям в ахере от цен и думаю, как выживать на мою зп, лечение зубов не доступно было бы
Заела_пластинка• 21 мая в 12:12
у меня такого кажется никогда не было. понимаю Вас, я бы искала способ заработать больше
КохайтесьЧорнобровi• 21 мая в 12:15
Прям выдохнула, когда было сравнимо, многое не могли себе позволить, четко от зарплаты к зарплате
ПотеряласЯ Я...• 21 мая в 12:26
Ну а ви подивіться іншим поглядом. Він всі свої питання закрив? Чи може йому все одно грошей не вистачає?
В мене чоловік непогано заробляє але не вирішує ніякі питання зі здоров´ям і т.д. каже немає грошей ..
Ще й я бачу зірка на лобі в по факту нічого доброго з того немає.
ПотеряласЯ Я...• 21 мая в 12:28
В мене був один знайомий розказував про іншого що прийшов і розказував він добре заробляє і т.д. він йому і порадив - приведи дружину я повивлюсь які ти їй чоботи купив і одежу і тоді побалакаємо.
ПотеряласЯ Я...• 21 мая в 12:33
Якщо у вас від цього рівень життя кращий, чого вам погано?
Чи якщо щирий то теж добре?
А якщо вам від цього ні жарко ні холодно то яка вам різниця який в нього дохід?
Вам на щось не вистачає?
Він вам особисто щось каже?
Ви ж мабуть менше працюєте чим він? Чи робота простіша.
Неможна просто дохід рівняти. Це ні про що.
Чи якщо щирий то теж добре?
Вам на щось не вистачає?
Він вам особисто щось каже?
Тундиринда• 21 мая в 12:35
Ответ дляПотеряласЯ Я...
У нас друг был( умер в 39 лет, к сожалению), в 2000х был очень богатым человеком.
Ходил в рваном пиджаке и ему пофиг было...и он говорил: на мою жену посмотрите)))
Жены была, с картинки.
ПотеряласЯ Я...• 21 мая в 12:40
Ответ дляТундиринда
Жены была, с картинки.
Ну, а если все голодранцы и жена и муж в равном ходят, тогда что?
Жена аллигатора• 21 мая в 13:36
Ответ дляТрахтибидох
У мене нормальна сім´я, так.