Не зви чайна• 14 июня в 18:47
3000км Укрзалізниця
Хто користувався цією послугою? Як це відбувається? На сайті пише що маю сплатити повну суму....
Сама собі лікар• 14 июня в 19:14
Вначале оформляете их в приложении Укрзалізниці. А потом вы можете воспользоваться ими только на те поезда, где есть вот такой значок флага Украины. Его почти ни на каких поездах не бывает. И только на плацкарт мне попадалось. Или ночной интерсити
Нагайна• 14 июня в 19:26
Ці кілометри тільки в додатку. Треба авторизуватися через Дію. Потім будуть доступні поїзди з прапорцем, як вище показали. В них будуть безкоштовні місця. Постіль завжди платна.
Булку Дай• 14 июня в 20:07
На поезд до Одессы такого значка нет)
А я то думала, что действует на все поезда.