Пилосмок працює• 14 июня в 22:39

Потяг Київ Братислава немає жодного квитка-це його відмінили чи просто попит і

Розібрали? Я не бачу навіть якщо ставлю показати без місць(розкуплені), хтось знає?
ЧорноброваЯ• 14 июня в 23:05
На яке число? Сьогодні можна купити не пізніше, ніж на 3 липня.

автор Пилосмок працює • 14 июня в 23:12
Ответ дляЧорноброваЯ
Я з 21го червня дивилася , нічого
автор Пилосмок працює • 14 июня в 23:24
Це пздц, 13 потягів Київ Тернопіль розпродано 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ куди ви їдете всі… срана уз, щороку те саме
Кашпо• 14 июня в 23:32
Неужели нельзя пустить больше поездов или больше вагонов, если есть спрос?
Аноним НаВсеГда• 14 июня в 23:33
за 4 роки ще жодного разу не купили, беремо з пересадкою
Тріль підпільний• 14 июня в 23:35
Посмотрите отрезок Чоп-Братислава. Этот маршрут все равно с пересадкой в Чопе.
Тріль підпільний• 14 июня в 23:38
Ответ дляПилосмок працює
Две недели уже каникулы, как бы. Сотни детских групп. Учителя по заполняли специальные заявки заранее. И вуаля - мест в свободной продаже стало еще меньше. Отминусуйте еще военные брони. Плюс люди, которые в 8-01 ставят авто выкуп и система всегда им выкупит быстрее, чем вы бронируете руками.
автор Пилосмок працює • 14 июня в 23:39
Ответ дляТріль підпільний
Та жесть, мене більш шокує, що 13 потягів і нуль місць , як було 29 років тому, так і лишилося