Бабка-ежика• 15 июня в 22:21
Хто любить домашніх хліб?
Бабка-ежика
• 16 июня в 12:46
Бабка-ежика
• 16 июня в 12:49
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Авторе,будь ласка, поділіться рецептом.
Все робила на око, хліб так завжди роблю. Дріжджі не люблю сухі, але найшла ідеальні для себе і вже двічі готувала на них.
Дріжджі, ложка цукру, мука, сіль і був кефір. Потім додала це олії і все. Один раз підійшло, перемісила. Потім змастила форми олією поклала тісто. Коли підійшло поставила в духовку. Нічим не змащувала, бо не було яець в хаті). Коли спікся витягнула та замочила верх просто холодною водою і все!
Дама_с_коготками• 16 июня в 13:22
Ответ дляБабка-ежика
Ось розріз, як обіцяла
Спасибо искреннее.