Зрадорозганячка• 16 июня в 10:39

Які ж бувають люди, слів немає

Я просто виговоритись це третя тема напевно. Є в мене сусідка яка пиз….ть по телефону на гучномовці з 5 ранку до 1 ночі, грубим басом і курить нон стоп. Це чують всі сусіди навколо, в мене ще бонус, я нюхаю іі сигарети цілодобово. Просила ввічливо разів 10- 0 реакції. Пізніше я їй AC Ds включала як тільки починався цей пиз…ш, вона затикалась і йшла в квартиру, але це не на довго+ мені шкода людей які теж слухають цю музику.
Вчора я заснула в 10.30 в 1 ночі знову цей піздож, розбудила мене і сьогодні з 5 ранку знову.
Вийшла на балкон, кажу: будь ласка дайте поспати, скільки можна?
Вона мене сукою обізвала, сказала фак ю і далі продовжує пиздіти і курити. Боже, це у вихідні, в будні, просто нон стоп. Ну як можна таким хамлом бути?
Домовенок Кузя• 16 июня в 10:40
Удалено администрацией...

автор Зрадорозганячка • 16 июня в 10:41
Ответ дляДомовенок Кузя
Удалено администрацией...
Шалена красуня• 16 июня в 10:41
и не надоело столько раз темы об одном и том же создавать, как-будто советчицы могут как-то повлиять на эту соседку)
Домовенок Кузя• 16 июня в 10:41
Ответ дляЗрадорозганячка
Удалено администрацией...
Лечись иди
автор Зрадорозганячка • 16 июня в 10:42
Ответ дляШалена красуня
Може ще крім колонки хтось щось порадить. Це реально можна в псіхушку попасти, в мене вже в голові фонить від іі голосу.
Нічого вдягти• 16 июня в 10:42
Автор, чудово вас розумію. Але змінити своє життя можете тільки ви. Продати, переїхати, здати. Я продала, нікого немає поруч.
СКИБИДЫШь• 16 июня в 10:42
Украинский менталитет к сожалению. Плюс сейчас в Украине 70 процентов населения психически больны имеют отклонения. Это статистика.
автор Зрадорозганячка • 16 июня в 10:43
Ответ дляНічого вдягти
Продати, переіхати - де гарантія що там такого ж не буде?
Області пітьми• 16 июня в 10:43
Почему то тут сразу приходит в тему: подобное притягивает подобное. Даже первый комент это подтверждают.

Муркошечка• 16 июня в 10:43
Тупорылая соседка. Облейте ее водой из ведра. Но это путь постоянных срачек и войны.
Нічого вдягти• 16 июня в 10:44
Ответ дляЗрадорозганячка
Обирайте там де немає. Ви ж самі це робите. В мене сусідів поруч немає. Не тому що мені пощастило, чи я шукала гарантій, це просто вибір.
автор Зрадорозганячка • 16 июня в 10:44
Ответ дляМуркошечка
От власне, мене ще дуже напрягає це що потрібно сратись
Скляна миша• 16 июня в 10:45
Подаруйте їй навушники...навіть не знаю, що тут ще можна порадити
автор Зрадорозганячка • 16 июня в 10:45
Ответ дляНічого вдягти
Я не знаю де можна купити квартиру без сусідів?
Нічого вдягти• 16 июня в 10:45
Ответ дляСкляна миша
Можна собі біруши подарувати.
Prervana• 16 июня в 10:45
Она у себя дома. Что вы ей сделаете? Переезжайте, хотя бы временно
Муркошечка• 16 июня в 10:45
Ответ дляЗрадорозганячка
Знаете что можете сделать? Дайте какое-то объявление на известном сайте из трёх букв чтобы ей постоянно звонили. В своё время под моим номером какое-то удобрение продавали и мне постоянно наяривали. Любит говорить по телефону, так пускай разговаривает.
Нічого вдягти• 16 июня в 10:45
Ответ дляЗрадорозганячка
Я в будинку. Здавайте свою, за ці гроші знайдіть інше житло.
автор Зрадорозганячка • 16 июня в 10:46
Ответ дляPrervana
Як ви собі це уявляєте….. врєменно?

Нічого вдягти• 16 июня в 10:46
Ответ дляЗрадорозганячка
Як ви собі це уявляєте….. врєменно?
Так як мільйони людей це роблять.
автор Зрадорозганячка • 16 июня в 10:46
Ответ дляМуркошечка
Не погана ідея
Пургену мне• 16 июня в 10:46
Ответ дляЗрадорозганячка
она прямо под вами? вылейте на нее ведро грязной воды...
Золота орда• 16 июня в 10:47
Ответ дляЗрадорозганячка
А інші сусіди як реагують? Може, їх все влаштовує? Я до чого.. Гуртом і батька легше бити. (мені дуже не подобається ця приказка, але вона доречна у цьому випадку)
Якщо Ви з кимось скооперуєтесь, може легше з нею буле впоратись?
автор Зрадорозганячка • 16 июня в 10:47
Ответ дляПургену мне
Ну під нею теж люди є
Наверняка• 16 июня в 10:47
У меня муж такой, но никого не бесит, у всех соседей все с нервами в порядке
Пургену мне• 16 июня в 10:48
Ответ дляНічого вдягти
как можно купить квартиру без соседей?))
автор Зрадорозганячка • 16 июня в 10:48
Ответ дляНаверняка
Це вони вам сказали?
Нічого вдягти• 16 июня в 10:50
Ответ дляПургену мне
Я купила будинок, без сусідів. До того жила в квартирі. Якщо не влаштовують умови їх можна змінити.
Золота орда• 16 июня в 10:50
Ответ дляНаверняка
Это люди просто попались неконфликтные. Поверьте, бесит ещё как. Такие говорливые пекутся только о своём личном пространстве и комфорте. А на остальных им плевать. Привет мужу.
Наверняка• 16 июня в 10:51
Ответ дляЗрадорозганячка
Це вони вам сказали?
Ему никто не делал замечания никогда. Еще одни есть которые музыку врубают на всю, тоже никого не бесит, просто все здоровые