Natasha-27• 16 июня в 20:48

Обережно, новий вид шахрайства

Передісторія …
Два місяці тому, моє житло трохи постраждало під час обстрілу. Подала заяву на відшкодування через Дію, десь через тиждень подзвонили і прийшли з міської ради. Нещодавно отримала компенсацію. Це коротко по суті.
І ось сьогодні телефонує мені якась мадам, зв’язок паршивий, вона швидко тараторить щось про те, що вона представник якоїсь буд.кантори і ми раніше спілкувались )))вони типу допомагають з відновленням житла і бла бла і вони хочуть мені допомогти все швидко відремонтувати. Каже мені, щоб я відправила ій фото пошкоджень і тех.паспорт❗️🤨 ( ну тех паспорт в мене навіть дія не вимагала)))
Коли я їй сказала, що вже самі відремонтували, швидко закінчила розмову.
Я то зрозуміла , що це «розвод» тому, що я раніше з нею не спілкувалася , тому, що тех паспорт це вже підозріло, і коли я вбила цей номер в пошуку гугла моя підозра підтвердилась . І мене зараз не покидає питання-звідки шахраї знають в кого саме постраждало житло??? Це явно не випадковість …
max2013• 16 июня в 20:53
Мені також дзвонили з різними пропозиціями щодо ремонту. Чого дивуватися телефон сто відсотків передають з офісу Євідновлення ( у нас так у місті створено).
Але в чому шахрайство? Що було б якщо б ви дали всі дані і документи?

У вас не брали техпаспорт на квартиру коли ви підписували документи?

judit• 16 июня в 20:52
Теж спочатку звонили контори що хочуть ремонтувати.
автор Natasha-27 • 16 июня в 20:54
Ответ дляmax2013

1.Номер шахраїв
2. Тех паспорт це документ, як не як
3. Я з нею не спілкувалася, як вона стверджувала
max2013• 16 июня в 20:54
Ответ дляNatasha-27
1.Номер шахраїв
2. Тех паспорт це документ, як не як
Так які наслідки?
автор Natasha-27 • 16 июня в 20:55
Ответ дляmax2013

Ні, не брали. Оформила через дію, з міської ради прийшли все описали і все
max2013• 16 июня в 20:56
Ответ дляNatasha-27
І ви чеклист не підписували? Жодного документу паперового у вас немає?
Як ви звітувати будете про використання коштів?
автор Natasha-27 • 16 июня в 20:58
Ответ дляmax2013
Так які наслідки?
Ну поцікавтесь…
автор Natasha-27 • 16 июня в 20:59
Ответ дляmax2013
Звичайно, що підписувала. Але тех паспорт ніхто не вимагавав!
Дашенька из Киева• 16 июня в 21:00
в чому сутність ’розвода’ окрім тривожності автора?

автор Natasha-27 • 16 июня в 21:02
Ответ дляmax2013
Так які наслідки?
А те, що номер з якого телефонували, шахрайський?!
автор Natasha-27 • 16 июня в 21:04
Шановні, для кого це тривожність то не зважайте. А комусь це може знадобитися і буде уважний до подібних дзвінків
Дашенька из Киева• 16 июня в 21:05
Ну так вас вже декілька разів спитали в чому сутність розвода і які наслідки... Ви так нічого і не сказали...
Gitara14• 16 июня в 21:05
Напишіть номер, щоб при пошуку цю тему також показувало.
автор Natasha-27 • 16 июня в 21:08
Ответ дляДашенька из Киева
Номер! І техпаспорт/копію не можна передавати стороннім особам!
автор Natasha-27 • 16 июня в 21:06
Ответ дляGitara14
АнитаХу• 16 июня в 21:09
Ответ дляNatasha-27
по номеру нет никакой информации в гугл
Дашенька из Киева• 16 июня в 21:09
Ответ дляNatasha-27
номер чого саме?
Ще раз в чому сутність розводу?.Тех паспорт не може нічого дати оскліьки нема ніяких даних про власників житла, їх особистих документів. Техпаспорт особливо на квартири типового планування старих будинків є в мережі.
автор Natasha-27 • 16 июня в 21:11
Ответ дляЗаздрість то погано
по номеру нет никакой информации в гугл
автор Natasha-27 • 16 июня в 21:13
Ответ дляДашенька из Киева
номер чого саме?
Нема даних??)) а звідки дізналися про пошкодження ? В мене не старий будинок. Якщо є в мережі то навіщо в мене вимагали копію?

автор Natasha-27 • 16 июня в 21:15
Ответ дляДашенька из Киева
номер чого саме?
Так, я не збираюсь вам нічого доводити, я написала, ви вважаєте це тривожністю, ок. Ваше право. Мені байдуже
@nna• 16 июня в 21:18
Держава зливає номери телефонів громадян. Я в цьому впевнилася - коли помер свекор, я подзвонила в поліцію і швидку, ну всі дії, які роблять в таких ситуаціях. Хвилин через 10 мені почали буквально обривати телефон похоронні агенції. Через півгодини приїхала поліція, і слідом за ними до квартири намагався зайти якийсь чоловік, спитала хто він, сказав, що з похоронної агенції, прийшов запропонувати свої послуги. Звісно вигнала його в три шия. Але цілий день я займалася тим, що відгавкувалася від набридливих похоронщиків
автор Natasha-27 • 16 июня в 21:21
Ответ для@nna
Це жахлива ситуація.
Співчуваю вам.
Знаю, цей стан…обох батьків втратила. Але подібне мене оминуло
Инич• 16 июня в 21:27
Ответ для@nna
Тільки хотіла про це написати. Все, що пов´язано з похованням, виглядає, як розгорнута павутина, в яку дуже важко не потрапити. Бо тільки людина померла, ще на етапі першого дзвінка у офіційну установу інформація зливається.
Мені здається, що з відновленням житла така сама схема. Дані можуть зливати і члени оцінюючої комісії, які приходять за адресою.
автор Natasha-27 • 16 июня в 21:34
Ответ дляИнич
Можуть… але якби ж то реально була, якась буд.організація чи як вони себе так називають. В цьому дзвінку було дивно все!
Швидка розмова де я не могла слова вставити і відразу це припинила б.
Жінка сказала, що ми раніше спілкувалися. А це не так!
Мій номер знала лише дія і міська рада. І знову ж таки, міська рада описувала пошкодження і прекрасно бачила, що мені не потрібні будівельні роботи чи ремонт. Постраждали лише вікна.
Просто хтось передає номери власників шахраям, от і вся схема
Инич• 16 июня в 21:34
Ответ дляNatasha-27
Так, Ваш випадок схожий на шахрайство. Дія навряд чи зламана. Залишається людина з міської ради.
АнитаХу• 16 июня в 21:36
Ответ дляNatasha-27
фото
Ну так а вы хоть перешли, посмотрели? Нет ни одного отзыва. Это нормально когда там появляется номер, только потому что много раз заходили искать его. Тот кто вам звонил не мошенник
автор Natasha-27 • 16 июня в 21:36
Ответ дляЗаздрість то погано
100%)))
Почитайте вище, мій допис
АнитаХу• 16 июня в 21:38
Ответ дляNatasha-27
100%)))
Почитайте вище, мій допис
Я всю тему прочитала. Тот номер что вам звонил там светится только потому что много кто зашел и его вбил в гугл. Не более не менее. Там номера даже обычных ресторанов бьются
автор Natasha-27 • 16 июня в 21:38
Ответ дляЗаздрість то погано
Добре, нехай так буде. Завтра заради цікавості наберу іх і уточню звідки в них про мене інформація)
автор Natasha-27 • 16 июня в 21:41
Ответ дляЗаздрість то погано
Ви розумієте, що питання не лише до номеру? Жодна буд.організація чи то інші підрядники не будуть вимагати тех.паспорт, щоб скласти кошторис!! Навіть банальні заміри чогось проводяться очно. Ну реально